De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Baseball - Major League Baseball - Regulier Seizoen - 29 Mei 2017Meer
Basketbal - Bulgarije - NBL - Playoffs - FinaleMeer
17h30 | BK Beroe Stara Zagora | 76 - 83 | Lukoil Academic Sofia |
Basketbal - België - Scoore!League - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h30 | Brussels Basketball | 87 - 73 | Antwerp Giants |
Basketbal - Polen - PLK - Playoffs - Halve FinaleMeer
17h45 | Stelmet Zielona Góra | 95 - 71 | Stal Ostrów Wielkopolski |
Basketbal - Italië - Lega Basket Serie A - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h45 | Scandone Avellino | 83 - 84 | Reyer Venezia Mestre |
Basketbal - Turkije - TBL - Playoffs - Halve FinaleMeer
19h00 | Anadolu Efes Istanbul | 65 - 91 | Besiktas Istanbul |
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h30 | Trieste | 80 - 60 | Fortitudo Bologna |
Basketbal - Israël - Super League - Playoffs - KwartfinalesMeer
20h05 | Hapoel Jerusalem | 71 - 60 | Ironi Nahariya |
Basketbal - Litouwen - LKL - Playoffs - Om 3e/4e plaatsMeer
16h00 | Lietuvos Rytas Vilnius | 75 - 66 | Klaipedos Neptunas |
Basketbal - Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen - Mei 2017Meer
02h00 | Piratas de Quebradillas | 97 - 90 | Vaqueros de Bayamón |
02h00 | Atléticos de San Germán | 98 - 83 | Santeros de Aguada |
Basketbal - WNBA - Regulier Seizoen - Mei 2017Meer
01h00 | New York Liberty | 75 - 90 | Los Angeles Sparks |
02h00 | Dallas Wings | 89 - 62 | Indiana Fever |
17h30 | Washington Mystics | 78 - 76 | Connecticut Sun |
17h30 | Atlanta Dream | 77 - 70 | San Antonio Stars |
Cricket - ICC ODI Championship - Mei 2017Meer
Engeland | Zuid-Afrika |
Darts - World Trophy - FinaleMeer
29 Mei - 21h20 | Peter Machin | verslaat | Martin Phillips | 10-8 |
Darts - World Trophy - Halve FinaleMeer
29 Mei - 18h10 | Peter Machin | verslaat | Wesley Harms | 8-6 |
29 Mei - 17h35 | Martin Phillips | verslaat | Nick Kenny | 8-5 |
Darts - World Trophy - KwartfinalesMeer
29 Mei - 15h10 | Wesley Harms | verslaat | Glen Durrant | 7-4 |
29 Mei - 15h45 | Peter Machin | verslaat | Martin Adams | 7-4 |
29 Mei - 14h05 | Nick Kenny | verslaat | Ross Montgomery | 7-2 |
29 Mei - 14h40 | Martin Phillips | verslaat | Conan Whitehead | 7-6 |
Futsal - Spanje - Primera División - Finaleronde - Halve FinaleMeer
13h15 | ElPozo Murcia | 2 - 3 verlengingen | FC Barcelona Futsal |
Handbal - Servië Division 1 Heren - Super League - Degradatie RondeMeer
18h30 | Metaloplastika Sabac | 37 - 36 | Pozarevac |
Handbal - Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie RondeMeer
17h00 | Metalurg Skopje II | 36 - 39 | Tutunski Kombinat Prilep |
19h00 | RK Radovis | 25 - 26 | Tinex Prolet Skopje |
Hockey - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
11h45 | Spanje | 2 - 1 | België |
Mountain Bike - Albstadt - Olympische Cross Country U23 HerenMeer
1 | Nadir Colledani (ITA) | 1:24:06 |
2 | Georg Egger (GER) | 1:24:41 |
3 | Peter Disera (CAN) | 1:24:56 |
Rugby - Canada Sevens Dames - Bowl - FinaleMeer
00h26 | Fiji 7s | 31 - 7 | Spanje 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Bowl - Om 3e/4e plaatsMeer
00h02 | Brazilië 7s | 28 - 7 | Nederland 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Cup - FinaleMeer
02h30 | Nieuw-Zeeland 7s | 17 - 7 | Canada 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Cup - Om 3e/4e plaatsMeer
02h04 | Australië 7s | 26 - 12 | Frankrijk 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Plate - FinaleMeer
01h42 | Rusland 7s | 26 - 21 verlengingen | Verenigde Staten 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Plate - Om 3e/4e plaatsMeer
01h20 | Ierland 7s | 14 - 10 | Engeland 7s |
Rugby - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 16Meer
21h00 | Huddersfield Giants (ENG) | 24 - 16 | St Helens RFC (ENG) |
Voetbal - Algerijnse Division 1 - Speeldag 27Meer
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 18Meer
00h30 | Deportivo Capiatá | 0 - 1 | Independiente F.B.C. |
01h10 | Club Nacional | 2 - 4 | Club General Díaz |
Voetbal - Primera División de Bolivia - Apertura 2017 - Speeldag 17Meer
01h30 | Oriente Petrolero | 1 - 1 | Sports Boys Warnes |
Voetbal - Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 3Meer
