De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Badminton - Polen International - Dames - Halve FinaleMeer
Yui Hashimoto | verslaat | Hanna Ramadini | 21-11 21-11 |
Ying Ying Lee | verslaat | Evgeniya Kosetskaya | 21-16 21-15 |
Badminton - Polen International - Dames - KwartfinalesMeer
Hanna Ramadini | verslaat | Mariya Mitsova | 21-17 21-13 |
Yui Hashimoto | verslaat | Natalia Perminova | 21-17 8-21 21-9 |
Ying Ying Lee | verslaat | Ksenia Polikarpova | 21-17 21-16 |
Evgeniya Kosetskaya | verslaat | Kirsty Gilmour | 21-19 21-11 |
Badminton - Polen International - Dames Dubbel - Halve FinaleMeer
Hsin Tien Chang Chien Hui Yu | verslaat | Sanjana Santosh Arathi Sara Sunil | 21-9 23-21 |
Yulfira Barkah Merisa Cindy Sahputri | verslaat | Tereza Svábíková Katerina Tomalova | 21-10 21-13 |
Badminton - Polen International - Dames Dubbel - KwartfinalesMeer
Hsin Tien Chang Chien Hui Yu | verslaat | Mariya Mitsova Petya Nedelcheva | 22-20 13-21 21-14 |
Sanjana Santosh Arathi Sara Sunil | verslaat | Hao Yun Wen Jing Ya Ye | 22-20 21-9 |
Tereza Svábíková Katerina Tomalova | verslaat | Vladyslava Lesnaya Darya Samarchants | 14-21 21-18 21-13 |
Yulfira Barkah Merisa Cindy Sahputri | verslaat | Ching Hui Chang Ching Tun Yang | 21-15 21-15 |
Badminton - Polen International - Gemengd Dubbel - Halve FinaleMeer
Robert Mateusiak Nadiezda Zieba | verslaat | Li-Wei Po Ching Hui Chang | 21-15 21-10 |
Min Hao Tseng Ling Fang Hu | verslaat | Ko-Chi Chang Hsin Tien Chang | 21-15 19-21 24-22 |
Badminton - Polen International - Gemengd Dubbel - KwartfinalesMeer
Robert Mateusiak Nadiezda Zieba | verslaat | Milosz Bochat Agnieszka Wojtkowska | 21-15 21-15 |
Li-Wei Po Ching Hui Chang | verslaat | Jakub Bitman Alzbeta Basova | 21-15 21-11 |
Min Hao Tseng Ling Fang Hu | verslaat | Michal Szymczak Malgorzata Janiaczyk | 21-16 21-6 |
Ko-Chi Chang Hsin Tien Chang | verslaat | Wei Chen Liu Yu Chieh Cheng | 16-21 21-14 21-17 |
Badminton - Polen International - Heren - Halve FinaleMeer
Jia Wei Tan | verslaat | Toby Penty | 11-21 21-18 21-19 |
Ygor Coelho de Oliveira | verslaat | Michal Rogalski | 21-15 21-13 |
Badminton - Polen International - Heren - KwartfinalesMeer
Toby Penty | verslaat | Max Weisskirchen | 21-14 21-15 |
Jia Wei Tan | verslaat | Erik Meijs | 22-20 21-13 |
Ygor Coelho de Oliveira | verslaat | Subhankar Dey | 13-21 21-19 21-15 |
Michal Rogalski | verslaat | Artem Pochtarov | 21-15 21-17 |
Badminton - Polen International - Heren Dubbel - Halve FinaleMeer
Alexander Dunn Adam Hall | verslaat | Min-Chun Liao Ching Heng Su | 21-13 21-16 |
Lukasz Moren Wojciech Szkudlarczyk | verslaat | Wei Chen Liu Min Hao Tseng | 21-16 22-20 |
Badminton - Polen International - Heren Dubbel - KwartfinalesMeer
Alexander Dunn Adam Hall | verslaat | Konstantin Abramov Alexandr Zinchenko | 21-15 19-21 21-16 |
Min-Chun Liao Ching Heng Su | verslaat | Milosz Bochat Adam Cwalina | 21-13 11-8 ab. |
Wei Chen Liu Min Hao Tseng | verslaat | Tang Jie Chen Wei Chong Man | 21-14 21-15 |
Lukasz Moren Wojciech Szkudlarczyk | verslaat | Li-Wei Po Ming-Tse Yang | 21-19 22-24 21-17 |
Baseball - Major League Baseball - Preseason - 25 Maart 2017Meer
Basketbal - Slovenië - Premier A - Championship Ronde - Speeldag 2Meer
16h00 | Krka Novo Mesto | 76 - 64 | KD Hopsi Polzela |
19h00 | Helios Suns Domzale | 60 - 67 | Zlatorog Lasko |
19h00 | Rogaska Crystal | 75 - 74 | Olimpija Ljubljana |
Basketbal - Zwitserse - LNA - Degradatie RondeMeer
17h30 | BC Boncourt | 90 - 75 | Basket Massagno |
18h00 | Swiss Central Basket | 61 - 75 | BBC Lausanne |
Basketbal - Slovenië - Premier A - Degradatie Ronde - Speeldag 2Meer
19h30 | KK Koper Primorska | 78 - 72 | KK Podcetrtek |
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - Groep East - Speeldag 26Meer
20h45 | Recanati | 94 - 90 | Chieti |
Basketbal - Italië - Serie A2 Basket - Groep West - Speeldag 26Meer
17h30 | Ferentino | 62 - 73 | Biella |
18h00 | Legnano | 77 - 66 | Latina Basket |
18h00 | Scafati Basket | 76 - 66 | AS Junior Pallacanestro Casale |
18h00 | Treviglio | 76 - 84 | Viola Reggio Calabria |
18h00 | NPC Rieti | 76 - 56 | Basket Agropoli |
18h00 | Pallacanestro Trapani | 106 - 105 | Virtus Roma |
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Plaatsen 9-11Meer
13h00 | Spartak Noginsk | 51 - 86 | Enisey Krasnoyarsk |
Basketbal - Adriatic League - NLB - Playoffs - Halve FinaleMeer
19h00 | KK Crvena Zvezda Beograd (SRB) | 82 - 59 | Buducnost Podgorica (MNE) |
Basketbal - Noorwegen - BLNO - Playoffs - Halve FinaleMeer
17h00 | Centrum Tigers Oslo | 86 - 84 | BK Kongsberg Miners |
20h00 | Baerum Basket | 87 - 91 | Gimle BBK Bergen |
Basketbal - Rusland - Superliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
13h00 | PSK Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk | 78 - 79 verlengingen | Irkut Irkutsk |
Basketbal - National Basketball Association - Regulier Seizoen - 25 Maart 2017Meer
00h00 | Indiana Pacers (USA) | 117 - 125 | Denver Nuggets (USA) |
00h00 | Washington Wizards (USA) | 129 - 108 | Brooklyn Nets (USA) |
00h00 | Charlotte Hornets (USA) | 105 - 112 | Cleveland Cavaliers (USA) |
00h00 | Orlando Magic (USA) | 115 - 87 | Detroit Pistons (USA) |
00h30 | Boston Celtics (USA) | 130 - 120 | Phoenix Suns (USA) |
01h00 | Houston Rockets (USA) | 117 - 107 | New Orleans Pelicans (USA) |
01h00 | Chicago Bulls (USA) | 107 - 117 | Philadelphia 76ers (USA) |
01h00 | Milwaukee Bucks (USA) | 100 - 97 | Atlanta Hawks (USA) |
03h30 | Golden State Warriors (USA) | 114 - 100 | Sacramento Kings (USA) |
