De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nederland - 23 Juli 1965
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Veghel)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 7 Nederlagen
WK Landenteams van 9 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 40-38 | |
Halve Finale | verslagen door | Semih Sayginer | 40-30 | |
Europees Kampioenschap van 13 April tot 15 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Bohac | 2-0 | |
Achtste finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 2-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Omer Karakurt | 2-0 | |
Ho Chi Minh van 22 Mei tot 28 Mei 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Marco Zanetti | 50-32 | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Horn | 50-41 | |
Porto van 26 Juni tot 2 Juli 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sameh Sidhom | 50-49 | |
Wereldkampioenschap van 6 September tot 10 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Henry Diaz Parada | 50-23 | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 50-49 | |
Veghel van 22 Oktober tot 29 Oktober 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jun-Tae Kim | 50-47 | |
Kwartfinales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 50-45 | |
Halve Finale | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 50-25 | |
Finale | verslaat | Martin Horn | 50-22 | |
Seoul van 6 November tot 12 November 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ye Sung Jeong | 50-49 |
Overwinningen : 3 (Ankara, Las Vegas, Wereldspelen)
Finales : 2 (Wereldkampioenschap, Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 3 Nederlagen
Ankara van 21 Februari tot 27 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Peter Ceulemans | 50-13 | |
Kwartfinales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 50-49 | |
Halve Finale | verslaat | Marco Zanetti | 50-49 | |
Finale | verslaat | Quyet Chien Tran | 50-23 | |
Las Vegas van 27 Maart tot 2 April 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 50-48 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 50-17 | |
Halve Finale | verslaat | Haeng-Jik Kim | 50-31 | |
Finale | verslaat | Sameh Sidhom | 50-43 | |
Ho Chi Minh van 23 Mei tot 29 Mei 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sameh Sidhom | 50-41 | |
Kwartfinales | verslaat | Jérémy Bury | 50-16 | |
Halve Finale | verslagen door | Marco Zanetti | 50-31 | |
Wereldspelen van 13 Juli tot 17 Juli 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Pedro Piedrabuena | 40-11 | |
Kwartfinales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-20 | |
Halve Finale | verslaat | Eddy Merckx | 40-16 | |
Finale | verslaat | José Juan García Núñez | 40-18 | |
Veghel van 23 Oktober tot 29 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Duc Anh Chien Nguyen | 50-21 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 50-23 | |
Halve Finale | verslagen door | Choong-Bok Lee | 50-47 | |
Sharm El Sheikh van 4 December tot 10 December 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 50-35 | |
Kwartfinales | verslagen door | Myung-Woo Cho | 50-47 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 1 (Sharm El Sheikh)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 1 Nederlaag
Sharm El Sheikh van 28 November tot 4 December 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Choong-Bok Lee | 50-36 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 50-48 | |
Halve Finale | verslaat | Sung-Won Choi | 50-24 | |
Finale | verslagen door | Semih Sayginer | 50-22 | |
Wereldkampioenschap van 7 December tot 11 December 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 50-40 | |
Achtste finales | verslaat | Sameh Sidhom | 50-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Jérémy Bury | 50-35 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Horn | 50-45 | |
Finale | verslaat | Murat Naci Coklu | 50-47 |
Overwinningen : 2 (Europees Kampioenschap, Porto)
Finale : 1 (Sharm El Sheikh)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinningen : 3 (Blankenberge, Wereldkampioenschap, Hurghada)
Finale : 0
Samenvatting : 29 Overwinningen / 8 Nederlagen
Antalya van 23 April tot 29 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 40-29 | |
Ho Chi Minh van 21 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyung-Kon Kim | 40-35 | |
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tonny Carlsen | 40-30 | |
Achtste finales | verslaat | Can Capak | 40-32 | |
Kwartfinales | verslaat | Myung-Woo Cho | 40-35 | |
Halve Finale | verslaat | Eddy Merckx | 40-23 | |
Finale | verslaat | Semih Sayginer | 40-33 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-27 | |
Champion of Champions van 5 Augustus tot 11 Augustus 2018 | ||||
