De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zuid-Korea - 16 Maart 1980
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap PBA van 2 Maart tot 11 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Juan David Zapata Garcia | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yeong-Hun Lee | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap PBA van 19 Maart tot 28 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Nam-Soo Kim | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sung-Uk Oh | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Antalya van 23 April tot 29 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jae-Guen Kim | 40-33 | |
Achtste finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-26 | |
Ho Chi Minh van 21 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-31 | |
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Juan David Zapata Garcia | 40-30 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-21 | |
Wereldkampioenschap van 2 Oktober tot 6 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sameh Sidhom | 40-22 | |
Seoul van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-24 | |
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 43-41 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Bursa van 6 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-39 | |
Achtste finales | verslaat | Hyung-Kon Kim | 40-29 | |
Kwartfinales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-37 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-26 | |
Luxor van 26 Maart tot 1 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 40-24 | |
Porto van 3 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-32 | |
Achtste finales | verslagen door | Jung-Han Heo | 40-33 | |
La Baule van 23 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dinh Nai Ngo | 40-17 | |
Achtste finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-39 | |
Kwartfinales | verslagen door | Xuan Cuong Ma | 40-15 | |
Hurghada van 3 December tot 10 December 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-36 | |
Achtste finales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-27 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Bursa van 1 Februari tot 7 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tarik Yavuz | 40-15 | |
Achtste finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-15 | |
Kwartfinales | verslagen door | Pedro Piedrabuena | 47-40 | |
Luxor van 27 Maart tot 2 April 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-30 | |
Achtste finales | verslaat | Frédéric Caudron | 40-37 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 43-40 | |
Ho Chi Minh van 16 Mei tot 22 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anh Vu Duong | 40-37 | |
Porto van 18 Juli tot 24 Juli 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Minh Cam Ma | 40-37 | |
Guri van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Tuzul | 40-20 | |
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-37 | |
La Baule van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Myung-Woo Cho | 40-32 | |
Hurghada van 11 December tot 17 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Myung-Woo Cho | 40-24 | |
Achtste finales | verslagen door | Sameh Sidhom | 44-43 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Luxor , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 40-14 | |
Porto van 6 Juli tot 12 Juli 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Rui Manuel Costa | 40-35 | |
Ho Chi Minh van 10 Augustus tot 29 Augustus 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Leppens | 40-37 | |
Guri van 7 September tot 13 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jae-Guen Kim | 40-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Sanchez | 40-16 | |
Wereldkampioenschap van 1 December tot 6 December 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-37 | |
Kwartfinales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-29 | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 40-29 | |
Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 42-41 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Hurghada)
Samenvatting : 11 Overwinningen / 5 Nederlagen
Istanboel van 10 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-17 | |
Achtste finales | verslaat | Marco Zanetti | 40-26 | |
Kwartfinales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-7 | |
Luxor van 23 Maart tot 29 Maart 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Emrullah Basegmez | 40-20 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 40-27 | |
Kwartfinales | verslagen door | Choong-Bok Lee | 40-35 | |
Porto van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 40-21 | |
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-23 | |
Guri van 6 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kostas Papakonstantinou | 40-27 | |
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 40-35 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nguyen Quoc Nguyen | 40-32 | |
Hurghada van 7 December tot 13 December 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anh Vu Duong | 40-23 | |
Achtste finales | verslaat | Emrullah Basegmez | 40-19 | |
Kwartfinales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-22 | |
Halve Finale | verslaat | Javier Palazon | 40-38 | |
Finale | verslagen door | Marco Zanetti | 40-23 |
Overwinning : 1 (Guri)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 40-16 | |
Guri van 2 September tot 8 September 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ryuji Umeda | 40-38 | |
Achtste finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-30 | |
Kwartfinales | verslaat | Tatsuo Arai | 40-16 | |
Halve Finale | verslaat | Dinh Nai Ngo | 40-26 | |
Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 40-28 | |
Peloponessos van 19 September 2013 tot 22 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dick Jaspers | 40-37 | |
Achtste finales | verslaat | Dave Christiani | 40-25 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ruben Legazpi | 40-21 | |
Medellin van 3 November tot 9 November 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 40-36 | |
Hurghada van 1 December tot 7 December 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kostas Papakonstantinou | 40-31 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Antalya van 13 Februari tot 19 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jozef Philipoom | 3-2 (15-13,15-10,9-15,10-15,15-14) | |
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-2 (12-15, 15-6, 12-15, 15-10, 15-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sung-Won Choi | 3-2 (1-15, 8-15, 15-10, 15-4, 15-6) | |
Suwon van 17 September tot 23 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-0 (15-3,15-10,15-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-2 (15-9, 12-15, 4-15, 15-10, 15-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-0 (15-7,15-9,15-1) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Eddy Merckx | 3-0 (15-4,15-11,15-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-0 (15-6, 15-9, 15-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (13-15,15-1,15-4,15-1) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (WK Landenteams)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
WK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. Choi - D. Kang | verslaat | J. Barbeillon - C. Melnytschenko | 40-28 |
Halve Finale | S. Choi - D. Kang | verslaat | T. Carlsen - T. Andersen | 40-40 15-2 |
Finale | S. Choi - D. Kang | verslaat | A. Kahofer - A. Efler | 40-30 |