03h30 | Los Angeles Lakers (USA) | 130 - 119 verlengingen | Minnesota Timberwolves (USA) |
20h30 | Los Angeles Clippers (USA) | 108 - 95 | Utah Jazz (USA) |
Basketbal - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
18h30 | VEF Riga (LAT) | 91 - 80 | Parma Basket Perm (RUS) |
Basketbal - Estland - KML - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
18h00 | BC Tartu | 69 - 71 | Kalev Cramo Tallinn |
Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
17h30 | Lietkabelis Panevezys | 80 - 85 | BC Siauliai |
Basketbal - Nederland - FEB Eredivisie - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
19h30 | Donar Groningen | 105 - 56 | LWD Basket |
20h00 | BC Apollo Amsterdam | 100 - 93 | Den Bosch Basketball |
Basketbal - Letland - Latvijas Basketbola Liga - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
17h30 | BK Valmiera/ORDO (LAT) | 80 - 54 | Jurmalas Sports (LAT) |
18h00 | BK Ogre (LAT) | 95 - 85 | BK Ventspils (LAT) |
18h30 | Liepajas Lauvas (LAT) | 108 - 85 | BC Valga (EST) |
18h30 | BC Barons Riga (LAT) | 81 - 51 | Latvijas Universitate (LAT) |
Basketbal - Servië - Kosarkaska - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
16h00 | KK Dynamic | 90 - 68 | OKK Beograd |
18h00 | Hemofarm Vrsac | 105 - 69 | Smederevo 1953 |
19h30 | Konstantin Nis | 88 - 80 | KK Spartak Subotica |
20h00 | KK Dunav Stari Banovci | 94 - 93 | Napredak Rubin Krusevac |
20h00 | Metalac Valjevo | 74 - 79 | KK Beovuk 72 Beograd |
Basketbal - Kroatië - A-1 Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
19h30 | KK Zabok | 85 - 103 | Cedevita Zagreb |
Basketbal - Griekenland - HEBA A1 - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
15h00 | Rethymno Aegean BC | 63 - 70 | Olympiakos Piraeus |
Basketbal - Turkije Division 1 Dames - KBSL - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
17h00 | AGÜ SK Kayzeri | 84 - 82 | Girne Üniversitesi |
17h00 | Hatay Belediye | 65 - 57 | Osmaniye Genclik |
17h00 | Canik Belediyespor Samsun | 75 - 81 | Yakin Dogu Üniversitesi Lefkosa |
18h00 | Adana ASKI | 56 - 80 | Galatasaray SK Istanbul |
Basketbal - Turkije - TBL - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
16h00 | Galatasaray Istanbul | 104 - 57 | TED Ankara Kolejliler |
Basketbal - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
16h00 | CFBB Paris | 51 - 79 | La Roche-sur-Yon VBC |
20h00 | Landerneau Bretagne | 87 - 63 | Limoges ABC |
20h00 | Roannais Basket Féminin | 50 - 67 | Montbrison |
20h00 | Calais Côte d'Opale | 73 - 51 | SIG Illkirch-Graffenstaden |
20h00 | Dunkerque-Malo | 64 - 67 | Arras Pays d'Artois |
20h00 | Reims BF | 65 - 46 | Aulnoye-Aymeries |
20h00 | Toulouse Métropole | 70 - 72 | C' Chartres BF |
Basketbal - Bulgarije - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
17h00 | Rilski Sportist Samokov | 87 - 86 | Spartak-Pleven |
17h00 | PFC Balkan Botevgrad | 94 - 71 | BC Cherno More Varna |
Basketbal - Polen - PLK - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
12h40 | Asseco Prokom Gdynia | 64 - 84 | Stelmet Zielona Góra |
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
20h30 | Limoges CSP | 76 - 84 | Boulogne Levallois Metropolitans 92 |
Basketbal - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
20h00 | Boulogne-sur-Mer | 86 - 77 | JL Bourg Basket |
20h00 | Boulazac Basket Dordogne Pro | 75 - 66 | Nantes L'Hermine Atlantique |
Basketbal - Israël - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
18h15 | Hapoel Gilboa Galil Elyon | 69 - 76 | Hapoel Eilat |
18h15 | Maccabi Ashdod B.C. | 84 - 68 | Bnei HaSharon/Herzliya |
20h00 | Hapoel Tel Aviv | 99 - 83 | Maccabi Kiryat Gat |
Basketbal - België - Scoore!League - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
20h30 | BC Oostende | 72 - 64 | Antwerp Giants |
20h30 | Okapi Aalstar Aalst | 89 - 86 | Leuven Bears |
Basketbal - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
12h30 | Real Madrid (ESP) | 104 - 76 | Bilbao Basket (ESP) |
12h30 | FC Barcelona (ESP) | 102 - 65 | BC Andorra (AND) |
12h30 | UCAM Murcia CB (ESP) | 79 - 68 | Lenovo Tenerife (ESP) |
12h30 | Real Betis Baloncesto (ESP) | 57 - 71 | Joventut Badalona (ESP) |
18h30 | Estudiantes Madrid (ESP) | 70 - 76 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) |
19h00 | Casademont Zaragoza (ESP) | 57 - 102 | CB Gran Canaria (ESP) |
19h00 | Bàsquet Manresa (ESP) | 82 - 90 | Fuenlabrada (ESP) |
Basketbal - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 27Meer
19h00 | Science City Jena | 51 - 92 | EWE Oldenburg |
Basketbal - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 29Meer
12h00 | Cáceres 2016 Basket | 83 - 82 | Araberri BC |
18h30 | CB Peñas Huesca | 78 - 76 | Amics Castelló |
Basketbal - Finland - Korisliiga - Regulier Seizoen - Speeldag 35Meer
16h00 | Kataja BC | 97 - 66 | KTP Kotka |
Basketbal - Slowakije - Extraliga - Regulier Seizoen - Speeldag 43Meer
19h00 | MBK Banik Handlová | 61 - 65 | MBK Lucenec |
19h00 | MBK Rieker Komárno | 91 - 72 | MBK Karlovka Bratislava |
19h00 | ASK Inter Bratislava | 82 - 97 | BC Prievidza |
20h00 | Slavia TU Kosice | 79 - 66 | BK Patrioti Levice |
Basketbal - Tsjechië - NBL - Tweede Ronde - Championship Groep - Speeldag 7Meer
16h00 | BK Pardubice | 75 - 78 | BC Kolín |
17h00 | Basketball Nymburk | 111 - 75 | BK Decín |
17h30 | USK Praha | 79 - 73 | BK Opava |
Basketbal - Tsjechië - NBL - Tweede Ronde - Degradatie Groep - Speeldag 7Meer
17h00 | Usti nad Labem | 88 - 67 | Orli Prostejov |
Basketbal - Roemenië - Liga Nationala - Tweede Ronde - Groep 1-6 - Speeldag 7Meer
16h00 | BCM U Pitesti | 73 - 89 | U-BT Cluj Napoca |