Round Robin | verslaat | Pedro Piedrabuena | 40-19 | |
Round Robin | verslaat | Frédéric Caudron | 40-31 | |
Round Robin | verslaat | Eddy Merckx | 40-28 | |
Round Robin | verslaat | Daniel Sanchez | 40-15 | |
Round Robin | verslaat | Sung-Won Choi | 40-29 | |
Round Robin | verslagen door | Semih Sayginer | 40-37 | |
Round Robin | verslaat | Raymond Ceulemans | 40-21 | |
Round Robin | verslagen door | Marco Zanetti | 40-33 | |
Round Robin | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-22 | |
Round Robin | verslaat | Hugo Patino | 40-18 | |
Round Robin | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-25 | |
Halve Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 50-28 | |
Wereldkampioenschap van 2 Oktober tot 6 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ahmed Abdallah | 40-8 | |
Achtste finales | verslaat | Ruben Legazpi | 40-35 | |
Kwartfinales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 40-30 | |
Halve Finale | verslaat | Semih Sayginer | 40-37 | |
Finale | verslaat | Jérémy Bury | 43-42 | |
La Baule van 22 Oktober tot 28 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Robinson Morales-Lopez | 40-33 | |
Achtste finales | verslaat | Jérémy Bury | 40-23 | |
Kwartfinales | verslagen door | Semih Sayginer | 40-25 | |
Seoul van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Choong-Bok Lee | 40-16 | |
Achtste finales | verslaat | Dong-Koong Kang | 43-41 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 40-37 | |
Halve Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 40-34 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-29 | |
Kwartfinales | verslaat | Dion Nelin | 40-29 | |
Halve Finale | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-39 | |
Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 40-34 |
Overwinning : 0
Finales : 3 (Supercup, Bursa, Luxor)
Samenvatting : 19 Overwinningen / 12 Nederlagen
Supercup , | ||||
---|---|---|---|---|
Finale | verslagen door | Daniel Sanchez | 4-3 | |
Ho Chi Minh , | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dong Gung Kang | 40-31 | |
Bursa van 6 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Konstantinos Kokkoris | 40-14 | |
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Seung-Jin Lee | 40-25 | |
Halve Finale | verslaat | Jérémy Bury | 40-21 | |
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-14 | |
Luxor van 26 Maart tot 1 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Birol Uymaz | 40-19 | |
Achtste finales | verslaat | Sung-Won Choi | 40-32 | |
Kwartfinales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-11 | |
Halve Finale | verslaat | Myung-Woo Cho | 40-21 | |
Finale | verslagen door | Daniel Sanchez | 40-28 | |
Europees Kampioenschap van 28 April tot 30 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dustin Jaeschke | 40-20 | |
Achtste finales | verslaat | Raimond Burgman | 40-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-13 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-30 | |
Porto van 3 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Wan Young Choi | 40-32 | |
Wereldspelen van 26 Juli tot 30 Juli 2017 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ryuji Umeda | 40-32 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Leppens | 40-24 | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Sameh Sidhom | 40-26 | |
Halve Finale | verslagen door | Marco Zanetti | 40-36 | |
Cheongju van 25 September tot 1 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hyung-Kon Kim | 40-15 | |
Achtste finales | verslaat | Semih Sayginer | 40-30 | |
Kwartfinales | verslaat | Xuan Cuong Ma | 40-17 | |
Halve Finale | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-30 | |
La Baule van 23 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | David Martinez | 40-19 | |
Achtste finales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 40-35 | |
Wereldkampioenschap van 8 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Leppens | 40-27 | |
Hurghada van 3 December tot 10 December 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Thomas Andersen | 40-36 | |
Achtste finales | verslaat | Juan David Zapata Garcia | 40-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-32 |
Overwinningen : 2 (Bursa, WK Landenteams)
Finales : 2 (Ho Chi Minh, Hurghada)
Samenvatting : 22 Overwinningen / 7 Nederlagen
Bursa van 1 Februari tot 7 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 46-45 | |
Achtste finales | verslaat | Hyung-Bum Hwang | 40-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Roland Forthomme | 40-13 | |
Halve Finale | verslaat | Pedro Piedrabuena | 40-38 | |
Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 40-34 | |
WK Landenteams van 18 Februari tot 21 Februari 2016 | ||||
