De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Brazilië - 19 Februari 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 1 (Lyon)
Finale : 0
Samenvatting : 30 Overwinningen / 22 Nederlagen
United Cup - Groep E van 29 December 2022 tot 3 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
United Cup - Groep E | verslagen door | Lorenzo Musetti | 6-3 6-4 | |
United Cup - Groep E | verslaat | Viktor Durasovic | 6-3 6-3 | |
Australian Open Heren van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sebastian Ofner | 7-6 6-4 | |
Brasil Tennis Challenger van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gonzalo Lama | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Terence Atmane | 6-4 7-5 | |
Buenos Aires van 11 Februari tot 19 Februari 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nicolás Jarry | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Dusan Lajovic | 6-3 6-3 | |
Rio de Janeiro van 18 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hugo Gaston | 7-5 7-6 | |
Santiago van 25 Februari tot 5 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Federico Delbonis | 6-4 6-2 | |
Indian Wells van 6 Maart tot 19 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rinky Hijikata | 6-4 4-0 ab. | |
Viña del Mar van 13 Maart tot 19 Maart 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Marcelo Tomas Barrios Vera | 6-1 7-5 | |
Miami van 20 Maart tot 2 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nikoloz Basilashvili | 6-4 1-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Timofey Skatov | 6-4 7-6 | |
Eerste ronde | verslagen door | Facundo Bagnis | 6-3 1-6 6-4 | |
Mexico City van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Juan Pablo Ficovich | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Maximilian Neuchrist | 7-6 7-6 | |
Houston van 1 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Juncheng Shang | 7-6 4-1 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yosuke Watanuki | 7-5 5-7 6-4 | |
Madrid van 23 April tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luca Van Assche | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Andrea Vavassori | 6-3 7-6 | |
Praag van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Pedro Martinez Portero | 6-2 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Dominic Stricker | 6-7 6-2 6-4 | |
Rome van 8 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Borna Gojo | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Fabian Marozsan | 7-5 6-1 | |
Oeiras 4 van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Raul Brancaccio | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Oleksii Krutykh | 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Pedro Martinez Portero | 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Aleksandar Vukic | 5-7 6-4 6-4 | |
Roland Garros Heren van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tung-lin Wu | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Marcelo Tomas Barrios Vera | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Timofey Skatov | 2-6 7-5 6-3 | |
Heilbronn van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jérôme Kym | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Elahi Galan Riveros | 5-7 6-0 6-2 | |
Lyon van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Gianluca Mager | 6-4 3-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Mathias Bourgue | 7-6 6-7 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Alejandro Moro Canas | 6-7 7-6 6-4 | |
Finale | verslaat | Alexander Ritschard | 6-4 0-6 7-6 | |
Wimbledon Heren van 26 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vasek Pospisil | 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Pablo Cuevas | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Radu Albot | 4-6 6-3 6-2 7-6 | |
Amersfoort van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Michael Geerts | 3-6 6-2 6-2 | |
Los Cabos van 29 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alejandro Tabilo | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Tommy Paul | 7-5 7-6 | |
Santo Domingo van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Eduardo Ribeiro | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Peter Bertran | 6-1 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Francisco Comesana | 6-4 0-0 ab. | |
US Open Heren van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dalibor Svrcina | 2-6 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Facundo Bagnis | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Federico Coria | 6-4 5-7 7-5 | |
Eerste ronde | verslaat | James Duckworth | 6-4 7-6 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Sebastian Baez | 6-7 6-4 6-4 |
Overwinning : 1 (Iasi)
Finale : 0
Samenvatting : 33 Overwinningen / 28 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Santiago 3)
Samenvatting : 34 Overwinningen / 29 Nederlagen
Australian Open Heren van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martin Klizan | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tomas Machac | 6-1 7-6 | |
Antalya van 25 Januari tot 31 Januari 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Duje Ajdukovic | 6-2 6-0 | |
Antalya 2 van 31 Januari tot 7 Februari 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Duje Ajdukovic | 6-1 6-2 | |
Concepcion van 15 Februari tot 21 Februari 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hugo Dellien | 6-0 7-6 | |
Córdoba van 22 Februari tot 28 Februari 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Joao Domingues | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-4 6-1 | |
Santiago van 6 Maart tot 14 Maart 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Guilherme Clezar | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mario Vilella Martinez | 3-6 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Joao Menezes | 5-7 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Pedro Sousa | 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Nicolas Kicker | 6-1 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Marcelo Tomas Barrios Vera | 7-6 1-1 ab. | |