Basketbal - Roemenië - Liga Nationala - Tweede Ronde - Groep 7-10 - Speeldag 4Meer
17h00 | SCM U Craiova | 92 - 97 | BC Târgu Mures |
Cricket - ICC ODI Championship - Maart 2017Meer
Verenigde Arabische Emiraten | Papoea-Nieuw-Guinea |
Curling - Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde - Halve FinaleMeer
12h00 | Rusland | 9 - 3 | Zweden |
Curling - Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde - PlayoffsMeer
07h00 | Zweden | 8 - 5 | Schotland |
Darts - European Tour - German Darts Championship - 1/16de finalesMeer
25 Maa - 21h10 | Michael Van Gerwen | verslaat | Jermaine Wattimena | 6-1 |
25 Maa - 15h05 | Cristo Reyes | verslaat | Paul Nicholson | 6-2 |
25 Maa - 13h30 | Ian White | verslaat | John Bowles | 6-5 |
25 Maa - 19h00 | Darren Johnson | verslaat | James Wade | 6-5 |
25 Maa - 19h35 | Dave Chisnall | verslaat | Dimitri Van den Bergh | 6-0 |
25 Maa - 14h10 | Jelle Klaasen | verslaat | Mick McGowan | 6-1 |
25 Maa - 20h05 | Benito Van De Pas | verslaat | Paul Harvey | 6-4 |
25 Maa - 14h35 | Jan Dekker | verslaat | Michael Smith | 6-1 |
25 Maa - 20h35 | Peter Wright | verslaat | Christian Kist | 6-5 |
25 Maa - 16h00 | Stephen Bunting | verslaat | David Pallett | 6-4 |
25 Maa - 16h30 | Alan Norris | verslaat | Richie Corner | 6-4 |
25 Maa - 15h35 | Kim Huybrechts | verslaat | Diogo Portela | 6-1 |
25 Maa - 22h05 | Kevin Painter | verslaat | Simon Whitlock | 6-2 |
25 Maa - 13h00 | Gerwyn Price | verslaat | Krzysztof Ratajski | 6-1 |
25 Maa - 21h35 | Mensur Suljovic | verslaat | Mervyn King | 6-3 |
25 Maa - 22h35 | Joe Cullen | verslaat | Jamie Bain | 6-2 |
Formule 1 - Wereldkampioenschap - Australië - Melbourne - Australië - Melbourne - KwalificatiesMeer
1 | Lewis Hamilton (GBR) | |
2 | Sebastian Vettel (GER) | |
3 | Valtteri Bottas (FIN) |
Freestyle Skiën - European Cup - Airolo - Aerials DamesMeer
1 | Zhanbota Aldabergenova (KAZ) | 80.32 |
2 | Winter Vinecki (USA) | 74.97 |
3 | Olga Polyuk (UKR) | 73.39 |
Freestyle Skiën - European Cup - Airolo - Aerials HerenMeer
1 | Dimitri Isler (SUI) | 92.70 |
2 | Pavel Dik (BLR) | 89.53 |
3 | Mischa Gasser (SUI) | 87.77 |
Freestyle Skiën - Wereldbeker Dames - Myrkdalen-Voss - Big Air DamesMeer
1 | Emma Dahlström (SWE) | 174.40 |
2 | Silvia Bertagna (ITA) | 170.60 |
3 | Kea Deike Kühnel (GER) | 129.60 |
Freestyle Skiën - Wereldbeker Heren - Myrkdalen-Voss - Big Air HerenMeer
1 | Birk Ruud (NOR) | 189.80 |
2 | Antoine Adelisse (FRA) | 187.40 |
3 | Felix Stridsberg-Usterud (NOR) | 181.20 |
Freestyle Skiën - European Cup - Pec Pod Snezkou - Slope Style DamesMeer
1 | Natalia Slepecka (SVK) | |
2 | Kateryna Kotsar (UKR) | |
3 | Barbora Novakova (CZE) |
Freestyle Skiën - European Cup - Pec Pod Snezkou - Slope Style HerenMeer
1 | Elias Syrja (FIN) | |
2 | Joel Liimatainen (FIN) | |
3 | Josef Kalensky (CZE) |
Futsal - Spanje - Primera División - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
12h00 | AE Palma Futsal | 1 - 1 | FC Barcelona Futsal |
Gymnastiek - Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha - Balk DamesMeer
1 | Tingting Liu (CHN) | 14.466 |
2 | Catalina Ponor (ROU) | 13.900 |
3 | Huan Luo (CHN) | 13.700 |
Gymnastiek - Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha - Brug HerenMeer
1 | Jingyuan Zou (CHN) | 15.900 |
2 | Marcel Nguyen (GER) | 15.066 |
3 | Pablo Brägger (SUI) | 14.800 |
Gymnastiek - Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha - Grondoefening DamesMeer
1 | Tingting Liu (CHN) | 13.366 |
2 | Emily Little (AUS) | 13.133 |
3 | Ana Derek (CRO) | 12.900 |
Gymnastiek - Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha - Rek HerenMeer
1 | Ruoteng Xiao (CHN) | 14.533 |
2 | Tin Srbic (CRO) | 14.400 |
3 | Christian Baumann (SUI) | 14.166 |
Gymnastiek - Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha - Sprong HerenMeer
1 | Tung Le Thanh (VIE) | 14.733 |
2 | Artur Davtyan (ARM) | 14.433 |
3 | Heikki Saarenketo (FIN) | 14.366 |
Handbal - Belgie - 1ste Nationale Heren - BENE-League Play-OffsMeer
20h15 | United HC Tongeren | 32 - 26 | HC Visé BM |
20h15 | Achilles Bocholt | 29 - 29 | Initia Hasselt |
Handbal - Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Championship RondeMeer
20h15 | Handball Käerjeng | 34 - 34 | Red Boys Differdange |
20h15 | Handball Esch | 33 - 32 | HB Dudelange |
Handbal - Slowakije Division 1 Heren - Championship RondeMeer
18h00 | HT Tatran Presov | 44 - 22 | HK Topolcany |
18h00 | HC Sporta Hlohovec | 35 - 25 | HC Start Nové Zámky |
18h00 | HKM Slovan Duslo Sala | 33 - 27 | MSK Povazska Bystrica |
Handbal - Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Championship RondeMeer
19h00 | RD Koper 2013 | 24 - 32 | RD Ribnica RH |
Handbal - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Championship RondeMeer
18h00 | Kadetten Schaffhausen | 26 - 30 | Pfadi Winterthur |
18h00 | HSC Suhr Aarau | 21 - 22 | Wacker Thun |
18h00 | BSV Bern Muri | 22 - 29 | HC Kriens-Luzern |
Handbal - Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Degradatie ChampionshipMeer
20h00 | HB Mersch | 17 - 22 | HC Berchem 2 |
Handbal - Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Degradatie ChampionshipMeer
19h00 | MRD Dobova | 23 - 26 | RK Slovenj Gradec 2011 |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Dames - Degradatie PlayoffMeer
19h00 | E en O handball Emmen | 32 - 30 | HV Kwiek |
19h30 | Laco V - L Geleen | 22 - 22 | BORHAVE Bornse HV |
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Degradatie RondeMeer
19h00 | Arsenal/LXS Group | 30 - 26 | CF Os Belenenses |
19h00 | AA Avanca | 26 - 23 | Boa-Hora FC / Roff |
