De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Baseball - Major League Baseball - Preseason - 27 Maart 2017Meer
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - Groep East - Speeldag 26Meer
20h45 | Recanati | 94 - 90 | Chieti |
Basketbal - Rusland - Superliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
13h00 | PSK Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk | 78 - 79 verlengingen | Irkut Irkutsk |
Basketbal - Ukraine - Superleague - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h00 | BK Zaporozhye | 79 - 97 | Dnipro Dnipropetrovsk |
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
16h00 | UMMC Ekaterinburg | 91 - 43 | Dynamo Novosibirsk |
16h00 | Nadezhda Orenburg | 94 - 60 | MBA Moscow |
17h30 | Chevakata Vologda | 72 - 80 | Dynamo Moscow |
18h00 | Dynamo Kursk | 86 - 60 | Spartak Moscow Region Vidnoje |
Basketbal - National Basketball Association - Regulier Seizoen - 27 Maart 2017Meer
00h00 | Indiana Pacers (USA) | 107 - 94 | Philadelphia 76ers (USA) |
00h00 | Boston Celtics (USA) | 112 - 108 | Miami Heat (USA) |
02h00 | Denver Nuggets (USA) | 90 - 115 | New Orleans Pelicans (USA) |
02h00 | Golden State Warriors (USA) | 106 - 94 | Memphis Grizzlies (USA) |
03h30 | Los Angeles Lakers (USA) | 81 - 97 | Portland Trail Blazers (USA) |
Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
17h30 | Lietkabelis Panevezys | 80 - 85 | BC Siauliai |
Basketbal - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
18h30 | VEF Riga (LAT) | 91 - 80 | Parma Basket Perm (RUS) |
Basketbal - Kroatië - A-1 Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
19h30 | KK Zabok | 85 - 103 | Cedevita Zagreb |
Basketbal - Griekenland - HEBA A1 - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
15h00 | Rethymno Aegean BC | 63 - 70 | Olympiakos Piraeus |
Basketbal - Turkije Division 1 Dames - KBSL - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
17h00 | Canik Belediyespor Samsun | 75 - 81 | Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa |
17h00 | AGÜ SK Kayzeri | 84 - 82 | Girne Üniversitesi |
17h00 | Hatay Belediye | 65 - 57 | Osmaniye Genclik |
18h00 | Adana ASKI | 56 - 80 | Galatasaray SK Istanbul |
Basketbal - Turkije - TBL - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
16h00 | Galatasaray Istanbul | 104 - 57 | TED Ankara Kolejliler |
Basketbal - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
20h45 | Pallacanestro Reggiana | 103 - 70 | Basket Brescia Leonessa |
Basketbal - Israël - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
18h15 | Hapoel Gilboa Galil Elyon | 69 - 76 | Hapoel Eilat |
18h15 | Maccabi Ashdod B.C. | 84 - 68 | Bnei HaSharon/Herzliya |
20h00 | Hapoel Tel Aviv | 99 - 83 | Maccabi Kiryat Gat |
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
20h30 | Limoges CSP | 76 - 84 | Boulogne Levallois Metropolitans 92 |
Basketbal - Roemenië - Liga Nationala - Tweede Ronde - Groep 7-10 - Speeldag 4Meer
17h00 | SCM U Craiova | 92 - 97 | BC Târgu Mures |
Freestyle Skiën - European Cup - Airolo - Aerials DamesMeer
1 | Zhanbota Aldabergenova (KAZ) | 157.05 |
2 | Olga Polyuk (UKR) | 155.33 |
3 | Tyra Izor (USA) | 134.08 |
Freestyle Skiën - European Cup - Airolo - Aerials HerenMeer
1 | Nicolas Gygax (SUI) | 186.82 |
2 | Dzmitry Mazurkevich (BLR) | 179.41 |
3 | Noe Roth (SUI) | 163.56 |
Handbal - Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Maart 2017Meer