Halve Finale | verslaat | Arnim Kahofer | 2-0 | |
Finale | verslaat | Semih Sayginer | 2-0 | |
Luxor van 27 Maart tot 2 April 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 40-29 | |
Ho Chi Minh van 16 Mei tot 22 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Vinh Ly The | 40-16 | |
Achtste finales | verslaat | Chi Minh Truong | 40-18 | |
Kwartfinales | verslaat | Minh Cam Ma | 43-41 | |
Halve Finale | verslaat | Nguyen Quoc Nguyen | 40-30 | |
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-20 | |
Porto van 18 Juli tot 24 Juli 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Victor Tenorio | 40-17 | |
Achtste finales | verslaat | Minh Cam Ma | 40-39 | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 40-18 | |
Guri van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jae-Guen Kim | 40-15 | |
Achtste finales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Young-Hoon Lee | 40-14 | |
Halve Finale | verslagen door | Quyet Chien Tran | 40-24 | |
La Baule van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sung-Won Choi | 40-35 | |
Achtste finales | verslaat | Pedro Piedrabuena | 40-38 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 48-44 | |
Wereldkampioenschap van 15 November tot 20 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Eddy Leppens | 40-32 | |
Hurghada van 11 December tot 17 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tonny Carlsen | 40-24 | |
Achtste finales | verslaat | Ahmet Alp | 40-27 | |
Kwartfinales | verslaat | Daniel Sanchez | 40-27 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Horn | 40-26 | |
Finale | verslagen door | Jung-Han Heo | 40-29 |
Overwinningen : 2 (EK Landenteams, Luxor)
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 7 Nederlagen
EK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslaat | Martin Horn | 40-20 | |
Luxor , | ||||
1/16de finales | verslaat | Riad Nady | 40-37 | |
EK Landenteams , | ||||
Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 40-30 | |
Luxor , | ||||
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Hyung-Bum Hwang | 40-19 | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 40-21 | |
Finale | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-14 | |
Europees Kampioenschap van 24 April tot 26 April 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jérôme Barbeillon | 40-33 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 40-22 | |
Kwartfinales | verslaat | Christian Rudolph | 40-25 | |
Halve Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 40-15 | |
Porto van 6 Juli tot 12 Juli 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nguyen Quoc Nguyen | 42-40 | |
Achtste finales | verslaat | Pedro Piedrabuena | 40-21 | |
Kwartfinales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-12 | |
Halve Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-25 | |
Ho Chi Minh van 10 Augustus tot 29 Augustus 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dae-Kwon Shin | 41-40 | |
Guri van 7 September tot 13 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Arnim Kahofer | 40-26 | |
Kwartfinales | verslaat | Nguyen Quoc Nguyen | 40-22 | |
Achtste finales | verslaat | Anh Vu Duong | 40-14 | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Sanchez | 40-33 | |
Istanboel van 12 Oktober tot 18 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jérémy Bury | 40-33 | |
Achtste finales | verslaat | Frédéric Caudron | 40-29 | |
Kwartfinales | verslaat | Carlos Crespo | 40-26 | |
Halve Finale | verslagen door | Murat Naci Coklu | 45-44 | |
Wereldkampioenschap van 1 December tot 6 December 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-26 | |
Kwartfinales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-27 | |
Hurghada van 13 December tot 19 December 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 40-36 | |
Achtste finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 40-34 |
Overwinning : 1 (Porto)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Istanboel van 10 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 40-38 | |
Luxor van 23 Maart tot 29 Maart 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Javier Teran Noboa | 40-35 | |
Achtste finales | verslagen door | Jean Paul De Bruijn | 40-24 | |
Porto van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Pierre Soumagne | 40-27 | |
Achtste finales | verslaat | Ryuji Umeda | 40-28 | |
Kwartfinales | verslaat | Quyet Chien Tran | 49-44 | |
Halve Finale | verslaat | Sung-Won Choi | 40-26 | |
Finale | verslaat | Roland Forthomme | 40-39 | |
Guri van 6 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | José Juan García Núñez | 40-32 | |
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 43-42 | |