Rome 2 van 26 April tot 2 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lorenzo Claverie | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Evgeny Karlovskiy | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Enzo Couacaud | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Giulio Zeppieri | 6-4 6-3 | |
Biella 5 van 3 Mei tot 9 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Riccardo Bonadio | 6-4 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicola Kuhn | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Zhizhen Zhang | 4-6 6-4 6-4 | |
Heilbronn van 10 Mei tot 16 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Quentin Halys | 4-6 7-5 7-5 | |
Biella 6 van 17 Mei tot 22 Mei 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jay Clarke | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Tomas Martin Etcheverry | 4-6 7-6 4-0 ab. | |
Roland Garros Heren van 24 Mei tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lukas Rosol | 6-4 2-6 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Borna Gojo | 6-3 6-7 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Maximilian Marterer | 6-2 6-1 | |
Biella 7 van 31 Mei tot 6 Juni 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Roberto Marcora | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Klizan | 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Renzo Olivo | 6-3 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Marco Trungelliti | 6-3 3-6 6-3 | |
Almaty van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chun-hsin Tseng | 6-2 6-1 | |
Wimbledon Heren van 21 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Francisco Cerundolo | 6-4 6-2 | |
Iasi van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Igor Sijsling | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Matteo Donati | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Dimitar Kuzmanov | 6-0 3-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Hugo Gaston | 7-5 7-6 | |
Tampere van 19 Juli tot 25 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andrea Arnaboldi | 6-1 6-4 | |
Trieste van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Antoine Hoang | 6-7 7-6 6-1 | |
Cordenons van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Federico Gaio | 6-3 3-6 6-3 | |
Saint Marin van 9 Augustus tot 15 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Borna Gojo | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Jay Clarke | w.o. | |
Kwartfinales | verslagen door | Hugo Dellien | 6-3 6-2 | |
US Open Heren van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mats Moraing | 6-3 4-6 7-6 | |
Tulln van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gerald Melzer | 6-2 3-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Dennis Novak | 7-5 6-4 | |
Santiago II van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gonzalo Lama | 4-6 6-3 6-4 | |
Santiago 3 van 11 Oktober tot 17 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Oliver Crawford | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Juan Ignacio Londero | 2-6 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Gerald Melzer | 6-3 5-7 7-5 | |
Halve Finale | verslaat | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2 6-4 | |
Finale | verslagen door | Sebastian Baez | 3-6 7-6 6-1 | |
Buenos Aires van 18 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Juan Bautista Torres | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Hugo Dellien | 3-6 7-5 7-6 | |
Montevideo van 8 November tot 14 November 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hernan Casanova | 6-3 7-6 | |
Campinas van 15 November tot 21 November 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Guido Andreozzi | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Francisco Cerundolo | 6-2 6-3 | |
Brasilia van 22 November tot 28 November 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Pedro Sakamoto | 4-6 6-3 2-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Juan Ignacio Londero | 6-4 7-6 | |
São Paulo van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Pedja Krstin | 6-4 0-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Johan Nikles | 6-7 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Andrea Collarini | 6-4 4-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Luciano Darderi | w.o. |
Overwinning : 1 (São Paulo)
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Rio de Janeiro van 20 Februari tot 26 Februari 2017 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Roberto Carballés Baena | 6-3 4-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wimbledon Junior Heren van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Aidan McHugh | 6-3 7-5 | |
US Open Junior Heren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Blake Ellis | 6-2 4-6 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | R. Matos - F. Meligeni Alves | verslagen door | S. Bolelli - F. Fognini | 6-4 6-4 |
Roland Garros Dubbel Heren van 24 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | S. Baez - F. Meligeni Alves | verslagen door | A. Golubev - F. Martin | 7-5 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 7 Maart tot 8 Maart 2020 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | F. Meligeni Alves - M. Demoliner | verslaat | J. Duckworth - J. Peers | 5-7 7-5 7-6 |
Overwinning : 1 (US Open Dubbel Heren Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlagen
US Open Dubbel Heren Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Aguilar - F. Meligeni Alves | verslaat | R. Balzerani - E. Dalla Valle | 6-3 6-3 |
Achtste finales | J. Aguilar - F. Meligeni Alves | verslaat | M. Möller - L. Wessels | 6-3 6-3 |
Kwartfinales | J. Aguilar - F. Meligeni Alves | verslaat | M. Kecmanovic - A. Popyrin | 6-2 6-4 |
Halve Finale | J. Aguilar - F. Meligeni Alves | verslaat | Z. Bergs - Y. Oliel | 4-6 7-6 10-2 |
Finale | J. Aguilar - F. Meligeni Alves | verslaat | F. Auger-Aliassime - B. Sigouin | 6-3 7-6 |