16h00 | HC Motor Zaporozhye | 36 - 24 | ZTR Zaporozhye |
Handbal - Zweden - Elitserien Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
18h00 | Sävehof Partille | 37 - 23 | Heid Vastra-Frolunda |
Handbal - Roemenië Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
15h30 | Univ. Jolidon Cluj Napoca | 26 - 25 | CSM Roman |
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 31Meer
19h15 | IFK Skövde | 27 - 30 | Redbergslids IK |
Hockey - World League - Ronde 2 Heren - Groep C - Groep BMeer
02h00 | Japan | 5 - 1 | Trinidad en Tobago |
Hockey - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
11h45 | Spanje | 2 - 1 | België |
Ijshockey - Zweden - Elitserien - Play DownsMeer
18h15 | Mora IK | 5 - 1 | Leksands IF |
Ijshockey - Azië Ice Hockey League - Playoffs - Halve FinaleMeer
09h00 | Nikko Ice Bucks (JAP) | 2 - 3 verlengingen | Sakhalin Sea Lions (RUS) |
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - Halve FinaleMeer
18h00 | AK Bars Kazan (RUS) | 1 - 4 | Metallurg Magnitogorsk (RUS) |
Ijshockey - Finland - SM-liiga - Playoffs - KwartfinalesMeer
16h00 | JYP Jyväskylä | 3 - 2 | HPK Hämeenlinna |
16h00 | Tappara Tampere | 2 - 0 | Ilves Tampere |
Ijshockey - Slovakije - Extraliga - Playoffs - KwartfinalesMeer
18h00 | Vlci Zilina | 3 - 2 | HKm Zvolen |
Ijshockey - Zweden - Elitserien - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h00 | Frölunda HC Göeteborg | 3 - 2 verlengingen | Skellefteå AIK |
Ijshockey - National Hockey League - Regulier Seizoen - 27 Maart 2017Meer
01h00 | Pittsburgh Penguins (USA) | 2 - 6 | Philadelphia Flyers (USA) |
02h00 | Winnipeg Jets (CAN) | 2 - 1 | Vancouver Canucks (CAN) |
03h00 | Anaheim Ducks (USA) | 6 - 3 | New York Rangers (USA) |
Ijshockey - WK U-18 Divisie III-AMeer
China U-18 | Uitgesteld | Turkije U-18 | |
Israël U-18 | Uitgesteld | Taiwan U-18 | |
Bulgarije U-18 | Uitgesteld | Nieuw-Zeeland U-18 |
Ijshockey - Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-17Meer
14h00 | Finland U-17 | 3 - 0 | Tsjechië U-17 |
Snooker - China Open - Eerste rondeMeer
27 Maa - 08h30 | Judd Trump | verslaat | Jason Weston | 5-0 |
27 Maa - 04h00 | Fan Zhengyi | verslaat | Robbie Williams | w.o. |
27 Maa - 08h35 | Liang Wenbo | verslaat | Itaro Santos | 5-0 |
27 Maa - 04h00 | Jimmy White | verslaat | Yuan Li | 5-1 |
27 Maa - 13h35 | Junhui Ding | verslaat | Sean O'Sullivan | 5-3 |
27 Maa - 04h00 | Hang Li | verslaat | Honghao Luo | 5-1 |
27 Maa - 04h00 | Zhuang Niu | verslaat | Alex Borg | 5-4 |
27 Maa - 13h35 | Mark Selby | verslaat | Adam Stefanow | 5-3 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Guadalajara - FinaleMeer
Mirza Basic | verslaat | Denis Shapovalov | 6-4 6-4 |
Tennis - WTA Tour - Miami - 1/16de finalesMeer
27 Maa - 01h55 | Simona Halep | verslaat | Anett Kontaveit | 6-3 6-0 |
Voetbal - Primera División Venezolana - Apertura - Speeldag 13Meer
01h00 | Monagas Sport Club | 2 - 0 | Deportivo Lara |
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 8Meer
00h45 | Cerro Porteño | 1 - 1 | Independiente F.B.C. |
Voetbal - Guatemala Division 1 - Clausura - Speeldag 14Meer
00h00 | Deportivo Petapa | 0 - 1 | C.S.D. Comunicaciones |
Voetbal - EK U-17 Dames 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 1Meer
15h00 | Nederland U-17 | 2 - 1 | Oostenrijk U-17 |
15h00 | Slovenië U-17 | 2 - 1 | Zwitserland U-17 |