19h00 | SC Horta | 40 - 33 | AC Fafe |
19h00 | AA São Mamede | 23 - 34 | Academica da Maia/ISMAI |
Handbal - Slowakije Division 1 Heren - Degradatie RondeMeer
19h00 | SKP Bratislava | 39 - 22 | SKH Agrokarpaty Pezinok |
Handbal - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Degradatie RondeMeer
20h30 | TSV St-Otmar St-Gallen | 40 - 29 | GC Amicitia Zürich |
20h30 | RTV 1879 Basel | 28 - 30 | TSV Fortitudo Gossau |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Degradatie Ronde - Groep AMeer
19h00 | ASV Eppan | 23 - 21 | SSV Brixen Handball |
20h00 | Mezzocorona | 30 - 20 | Pallamano Musile |
20h30 | Cassano Magnago HC | 34 - 28 | Handball Malo |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Degradatie Ronde - Groep AMeer
14h30 | OCI Limburg Lions Geleen 2 | 27 - 26 | Targos Bevo Panningen 2 |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Degradatie Ronde - Groep BMeer
18h00 | Polisportiva Cingoli | 31 - 20 | Dorica Ancona |
19h30 | Pallamano Rapid Nonantola | 28 - 25 | Cologne ASD PM |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Degradatie Ronde - Groep BMeer
20h00 | HV Hellas Den Haag | 29 - 26 | HV Aristos |
20h00 | HV Tachos Waalwijk | 25 - 20 | HARO Rotterdam |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Degradatie Ronde - Groep CMeer
19h00 | Kelona Palermo | 26 - 27 | Intini Noci |
19h00 | ASD Benevento | 24 - 22 | Gaeta SC |
Handbal - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 24Meer
15h00 | TSV Hannover-Burgdorf | 26 - 27 | THW Kiel |
17h15 | TSV GWD Minden | 27 - 22 | Bergischer HC Solingen |
Handbal - Champions League Heren - Finaleronde - Achtste finalesMeer
17h00 | Pick Szeged (HUN) | 33 - 24 | Bjerringbro-Silkeborg (DEN) |
18h00 | Vive Targi Kielce (POL) | 26 - 28 | Montpellier HB (FRA) |
19h30 | Flensburg-Handewitt (GER) | 28 - 26 | Meshkov Brest (BLR) |
Handbal - Challenge Cup Heren - KwartfinalesMeer
17h00 | HB Dudelange (LUX) | 35 - 36 | AHC Potaissa Turda (ROU) |
Handbal - EHF Cup Heren - Groep AMeer
17h00 | RD Ribnica RH (SLO) | 31 - 36 | GOG Gudme (DEN) |
Handbal - EHF Cup Heren - Groep BMeer
16h00 | Midtjylland Herning (DEN) | 24 - 27 | Fraikin BM Granollers (ESP) |
19h30 | Frisch Auf Göppingen (GER) | 30 - 28 | FC Porto (POR) |
Handbal - EHF Cup Heren - Groep CMeer
15h00 | Tatabanya KC (HUN) | 28 - 31 | SC Magdeburg (GER) |
18h45 | KIF Kolding København (DEN) | 36 - 31 | Maccabi Tel Aviv (ISR) |
Handbal - EHF Cup Heren - Groep DMeer
19h30 | MT Melsungen (GER) | 33 - 19 | Riihimäki Cocks (FIN) |
20h00 | Helvetia Anaitasuna (ESP) | 35 - 28 | Sport Lisboa e Benfica (POR) |
Handbal - Belgie - 1ste Nationale Heren - Play-downsMeer
20h15 | Kreasa Houthalen | 29 - 25 | RHC VOO Grâce-Hollogne |
20h15 | HC Visé BM 2 | 36 - 31 | HC Eynatten-Raeren |
Handbal - Belgie - Ere Divisie Dames - Play-downsMeer
18h00 | Fémina Visé | 33 - 18 | HC Don Bosco Gent |
18h00 | DHC Waasmunster | 23 - 23 | DHT Middelkerke-Izegem |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Dames - Play-OffMeer
19h30 | Westfriesland SEW Nibbixwoud | 25 - 36 | Dalfsen Handbal |
20h00 | HandbaL Venlo | 24 - 25 | JuRo Unirek/VZV |
20h15 | HV Quintus Poeldijk | 30 - 25 | SS/VOC Amsterdam |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Playoff - Groep AMeer
18h30 | Trieste | 27 - 24 | Pressano Lavis |
19h00 | Black Devils Meran | 31 - 28 | Bozen Bolzano |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Playoff - Groep BMeer
18h00 | Città Sant'Angelo | 30 - 28 | Terraquilia Carpi HB |
19h30 | Bologna United | 28 - 29 | Romagna Imola |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Playoff - Groep CMeer
18h30 | Fondi ASD HC | 31 - 30 | Conversano |
18h30 | Albatro Syracusa | 28 - 27 | Junior Fasano |
Handbal - Belgie - 1ste Nationale Heren - PlayoffsMeer
20h15 | KV Sasja HC Hoboken | 29 - 20 | Estudiantes HC Tournai |
20h15 | Olse Merksem HC | 35 - 32 | Sporting Pelt |
Handbal - Belgie - Ere Divisie Dames - PlayoffsMeer
18h00 | HB Sint-Truiden | 34 - 24 | DHW Antwerpen |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Playoffs - Groep AMeer
19h00 | DFS Arnhem | 26 - 30 | Handbal Aalsmeer |
20h15 | HV Quintus | 24 - 32 | OCI Limburg Lions Geleen |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Playoffs - Groep BMeer
20h00 | Targos Bevo Panningen | 32 - 25 | JMS Hurry-Up Zwartemeer |
21h00 | E&O Emmen | 23 - 35 | HV KRAS/Volendam |
Handbal - Oostenrijk Division 1 Dames - WHA - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
17h00 | HIB Handball Graz | 28 - 36 | MGA Handball Wien |
Handbal - Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
19h00 | DHB Rotweiss Thun | 19 - 19 | BSV Stans |
Handbal - Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Maart 2017Meer
16h00 | HC Motor Zaporozhye | 36 - 24 | ZTR Zaporozhye |
Handbal - Rusland Division 1 Dames - Super League - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
17h30 | SK Luch Moscow | 24 - 29 | Kuban Krasnodar |
18h00 | Zvezda Zvenigorod | 45 - 29 | AGU-Adyif Maikop |
Handbal - Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
18h00 | Komlói BSK | 25 - 23 | Orosházi FKSE |
18h00 | Balmazújváros KK | 28 - 29 | Csurgói KK |
18h00 | Budakalász FKC | 28 - 28 | Váci KSE |
18h00 | Gyöngyösi FKK | 30 - 23 | Mezokövesdi KC |
Handbal - Denemarken - Competitie Heren - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
19h30 | KIF Kolding København | 31 - 30 | SønderjyskE Herrer |
19h30 | Aarhus Håndbold | 37 - 33 | Skjern Handbold |
19h30 | GOG Gudme | 28 - 21 | Midtjylland Herning |
19h30 | Randers HH | 22 - 30 | Skanderborg Aarhus |
