De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zuid-Afrika - 7 Maart 1986
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Drummondville van 16 Maart tot 22 Maart 2015 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Eduardo Struvay | 6-1 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Frank Dancevic | 6-3 6-7 7-6 | |
Gimcheon van 2 Juni tot 7 Juni 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Nguyen | 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Young Seok Kim | 6-3 6-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Gimcheon van 5 Mei tot 11 Mei 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Rajeev Ram | 6-7 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Rimouski van 18 Maart tot 24 Maart 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Samuel Groth | 6-4 4-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Dallas van 6 Februari tot 12 Februari 2012 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Steve Darcis | 6-4 6-4 | |
Rimouski van 19 Maart tot 25 Maart 2012 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Philip Bester | 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Stephane Bohli | 2-6 6-3 6-4 |
Overwinning : 1 (Rimouski)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Nouméa van 3 Januari tot 9 Januari 2011 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | David Guez | 6-1 6-4 | |
Johannesburg van 31 Januari tot 6 Februari 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Igor Sijsling | 4-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Frank Dancevic | 7-6 6-3 | |
Rimouski van 14 Maart tot 20 Maart 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Adrien Bossel | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Julien Dubail | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Kevin Kim | 6-1 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Vasek Pospisil | 6-2 6-2 | |
Finale | verslaat | Bobby Reynolds | 6-7 6-3 7-6 | |
Tallahassee van 11 April tot 17 April 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Bobby Reynolds | 6-4 6-4 | |
Sarasota van 25 April tot 1 Mei 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alex Kuznetsov | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Johannesburg van 1 Februari tot 7 Februari 2010 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Björn Phau | 6-4 7-5 | |
Savannah van 3 Mei tot 9 Mei 2010 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ryler DeHeart | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Kyoto van 9 Maart tot 22 Maart 2009 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dieter Kindlmann | 6-4 7-6 | |
Savannah van 4 Mei tot 10 Mei 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jose De Armas | 7-6 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Matthew Ebden | 6-4 4-2 ab. | |
Kwartfinales | verslagen door | Kevin Kim | 6-4 6-4 | |
Sarasota van 11 Mei tot 17 Mei 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eric Prodon | 3-6 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Burnie van 3 December tot 9 December 2007 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Daniel King-Turner | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Ivo Klec | 4-6 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Joseph Sirianni | 6-3 4-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Alun Jones | 3-6 7-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Cherbourg van 26 Februari tot 4 Maart 2007 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kenneth Carlsen | 7-6 6-3 |