01h00 | Chapecoense-SC | 2 - 0 | Avaí FC |
Voetbal - Primera División de México - Clausura Playoffs - FinaleMeer
01h06 | Club Deportivo Guadalajara | 2 - 1 | Tigres de la UANL Monterrey |
Voetbal - Honduras Division 1 - Clausura Playoffs - FinaleMeer
00h00 | C.D. Motagua | 3 - 0 | CD Honduras Progreso |
Voetbal - Deense Superligaen - Conference League - Play Offs - Halve FinaleMeer
19h00 | Randers Freja FC | 2 - 0 | Odense Boldklub |
Voetbal - Duitse Bundesliga 2 - Deelname Play-OffsMeer
20h30 | Eintracht Braunschweig | 0 - 1 | VfL Wolfsburg |
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - Degradatie Play-Offs - Tweede rondeMeer
16h30 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 0 - 3 | PFC Montana |
19h00 | Slavia Sofia | 5 - 2 | Neftochimic Burgas 1986 |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Degradatie RondeMeer
14h00 | ASA 2013 Târgu Mures | 1 - 1 | CSM Politehnica Iasi |
Voetbal - Far Oer - Premier League - Speeldag 10Meer
19h00 | NSÍ Runavík | 1 - 1 | B36 Tórshavn |
Voetbal - AFC Champions League - Finaleronde - Achtste finalesMeer
12h30 | Urawa Red Diamonds (JAP) | 3 - 0 verlengingen | Jeju United FC (KOR) |
14h00 | Jiangsu Suning FC (CHN) | 2 - 3 | Shanghai Port FC (CHN) |
Voetbal - AFC Cup - Finaleronde - Zone Halve FinaleMeer
13h30 | United City FC (PHI) | 2 - 1 | Darul Takzim FC (MAS) |
Voetbal - Toulon Espoirs-Toernooi - Groep AMeer
15h00 | Engeland U-20 | 2 - 1 | Japan U-20 |
17h30 | Angola U-20 | 5 - 1 | Cuba U-20 |
Voetbal - Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 30Meer
00h00 | FUS Rabat | 1 - 1 | Moghreb Tétouan |
00h00 | KAC Marrakech Menara | 2 - 3 | Wydad Casablanca |
Voetbal - Noorse Tippeligaen - Speeldag 11Meer
19h00 | Strømsgodset IF | 4 - 2 | Viking FK |
Voetbal - Engelse League Championship - Playoffs - FinaleMeer
16h00 | Huddersfield Town | 0 - 0 (4 str 3) | Reading FC |
Voetbal - Italiaanse Serie B - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h30 | Perugia Calcio | 1 - 1 | Benevento Calcio |
Voetbal - Major League Soccer - Regulier Seizoen - Mei 2017Meer
02h00 | FC Dallas (USA) | 0 - 0 | Houston Dynamo (USA) |
Voetbal - Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 14Meer
17h00 | FC Infonet Tallinn | 2 - 2 | Nõmme Kalju FC |
18h00 | Pärnu Linnameeskond | 0 - 4 | Paide Linnameeskond |
19h00 | FC Narva Trans | 0 - 0 | FC Levadia Tallinn |
19h15 | JK Tulevik Viljandi | 1 - 1 | JK Tammeka Tartu |
Voetbal - Argentïjnse Division 1 - Speeldag 26Meer
00h00 | Estudiantes de La Plata | 2 - 0 | Unión de Santa Fe |
02h15 | Vélez Sársfield | 0 - 0 | Quilmes AC |
Voetbal - Turkse Süper Lig - Speeldag 33Meer
19h00 | Alanyaspor | 2 - 3 | Galatasaray |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 20Meer
00h30 | CD Tuluá | 1 - 1 | Once Caldas |
Voetbal - Primera División Uruguaya - Torneo Intermedio - Groep B - Speeldag 1Meer
00h00 | Nacional | 2 - 1 | CA River Plate |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames - Mei 2017Meer
01h00 | Chili | 12 - 0 | Peru |
Voetbal - Zweedse Allsvenskan - Speeldag 11Meer
19h00 | AIK Fotboll | 0 - 1 | Malmö FF |
19h00 | Örebro SK | 2 - 1 | IK Sirius Fotboll |
19h00 | BK Häcken | 0 - 1 | Östersunds FK |
Volleybal - Vriendschappelijke Wedstrijden HerenMeer
02h30 | Verenigde Staten van Amerika | 2 - 3 | Brazilië |
11h00 | Estland | 0 - 3 | Spanje |
Wielrennen - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - U23 HerenMeer
1 | Dilmurdjon Siddikov (UZB) | 42.03 |
2 | Andrey Izmaylov (UZB) | 43.01 |
3 | Roman Shukurov (UZB) | 43.34 |
Wielrennen - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit DamesMeer
1 | Renata Baymetova (UZB) | 24.21 |
2 | Ekaterina Knebeleva (UZB) | 24.30 |
3 | Olga Jantuganova (UZB) | 24.43 |
Wielrennen - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit HerenMeer
1 | Muradjan Khalmuratov (UZB) | 41.44 |
2 | Ruslan Karimov (UZB) | 43.13 |
3 | Ruslan Fedorov (UZB) | 44.10 |
Wielrennen - Winston Salem Cycling ClassicMeer
1 | Robin Carpenter (USA) | 3:57:49 |
2 | Ryan Roth (CAN) | 0:10 |
3 | Bruno Langlois (CAN) | 0:11 |
Wielrennen - Winston Salem Cycling Classic (WE)Meer
1 | Lauren Stephens (USA) | 2:47:04 |
2 | Leah Thomas (USA) | 0:16 |
3 | Lauretta Hanson (AUS) | 0:19 |