19h30 | Team Tvis Holstebro | 26 - 24 | AaB Aalborg |
19h30 | TM Tønder | 24 - 28 | Mors-Thy Håndbold |
19h30 | Ribe-Esbjerg HH | 18 - 27 | Bjerringbro-Silkeborg |
Handbal - Hongaarse Division 1 Dames - Maart 2017Meer
18h00 | Budaörs Handball | 25 - 33 | Dunaújvárosi KKA |
18h00 | Erd HC | 23 - 19 | Debreceni VSC |
18h00 | Alba Fehérvár KC | 28 - 23 | Kisvárda SE |
18h00 | Györ Audi ETO KC | 33 - 16 | Békéscsaba ENKSE |
18h00 | FTC R-C-H Budapest | 34 - 20 | Mosonmagyarovari KC SE |
18h00 | Siofok KC | 29 - 35 | Vac NKSE |
19h00 | ELIOS Kispest NKK | 21 - 30 | MTK Vörös/Meteor Budapest |
Handbal - Denemarken - Competitie Dames - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
19h30 | FC Copenhagen Handball | 25 - 27 | Ikast Handbold |
19h30 | SK Aarhus | 25 - 30 | Nykøbing Falster |
19h30 | Ringkøbing Håndbold | 24 - 24 | Skanderborg Håndbold |
19h30 | Odense Håndbold | 26 - 20 | Viborg HK A/S |
19h30 | Randers HK | 24 - 34 | Silkeborg - Voel KFUM |
19h30 | Team Esbjerg | 31 - 25 | TTH Holstebro |
Handbal - Franse Division 2 Dames - Speeldag 15Meer
16h00 | Saint Grégoire Rennes Métropole HB | 25 - 30 | Stella Sports St-Maur HB |
Handbal - Kroatië Division 1 Dames - 1 HRL Zene - Speeldag 17Meer
18h00 | ZRK Dugo Selo 55 | 25 - 19 | Tresnjevka Zagreb |
Handbal - Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 17Meer
18h00 | RK Umag | 26 - 19 | GRK Varazdin 1930 |
18h00 | Marina Kastela Adriachem | 29 - 31 | MRK Metalac Zagreb |
19h00 | RK Rudar | 29 - 27 | Dubrava Zagreb |
Handbal - Duitsland - Bundesliga Dames - Speeldag 18Meer
16h00 | HC Leipzig | 27 - 31 | Thüringer HC Erfürt |
16h00 | Frisch Auf Göppingen | 28 - 34 | Bad Wildungen |
16h30 | VfL Oldenburg | 22 - 30 | SG BBM Bietigheim |
Handbal - Franse Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 18Meer
15h30 | JDA Dijon HB | 27 - 30 | Toulon Métropole Var HB |
18h00 | Paris 92 | 24 - 23 | Brest Bretagne HB |
20h00 | Metz Handball | 28 - 26 | Fleury Loiret HB |
20h30 | Les Neptunes de Nantes | 32 - 29 | Celles-sur-Belle HBC |
Handbal - Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 18Meer
19h00 | RK Radovis | 25 - 33 | RK Ohrid 2013 |
19h00 | Tutunski Kombinat Prilep | 36 - 36 | Metalurg Skopje II |
Handbal - Spanje Division 1 Dames - Speeldag 19Meer
18h00 | CB Elche | 27 - 25 | BM Granollers |
18h00 | Bera Bera San-Sebastian | 27 - 22 | BM Gijón |
18h00 | CLEBA León | 27 - 28 | Canyamelar Valencia |
18h30 | Zuazo Barakaldo | 31 - 26 | BM Base Villaverde |
19h00 | Aula CVH Valladolid | 27 - 29 | Malaga Costa del Sol |
19h30 | Rocasa Gran Canaria | 32 - 18 | Helvetia Alcobendas |
20h00 | Porriño | 17 - 24 | Mecalia Atlético Guardés |
Handbal - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
20h30 | UMS Pontault-Combault HB | 29 - 29 | C' Chartres Métropole HB |
20h30 | Dijon Métropole HB | 31 - 32 | Massy Essonne HB |
Handbal - Zweden - Elitserien Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
18h00 | Sävehof Partille | 37 - 23 | Heid Vastra-Frolunda |
Handbal - Servië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
17h30 | RK Samot Arandjelovac | 32 - 27 | Metaloplastika Sabac |
18h50 | Vojvodina Novi Sad | 31 - 34 | Pozarevac |
19h00 | Jugovic Kac | 26 - 20 | RK Morava |
19h00 | Dinamo Pancevo | 32 - 23 | Rudar Kostolac |
20h00 | Partizan Beograd | 26 - 37 | Spartak Vojput Subotica |
Handbal - Roemenië Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
15h30 | Univ. Jolidon Cluj Napoca | 26 - 25 | CSM Roman |
Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
16h00 | Wybrzeze Gdansk | 25 - 33 | Gornik Zabrze |
Handbal - Roemenië Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
15h15 | CSM Bucuresti | 29 - 20 | CSU Suceava |
Handbal - Spanje - Liga Asobal - Speeldag 22Meer
17h00 | Huesca | 23 - 22 | Ademar Leon |
17h00 | BM Ciudad Encantada Cuenca | 28 - 24 | Atlético Valladolid |
17h00 | FC Barcelona | 37 - 19 | FM Cangas |
18h30 | Puente Genil | 26 - 24 | Puerto Sagunto |
Hockey - World League - Ronde 2 Heren - Groep C - Groep AMeer
21h30 | Verenigde Staten van Amerika | 2 - 2 (2 str 0) | Chili |
23h45 | Canada | 10 - 0 | Barbados |
Hockey - World League - Ronde 2 Heren - Groep C - Groep BMeer
02h00 | Japan | 5 - 1 | Trinidad en Tobago |
Hockey - Belgisch Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 18Meer
12h00 | Herakles HC | 2 - 2 | Waterloo Ducks |
12h00 | KHC Brugge | 1 - 7 | Dragons KHC Brasschaat |
12h00 | Leuven KHC | 0 - 3 | Royal Wellington THC |
Hockey - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
11h45 | Spanje | 2 - 1 | België |
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Play Downs - FinaleMeer
20h15 | Fribourg-Gottéron | 5 - 2 | Ambrì-Piotta |
Ijshockey - Zweden - Elitserien - Play DownsMeer
18h15 | Mora IK | 5 - 1 | Leksands IF |
Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Playoffs - FinaleMeer
19h15 | GKS Tychy | 1 - 2 verlengingen | Cracovia Kraków |
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs - FinaleMeer
18h00 | Neman Grodno | 6 - 2 | Junost Minsk |
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - Halve FinaleMeer
18h00 | AK Bars Kazan (RUS) | 1 - 4 | Metallurg Magnitogorsk (RUS) |
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h15 | Davos | 3 - 5 | EV Zug |
Ijshockey - Alps Hockey League - Playoffs - Halve FinaleMeer
20h30 | Asiago Hockey (ITA) | 4 - 2 | HDD Acroni Jesenice (SLO) |
Ijshockey - Azië Ice Hockey League - Playoffs - Halve FinaleMeer
09h00 | Nikko Ice Bucks (JAP) | 2 - 3 verlengingen | Sakhalin Sea Lions (RUS) |