Kwartfinales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-27 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jean Paul De Bruijn | 40-30 | |
Hurghada van 7 December tot 13 December 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adnan Yuksel | 40-27 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 13 Februari tot 19 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Raimond Burgman | 3-2 (15-11,5-15,15-,7-15,15-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 3-1 (15-9, 7-15, 15-7, 15-9) | |
Europees Kampioenschap van 24 Mei tot 27 Mei 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-12 | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Horn | 40-24 | |
Wereldkampioenschap van 5 September tot 9 September 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | O Takeshima | 40-32 | |
Suwon van 17 September tot 23 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Eddy Leppens | 3-0 (15-5,15-8,15-7) | |
Achtste finales | verslaat | Martin Horn | 3-1 (15-0, 13-15, 15-7, 15-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Jérémy Bury | 3-2 (15-8, 15-1, 14-15, 3-15, 15-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (15-9, 15-2, 2-15, 15-2) | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Choong-Bok Lee | 3-1 (15-13,9-15,15-6,15-13) | |
Achtste finales | verslaat | Jae-Ho Cho | 3-0 (15-13, 15-14, 15-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 3-1 (15-9, 3-15, 15-5, 15-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 (15-6, 15-7, 6-15, 15-1) |
Overwinningen : 2 (Europees Kampioenschap, Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 3-1 (15-4,13-15,15-14,15-13) | |
Trabzon van 14 Februari tot 20 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jérôme Barbeillon | 3-0 (15-7,15-2,15-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 3-2 (10-15, 6-15, 15-5, 15-11, 15-11) | |
Europees Kampioenschap van 16 Juni tot 19 Juni 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-2 | |
Halve Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 3-0 | |
Finale | verslaat | Eddy Merckx | 3-0 | |
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anh Vu Duong | 3-0 (15-9,15-7,15-12) | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 3-0 (15-9, 15-13, 15-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-2 (15-8, 15-9, 6-15, 12-15, 15-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-2 (15-13, 15-9, 10-15, 6-15, 15-6) | |
Wereldkampioenschap van 15 Juli tot 16 Juli 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 3-0 (15-13,15-10,15-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 (7-15, 14-15, 15-11, 15-6, 15-10) | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 3-0 (15-4, 15-6, 15-0) | |
Finale | verslaat | Marco Zanetti | 3-2 (8-15, 15-6, 3-15, 15-2, 15-11) | |
Suwon van 29 Augustus tot 4 September 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 3-1 (7-15,15-5,15-4,15-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Martin Horn | 3-0 (15-11, 15-4, 15-13) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Choong-Bok Lee | 3-1 (15-8,15-4,11-15,15-13) | |
Kwartfinales | verslaat | Robinson Morales-Lopez | 3-1 (15-3, 15-6, 5-15, 15-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-2 (15-13, 6-15, 15-10, 2-15, 15-11) | |
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Can Capak | 3-2 (9-15, 15-10, 15-13, 4-15, 15-6) |
Overwinningen : 2 (Suwon, Europees Kampioenschap)
Finale : 1 (Antalya)
Samenvatting : 19 Overwinningen / 3 Nederlagen
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Can Capak | 3-0 (15-9,15-7,15-5) | |
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 3-2 (15-6, 3-15, 15-4, 4-15, 15-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 3-1 (13-15, 15-14, 15-10, 15-9) | |
Halve Finale | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-0 (15-9, 15-11, 15-14) | |
Finale | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-2 (13-15, 15-7, 15-11, 2-15, 15-8) | |
Suwon van 6 April tot 11 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tadashi Machida | 3-0 (15-13,15-0,15-3) | |
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 3-1 (15-10, 13-15, 15-3, 15-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 3-0 (15-13, 15-8, ;15-5) | |
Halve Finale | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-1 (15-7, 15-14, 14-15, 15-9) | |
Finale | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-2 (1-15, 15-11, 14-15, 15-10, 15-9) | |
Europees Kampioenschap van 24 Juni tot 27 Juni 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Martin Horn | 3-0 | |
Halve Finale | verslaat | Marco Zanetti | 3-2 | |
Finale | verslaat | Eddy Merckx | 3-2 | |
Matosinhos van 12 Juli tot 18 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Joao Pedro Ferreira | 3-1 (15-12,15-4,7-15,15-1) | |