Voetbal - EK U-17 Dames 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 3Meer
15h00 | Duitsland U-17 | 4 - 0 | Polen U-17 |
15h00 | Engeland U-17 | 0 - 0 | Italië U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 3Meer
15h00 | Spanje U-19 | 2 - 0 | Noorwegen U-19 |
15h00 | Engeland U-19 | 5 - 1 | Wit-Rusland U-19 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 5Meer
19h00 | Israël U-19 | 0 - 0 | Frankrijk U-19 |
19h00 | Bulgarije U-19 | 3 - 1 | Bosnië en Herzegovina U-19 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 6Meer
19h00 | Tsjechië U-19 | 3 - 0 | Oostenrijk U-19 |
19h00 | Hongarije U-19 | 2 - 1 | Schotland U-19 |
Voetbal - EK U-21 Heren - Kwalificaties - Groep 6Meer
17h00 | Malta U-21 | 1 - 1 | Cyprus U-21 |
18h30 | Zweden U-21 | 0 - 3 | België U-21 |
18h30 | Hongarije U-21 | 1 - 2 | Turkije U-21 |
Voetbal - Argentïjnse Division 1 - Speeldag 17Meer
00h45 | C.S.D. Defensa y Justicia | 1 - 2 | CA Independiente |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 7Meer
00h00 | Deportivo Cali | 0 - 0 | Deportivo Pasto |
02h00 | Once Caldas | 1 - 0 | Rionegro Águilas |
Voetbal - Costa Rica Division 1 - Verano - Speeldag 18Meer
00h00 | Municipal Liberia | 1 - 0 | C.S. Cartaginés |
01h00 | C.S. Herediano | 3 - 1 | Universidad de Costa Rica |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden - Maart 2017Meer
16h00 | Georgië | 5 - 0 | Letland |
18h00 | Egypte | 3 - 0 | Togo |
18h00 | Estland | 3 - 0 | Kroatië |
18h00 | Noord-Macedonië | 3 - 0 | Wit-Rusland |
18h00 | Albanië | 1 - 2 | Bosnië en Herzegovina |
18h00 | Rusland | 3 - 3 | België |
19h00 | Zuid-Afrika | 0 - 0 | Angola |
20h00 | Kameroen | 1 - 2 | Guinee |
20h00 | Luxemburg | 0 - 2 | Kaapverdië |
20h00 | Marokko | 1 - 0 | Tunesië |
20h45 | Oostenrijk | 1 - 1 | Finland |
20h45 | Portugal | 2 - 3 | Zweden |
20h45 | Nederland | 1 - 2 | Italië |
20h45 | Ierland | 0 - 1 | IJsland |
21h00 | Frankrijk | 0 - 2 | Spanje |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 27 Maart 2017Meer
12h00 | FC Anzhi Makhachkala (RUS) | 1 - 0 | FC Legion-Dynamo Makhachkala (RUS) |
12h30 | Amkar Perm (RUS) | 4 - 0 | FK Dinamo Kirov (RUS) |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U18Meer
10h00 | Israël U-18 | 1 - 0 | Servië U-18 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U19Meer
14h00 | Servië U-19 | 0 - 2 | Nederland U-19 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U20Meer
14h00 | Vietnam U-20 | 1 - 4 | Argentinië U-20 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U21Meer
18h30 | Italië U-21 | 3 - 2 | Rusland U-21 |
Voetbal - Vrouwen Bundesliga - Speeldag 15Meer
20h00 | 1. FFC Frankfurt | 1 - 1 | SC Freiburg |
Volleybal - Duitsland Division 1 Dames - DVL - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h00 | SC Potsdam | 1 - 3 | Wiesbaden VC |
Volleybal - Azerbeidzjan Division 1 Dames - Super League - Maart 2017Meer
14h00 | Lokomotiv Baku (AZE) | 0 - 3 | Telekom Baku (AZE) |
16h00 | Azerrail Baku (AZE) | 3 - 0 | Azeryol Baku (AZE) |
Volleybal - Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
18h00 | PGE Rysice Rzeszow | 3 - 0 | Impel Wroclaw |
Wielrennen - Tour de Taiwan - Etappe 2Meer
1 | James Gullen (GBR) | 2:41:50 |
2 | Edmund Bradbury (GBR) | 0:02 |
3 | Edwin Alcibiades Avila Vanegas (COL) | 0:02 |
James Gullen Edwin Alcibiades Avila Vanegas Benjamín Prades Reverte IsoWhey - Swiss Wellness |