Ijshockey - Zweden - Elitserien - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h00 | Frölunda HC Göeteborg | 3 - 2 verlengingen | Skellefteå AIK |
Ijshockey - Finland - SM-liiga - Playoffs - KwartfinalesMeer
16h00 | Tappara Tampere | 2 - 0 | Ilves Tampere |
16h00 | JYP Jyväskylä | 3 - 2 | HPK Hämeenlinna |
Ijshockey - Slovakije - Extraliga - Playoffs - KwartfinalesMeer
18h00 | Vlci Zilina | 3 - 2 | HKm Zvolen |
Ijshockey - National Hockey League - Regulier Seizoen - 25 Maart 2017Meer
00h00 | Pittsburgh Penguins (USA) | 3 - 4 verlengingen | New York Islanders (USA) |
00h30 | Detroit Red Wings (USA) | 1 - 2 verlengingen | Tampa Bay Lightning (USA) |
01h30 | Dallas Stars (USA) | 6 - 1 | San Jose Sharks (USA) |
03h00 | Anaheim Ducks (USA) | 3 - 1 | Winnipeg Jets (CAN) |
19h00 | Minnesota Wild (USA) | 2 - 4 | Vancouver Canucks (CAN) |
19h00 | Columbus Blue Jackets (USA) | 1 - 0 | Philadelphia Flyers (USA) |
Ijshockey - Verenigd Koninkrijk - Elite Ice Hockey League - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
18h00 | Sheffield Steelers | 4 - 1 | Coventry Blaze |
18h30 | Manchester Storm | 2 - 3 verlengingen | Nottingham Panthers |
19h00 | Edinburgh Capitals | 3 - 4 verlengingen | Glasgow Clan |
19h00 | Cardiff Devils | 3 - 5 | Belfast Giants |
19h30 | Dundee Stars | 2 - 4 | Fife Flyers |
Ijshockey - WK U-18 Divisie III-AMeer
Bulgarije U-18 | Uitgesteld | Nieuw-Zeeland U-18 | |
China U-18 | Uitgesteld | Turkije U-18 | |
Israël U-18 | Uitgesteld | Taiwan U-18 |
Judo - - Athene - 44kg DamesMeer
1 | Cicek Akyuz (TUR) | |
2 | Merve Kocer (TUR) |
Judo - - Athene - 55kg HerenMeer
1 | Oguzhan Ozisik (TUR) | |
2 | Buhari Yildirim (TUR) | |
3 | Mohamed Amine Ayari (TUN) |
Judo - - Athene - 48 kg DamesMeer
1 | Melisa Cakmakli (TUR) | |
2 | Andrea Stojadinov (SRB) | |
3 | Tugce Beder (TUR) |
Judo - - Athene - 52 kg DamesMeer
1 | Irem Korkmaz (TUR) | |
2 | Gefen Primo (ISR) | |
3 | Giulia Santini (ITA) |
Judo - - Athene - 57 kg DamesMeer
1 | Asimina Theodorakis (AUT) | |
2 | Meltem Dindar (TUR) | |
3 | Vanessa Machnicka (POL) |
Judo - - Athene - 60 kg HerenMeer
1 | Samet Kumtas (TUR) | |
2 | Alessandro Aramu (ITA) | |
3 | Moneam Mejri (TUN) |
Judo - - Athene - 66 kg HerenMeer
1 | Ugurcan Zehir (TUR) | |
2 | Cengizhan Donmez (TUR) | |
3 | Amit Bobovich (ISR) |
Judo - - Athene - 73 kg HerenMeer
1 | Bilal Ciloglu (TUR) | |
2 | Ion Nacu (MDA) | |
3 | Cornel Andries (MDA) |
Judo - Continental Open Dames - Lima - 48 kg DamesMeer
1 | Paula Pareto (ARG) | |
2 | Keisy Perafan (ARG) | |
3 | Gabriela Chibana (BRA) |
Judo - Continental Open Dames - Lima - 52 kg DamesMeer
1 | Eleudis Valentim (BRA) | |
2 | Abi Betsabe Cardozo Madaf (ARG) | |
3 | Thalia Brillith Gamarra Carbajal (PER) |
Judo - Continental Open Dames - Lima - 57 kg DamesMeer
1 | Tamires Crude (BRA) | |
2 | Gimena Laffeuillade (ARG) | |
3 | Mariah Holguin (USA) |
Judo - Continental Cup Heren - Lima - 60 kg HerenMeer
1 | Phelipe Pelim (BRA) | |
2 | Michael Patino (PER) | |
3 | Bernard Azinovic (CRO) |
Judo - Continental Open Dames - Lima - 63 kg DamesMeer
1 | Alisha Galles (USA) | |
2 | Leilani Akiyama (USA) | |
3 | Danielle Oliveira (BRA) |
Judo - Continental Cup Heren - Lima - 66 kg HerenMeer
1 | Charles Chibana (BRA) | |
2 | Gabriel Pinheiro (BRA) | |
3 | Marcelo Fuzita (BRA) |
Judo - Continental Cup Heren - Lima - 73 kg HerenMeer
1 | Marcelo Contini (BRA) | |
2 | Antoine Bouchard (CAN) | |
3 | Eduardo Barbosa (BRA) |
Moderne Vijfkamp - Wereldbeker - Cairo - Individueel DamesMeer
1 | Kate French (GBR) | 1356 |
2 | Ilke Ozyuksel (TUR) | 1326 |
3 | Alice Sotero (ITA) | 1313 |
Moderne Vijfkamp - Wereldbeker - Cairo - Individueel HerenMeer
1 | Pavlo Tymoshchenko (UKR) | 1420 |
2 | Valentin Prades (FRA) | 1408 |
3 | Fabian Liebig (GER) | 1407 |
Motorcross - AMA Supercross 450SX - DetroitMeer
1 | Eli Tomac (USA) | |
2 | Marvin Musquin (FRA) | +08.459 |
3 | Ryan Dungey (USA) | +10.324 |
Rugby - Italiaans Kampioenschap - Super 12 - Regulier Seizoen - Speeldag 15Meer
15h00 | Rugby Calvisano | 26 - 17 | Rugby San Donà |
15h00 | Mogliano Veneto | 14 - 24 | Viadana |
15h00 | Petrarca Rugby | 77 - 7 | Reggio Emila |
15h00 | Lazio 1927 Roma | 17 - 36 | Fiamme Oro Roma |
15h00 | Lyons Piacenza | 15 - 22 | Rovigo Delta |
Rugby - Georgië Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 16Meer
12h00 | Lelo Saracens Tbilisi | 49 - 17 | RC Bolnisi Kochebi |
12h00 | Armazi Tbilisi | 10 - 12 | Batumi RC |
Rugby - Franse - Elite 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 17Meer
15h00 | XIII Limouxin | 50 - 22 | Saint-Estève XIII catalan |
15h30 | FC Lézignan XIII | 72 - 26 | RC Saint-Gaudens XIII |
Rugby - Engels kampioenschap - Regulier Seizoen - Speeldag 18Meer
15h30 | London Wasps | 40 - 33 | Worcester Warriors |
16h00 | Saracens | 53 - 10 | Bath Rugby |
Rugby - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 18Meer
15h00 | Zebre Parma Rugby (ITA) | 14 - 50 | Munster (IRL) |
16h00 | Leinster (IRL) | 22 - 21 | Cardiff Blues (WAL) |
18h15 | Glasgow Warriors (SCO) | 35 - 24 | Connacht Rugby (IRL) |
20h35 | Benetton Treviso (ITA) | 13 - 5 | Neath Swansea Ospreys (WAL) |
Rugby - Spanje - Division de Honor - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
12h00 | Barça Rugbi | 33 - 20 | CR Ciencias Sevilla |
12h30 | El Salvador Rugby | 22 - 13 | UE Santboiana |
12h30 | Getxo Artea RT | 26 - 22 | Hernani CRE |
12h40 | Independiente RC | 14 - 59 | Valladolid RAC |
Rugby - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
17h00 | CA Brive Correze | 28 - 25 | Montpellier Hérault Rugby |