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 3-2 (15-8, 15-9, 14-15, 14-15, 15-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 3-2 (15-9, 10-15, 15-8, 9-15, 15-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Martin Horn | 3-2 (11-15, 15-14, 6-15, 15-12, 15-11) | |
Wereldkampioenschap van 20 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Martin Horn | 3-0 (15-8,15-1,15-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-0 (15-4, 15-12, 15-5) | |
Hurghada van 5 December tot 11 December 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Roland Forthomme | 3-1 (15-3,15-9,6-15,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Marco Zanetti | 3-1 (15-10, 15-0, 5-15, 15-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Antalya)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
Sluiskil van 19 Januari tot 25 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Peter Ceulemans | 3-1 (0-15,15-6,15-6,15-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Jozef Philipoom | 3-1 (15-10, 3-15, 15-8, 15-11) | |
Antalya van 4 Mei tot 10 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Christian Rudolph | 3-1 (1-15,15-12,15-10,15-10) | |
Achtste finales | verslaat | Jérémy Bury | 3-2 (0-15, 15-10, 15-14, 11-15, 15-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Jozef Philipoom | 3-2 (15-8, 12-15, 14-15, 15-4, 15-3) | |
Halve Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 3-1 (11-15, 15-5, 15-13, 15-10) | |
Finale | verslagen door | Martin Horn | 3-1 (15-13, 7-15, 15-11, 15-4) | |
Europees Kampioenschap van 21 Mei tot 24 Mei 2009 | ||||
Achtste finales | verslaat | Andreas Efler | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 | |
Matosinhos van 29 Juni tot 5 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dong Gung Kang | 3-1 (10-15,15-12,15-4,15-10) | |
Wereldkampioenschap van 14 November tot 15 November 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 3-1 (15-8,5-15,15-14,15-8) | |
Suwon van 17 November tot 22 November 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anh Vu Duong | 3-0 (15-1,15-6,15-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 3-1 (2-15, 15-12, 15-11, 15-1) | |
Hurghada van 6 December tot 12 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jung-Han Heo | 3-0 (15-6,15-2,15-13) | |
Achtste finales | verslaat | Jérémy Bury | 3-1 (7-15, 15-8, 15-10, 15-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jozef Philipoom | 3-2 (8-15, 11-15, 15-9, 15-12, 15-13) |
Overwinningen : 5 (Europees Kampioenschap, Porto, Itapuato, Suwon, Alcala de Guadaira)
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 3 Nederlagen
Sluiskil van 21 Januari tot 27 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jozef Philipoom | 3-2 (7-15,15-13,12-15,15-10,15-9) | |
Europees Kampioenschap van 5 Juni tot 8 Juni 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Christian Rudolph | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 | |
Halve Finale | verslaat | Roland Forthomme | 3-0 | |
Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-0 | |
Porto van 30 Juni tot 6 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-1 (4-15,15-7,15-13,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Gerhard Kostistansky | 3-0 (15-9, 15-4, 15-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 3-0 (15-8, 15-13, 15-14) | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (15-8, 14-15, 15-14, 15-0) | |
Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 3-1 (10-15, 15-1, 15-14, 15-5) | |
Itapuato van 25 Augustus tot 31 Augustus 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Eddy Leppens | 3-1 (9-15,15-0,15-10,15-11) | |
Achtste finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 3-1 (8-15, 15-8, 15-4, 15-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Jae-Guen Kim | 3-0 (15-10, 15-6, 15-8) | |
Halve Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 3-0 (15-8, 15-3, 15-0) | |
Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 3-1 (7-15, 15-4, 15-8, 15-14) | |
Suwon van 29 September tot 4 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Seong Kwan Kim | 3-1 (15-14,9-15,15-1,15-11) | |
Achtste finales | verslaat | Anh Vu Duong | 3-0 (15-11, 15-5, 15-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Roland Forthomme | 3-1 (10-15, 15-0, 15-12, 15-12) | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (15-7, 8-15, 15-8, 15-14) | |
Finale | verslaat | Kyung-Roul Kim | 3-2 (15-6, 15-6, 13-15, 13-15, 15-6) | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 19 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-0 (15-1, 15-10, 15-11) | |
Hurghada van 16 November tot 22 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anh Vu Duong | 3-1 (15-6,11-15,15-5,15-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-1 (15-0, 7-15, 15-6, 15-10) | |
Alcala de Guadaira van 15 December tot 21 December 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-0 (15-6,15-13,15-12) | |
Achtste finales | verslaat | Tatsuo Arai | 3-1 (11-15, 15-9, 15-9, 15-2) | |
Halve Finale | verslaat | Martin Horn | 3-1 (15-14, 15-7, 5-15, 15-10) | |
Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (15-6, 14-15, 15-4, 15-7) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 17 Mei tot 20 Mei 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Marco Zanetti | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Raimond Burgman | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 10 Mei tot 14 Mei 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Jean Van Erp | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap van 12 April tot 17 April 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslaat | Fabian Blondeel | 150-62 | |
Finale | verslagen door | Jean Paul De Bruijn | 150-103 | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-0 (15-5, 15-11, 15-1) | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 3-2 (15-7, 9-15, 15-4, 6-15, 15-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-2 (15-1, 15-6, 15-13-15, 3-15, 15-10) |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 29 April tot 2 Mei 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 | |
Wereldkampioenschap van 6 Oktober tot 10 Oktober 2004 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Jacob Haack-Soerensen | 3-0 | |
Finale | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-0 (15-9, 15-0, 15-5) |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 0 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 4 Mei 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 3-0 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Horn | 3-1 | |
Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Nalle Olsson | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Nilsson | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 4 Mei tot 6 Mei 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Michael Nilsson | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Christian Rudolph | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Raimond Burgman | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-0 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 5 Mei tot 7 Mei 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mohammed Zayed | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Jacob Haack-Soerensen | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 2 Mei tot 30 April 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Alipio Jorge Fernandes | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Francis Forton | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Semih Sayginer | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Frank Martens | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Frédéric Caudron | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 15 April tot 18 April 1992 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-1 |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Wereldkampioenschap, Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 14 Maart tot 17 Maart 1991 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslaat | Raymond Ceulemans | 3-2 | |
Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 15 Maart tot 18 Maart 1990 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Raymond Steylaerts | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Paul Stroobants | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 1 (WK Landenteams)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Landenteams van 14 Maart tot 17 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | R. Burgman - D. Jaspers | verslaat | N. Nguyen - Q. Tran | 40-35 |
Halve Finale | R. Burgman - D. Jaspers | verslaat | F. Caudron - E. Merckx | 40-37 |
Finale | R. Burgman - D. Jaspers | verslagen door | M. Coklu - L. Cenet | 40-22 |
EK Landenteams van 4 Mei tot 5 Mei 2019 | ||||
Kwartfinales | D. Jaspers - R. Burgman | verslagen door | M. Horn - R. Lindemann | 40-37 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Jaspers - J. De Bruijn | verslagen door | T. Carlsen - T. Andersen | 40-37 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Landenteams)
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Landenteams van 4 Mei tot 5 Mei 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | D. Jaspers - R. Burgman | verslaat | A. Schröder - L. Dunch | 40-23 |
Finale | D. Jaspers - R. Burgman | verslagen door | T. Tasdemir - C. Capak | 40-19 |