21h00 | Stade Français Paris | 17 - 11 | RC Toulonnais |
Rugby - National Rugby League - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
07h00 | Wests Tigers (AUS) | 14 - 22 | Melbourne Storm (AUS) |
09h30 | St. George Illawarra Dragons (AUS) | 26 - 12 | New Zealand Warriors (NZL) |
Rugby - Super Rugby - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
Rugby - SuperLiga - Romania Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
13h00 | CS Politehnica Iasi | 7 - 48 | CSM Stiinta Baia Mare |
Rugby - WRU Challenge Cup - Halve FinaleMeer
14h30 | RGC 1404 | 26 - 20 | Merthyr RFC |
14h30 | Pontypridd RFC | 42 - 37 | Cross Keys RFC |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Acapulco - Skeet DamesMeer
1 | Kimberly Rhode (USA) | 54 |
2 | Caitlin Connor (USA) | 53 |
3 | Yi Cao (CHN) | 41 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Acapulco - Skeet Dames - KwalificatiesMeer
1 | Caitlin Connor (USA) | 72 2 |
2 | Yi Cao (CHN) | 72 1 |
3 | Katrin Wieslhuber (GER) | 71 |
Skispringen - Wereldbeker Herren - Planica - Ski flying Team HerenMeer
1 | Noorwegen | 1551.6 |
2 | Duitsland | 1502.6 |
3 | Polen | 1493.8 |
Snowboarden - Europa Cup - Racines - Parallel Slalom DamesMeer
1 | Ladina Jenny (SUI) | |
2 | Aleksandra Krol (POL) | |
3 | Sabine Schöffmann (AUT) |
Snowboarden - Europa Cup - Racines - Parallel Slalom HerenMeer
1 | Lukas Mathies (AUT) | |
2 | Alexander Payer (AUT) | |
3 | Tim Mastnak (SLO) |
Snowboarden - Wereldbeker Dames - Spindleruv Mlyn - Slopestyle DamesMeer
1 | Synnott Zoi Sadowski (NZL) | |
2 | Spencer O'Brien (CAN) | |
3 | Silvia Mittermüller (GER) |
Snowboarden - Wereldbeker Heren - Spindleruv Mlyn - Slopestyle HerenMeer
1 | Chris Corning (USA) | |
2 | Fridtjof Tischendorf (NOR) | |
3 | Jamie Nicholls (GBR) |
Snowboarden - Wereldbeker Dames - Veysonnaz - Snowboardcross DamesMeer
1 | Charlotte Bankes (FRA) | |
2 | Eva Samkova (CZE) | |
3 | Michela Moioli (ITA) |
Snowboarden - Wereldbeker Heren - Veysonnaz - Snowboardcross HerenMeer
1 | Pierre Vaultier (FRA) | |
2 | Alex Deibold (USA) | |
3 | Alex Pullin (AUS) |
Squash - British Open - Halve FinaleMeer
Laura Massaro | verslaat | Nour El Sherbini | 3-2 (5-11, 7-11, 11-5, 11-3, 11-6) |
Sarah-Jane Perry | verslaat | Nicol David | 3-1 (11-8, 7-11, 13-11, 11-7) |
Squash - British Open - Halve FinaleMeer
Nick Matthew | verslaat | Mohamed El Shorbagy | 3-1 (11-8, 11-8, 8-11, 11-5) |
Grégory Gaultier | verslaat | Ramy Ashour | 3-0 (11-9 ab.) |
Surfen - WCT Tour Heren - Australië - Quiksilver ProMeer
1 | Owen Wright (AUS) | 10000 |
2 | Matt Wilkinson (AUS) | 8000 |
3 | John John Florence (USA) | 6500 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Guadalajara - KwartfinalesMeer
Mirza Basic | verslaat | Victor Estrella Burgos | 6-3 6-7 6-3 |
Jason Jung | verslaat | Mitchell Krueger | 6-1 6-3 |
Jerzy Janowicz | verslaat | Tennys Sandgren | 6-4 6-2 |
Denis Shapovalov | verslaat | Lloyd Glasspool | 4-6 6-3 7-5 |
Tennis - WTA Tour - Miami - Tweede rondeMeer
25 Maa - 04h30 | Angelique Kerber | verslaat | Yingying Duan | 7-6 6-2 |
25 Maa - 02h30 | Shelby Rogers | verslaat | Darya Kasatkina | 6-4 5-7 6-0 |
25 Maa - 03h30 | Julia Görges | verslaat | Carla Suárez Navarro | 6-4 7-6 |
25 Maa - 04h50 | Risa Ozaki | verslaat | Kiki Bertens | 6-4 4-6 6-1 |
25 Maa - 03h50 | Venus Williams | verslaat | Beatriz Haddad Maia | 6-4 6-3 |
25 Maa - 23h20 | Anett Kontaveit | verslaat | Ekaterina Makarova | 6-7 6-2 6-2 |
25 Maa - 02h40 | Shuai Peng | verslaat | Caroline Garcia | 6-4 6-0 |
25 Maa - 23h40 | Johanna Konta | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-2 6-7 6-4 |
Trial - X-Trial Indoor - MarseilleMeer
1 | Toni Bou (ESP) | |
2 | Adam Raga (ESP) | |
3 | Albert Cabestany (ESP) |
Voetbal - Algerijnse Division 1 - Speeldag 16Meer
16h00 | MC Alger | 1 - 1 | JS Kabylie |
Voetbal - Algerijnse Division 1 - Speeldag 17Meer
17h00 | JS Kabylie | 2 - 1 | NA Hussein Dey |
Voetbal - Primera División Venezolana - Apertura - Speeldag 1Meer
01h00 | Carabobo F.C. | 4 - 0 | Mineros de Guayana |
Voetbal - Primera División Uruguaya - Apertura - Speeldag 8Meer
21h30 | Juventud de Las Piedras | 0 - 2 | Plaza Colonia |
21h30 | Sud América | 1 - 2 | CA River Plate |
21h30 | Danubio F.C. | 1 - 1 | C.A. Cerro |
21h30 | Nacional | 3 - 0 | Liverpool Fútbol Club |
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 8Meer
00h45 | Cerro Porteño | 1 - 1 | Independiente F.B.C. |
Voetbal - Welsh Premier League - Championship RondeMeer
18h15 | Bangor City FC | 0 - 2 | Carmarthen Town |
18h15 | Bala Town F.C. | 4 - 6 | The New Saints FC |
18h15 | Cardiff Metropolitan University FC | 0 - 0 | Connah's Quay Nomads FC |
Voetbal - Welsh Premier League - Degradatie RondeMeer
18h15 | Newtown AFC | 6 - 1 | Aberystwyth Town FC |
18h15 | Cefn Druids A.F.C. | 3 - 1 | Airbus UK Broughton F.C. |
18h15 | Rhyl FC | 1 - 1 | Llandudno FC |
Voetbal - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Degradatie Ronde - Speeldag 5Meer
15h30 | AS Marsa | 2 - 0 | US Tataouine |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker - Oceanië - Derde Ronde - Groep AMeer
08h00 | Nieuw-Caledonië | 2 - 1 | Fiji |
Voetbal - Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 8Meer
02h30 | Club Sport Emelec | 0 - 0 | Club Deportivo El Nacional |
Voetbal - EK U-17 Heren 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 1Meer
14h30 | Finland U-17 | 5 - 0 | Armenië U-17 |
14h30 | Duitsland U-17 | 3 - 1 | Turkije U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 1Meer
17h00 | Finland U-19 | 2 - 1 | Oekraïne U-19 |
17h00 | Nederland U-19 | 0 - 0 | Griekenland U-19 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 2Meer
17h00 | Servië U-19 | 0 - 0 | Cyprus U-19 |
17h00 | Duitsland U-19 | 4 - 0 | Slowakije U-19 |
Voetbal - EK U-17 Dames 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 2Meer
15h00 | Wales U-17 | 1 - 0 | Bosnië en Herzegovina U-17 |
15h00 | Noorwegen U-17 | 6 - 1 | Denemarken U-17 |
Voetbal - EK U-17 Dames 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 3Meer
15h00 | Engeland U-17 | 0 - 0 | Italië U-17 |
15h00 | Duitsland U-17 | 4 - 0 | Polen U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 4Meer
17h00 | Portugal U-19 | 3 - 1 | Polen U-19 |
17h00 | Kroatië U-19 | 0 - 0 | Turkije U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 6Meer
17h00 | Oekraïne U-17 | 2 - 1 | Oostenrijk U-17 |
17h00 | Frankrijk U-17 | 2 - 0 | Zweden U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 7Meer
19h00 | Ierland U-19 | 1 - 0 | België U-19 |
19h00 | Zweden U-19 | 1 - 0 | Italië U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren 2017 - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 7Meer
15h00 | Slovenië U-17 | 2 - 2 | Tsjechië U-17 |
15h00 | Engeland U-17 | 1 - 0 | Bosnië en Herzegovina U-17 |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker - CONCACAFMeer
02h00 | Trinidad en Tobago | 2 - 1 | Verenigde Staten van Amerika |
02h00 | Panama | 2 - 1 | Costa-Rica |
02h00 | Honduras | 3 - 2 | Mexico |
Voetbal - Franse Division 3 - National - Speeldag 26Meer
20h00 | AS Béziers Foot | 5 - 2 | FC Chambly Oise |
Voetbal - EK U-21 Heren - Kwalificaties - Groep 5Meer
17h00 | Israël U-21 | 3 - 0 | Kosovo U-21 |
18h15 | Duitsland U-21 | 2 - 0 | Ierland U-21 |
18h15 | Noorwegen U-21 | 1 - 1 | Azerbeidzjan U-21 |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker 2018 - Europese Voorronde - Groep AMeer
20h45 | Luxemburg | 1 - 1 | Bulgarije |
20h45 | Frankrijk | 2 - 1 | Wit-Rusland |
20h45 | Nederland | 2 - 0 | Zweden |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker 2018 - Europese Voorronde - Groep BMeer
20h45 | Letland | 4 - 0 | Andorra |
20h45 | Hongarije | 1 - 0 | Far Oer |
20h45 | Portugal | 2 - 0 | Zwitserland |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker 2018 - Europese Voorronde - Groep HMeer
20h45 | Estland | 1 - 2 | Bosnië en Herzegovina |
20h45 | België | 4 - 0 | Cyprus |
20h45 | Griekenland | 4 - 0 | Gibraltar |
Voetbal - Ierse League Premier Division - Speeldag 6Meer
20h45 | Galway United FC (IRL) | 0 - 0 | Derry City (NIR) |
Voetbal - Primera División Femenina - Speeldag 23Meer
11h30 | Valencia Féminas CF | 3 - 0 | Oiartzun KE |
11h30 | Rayo Vallecano Madrid | 3 - 2 | RCD Espanyol Barcelona |
12h00 | FC Barcelona | 5 - 1 | Sporting de Huelva |
12h00 | Real Sociedad | 1 - 0 | Fundación Albacete |
12h00 | Atlético Madrid Féminas | 1 - 1 | Athletic Club Bilbao |
12h00 | Santa Teresa CD | 1 - 1 | Zaragoza CFF |
Voetbal - Major League Soccer - Regulier Seizoen - Maart 2017Meer
00h30 | Columbus Crew SC (USA) | 3 - 2 | Portland Timbers (USA) |
Voetbal - Argentïjnse Division 1 - Speeldag 17Meer
00h45 | C.S.D. Defensa y Justicia | 1 - 2 | CA Independiente |
Voetbal - Vrouwen Serie A - Speeldag 18Meer
15h00 | ASD Calcio Femminile Chieti | 2 - 6 | UPC Tavagnacco |
15h00 | Atalanta Mozzanica CFD | 6 - 2 | Luserna CF |
15h00 | Ravenna Woman | 0 - 5 | ASD Verone FC |
15h00 | ACF Brescia | 1 - 2 | Fiorentina Femminile |
15h00 | Cuneo Calcio Femminile | 2 - 2 | FCF Como 2000 |
15h00 | Res Roma | 3 - 0 | Jesina Calcio Femminile |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 27Meer
16h00 | Port Vale | Uitgesteld | Milton Keynes Dons FC |
Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 31Meer
12h00 | Getafe CF | 2 - 0 | Prone Lugo AD |
16h00 | Cádiz CF | 0 - 1 | CD Tenerife |
18h00 | CD Mirandés | 1 - 3 | SD Huesca |
18h00 | Sevilla Atlético Club | 1 - 0 | Córdoba CF |
18h00 | CF Reus Deportiu | 0 - 0 | UCAM Murcia CF |
20h30 | Elche CF | 0 - 3 | Real Saragossa |
Voetbal - Italiaanse Serie B - Regulier Seizoen - Speeldag 32Meer
12h30 | Hellas Verona | 1 - 1 | AC Pisa |
15h00 | Carpi FC 1909 | 0 - 0 | Perugia Calcio |
15h00 | A.c.d. Virtus Entella | 2 - 1 | AC Cesena |
15h00 | Salernitana Calcio 1919 | 2 - 0 | Ascoli Calcio 1898 |
15h00 | Ternana Calcio | 4 - 1 | AS Avellino 1912 |
15h00 | L.R. Vicenza Virtus | 1 - 1 | Brescia Calcio |
15h00 | US Latina | 0 - 0 | FC Pro Vercelli 1892 |
15h00 | SPAL Ferrara | 0 - 2 | Frosinone Calcio |
20h30 | AS Bari | 0 - 0 | Novara Calcio |
Voetbal - IFA Premiership - Regulier Seizoen - Speeldag 33Meer
16h00 | Ballinamallard United FC | 1 - 2 | Linfield FC |
16h00 | Coleraine | 1 - 0 | Crusaders Belfast |
16h00 | Ards FC | 1 - 0 | Glenavon FC |
16h00 | Cliftonville FC | 2 - 1 | Ballymena United FC |
16h00 | Portadown FC | 0 - 1 | Dungannon Swifts |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 40Meer
20h45 | Walsall FC | Uitgesteld | Port Vale |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 7Meer
00h00 | Deportivo Cali | 0 - 0 | Deportivo Pasto |
02h00 | Once Caldas | 1 - 0 | Rionegro Águilas |
Voetbal - Uzbekistan Cup - 1/16de finalesMeer
14h00 | FK Buxoro | 0 - 0 (3 str 5) | Pakhtakor Tashkent |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden - Maart 2017Meer
16h00 | Georgië | 5 - 0 | Letland |
18h00 | Noord-Macedonië | 3 - 0 | Wit-Rusland |
18h00 | Albanië | 1 - 2 | Bosnië en Herzegovina |
18h00 | Rusland | 3 - 3 | België |
18h00 | Egypte | 3 - 0 | Togo |
18h00 | Estland | 3 - 0 | Kroatië |
19h00 | Zuid-Afrika | 0 - 0 | Angola |
20h00 | Luxemburg | 0 - 2 | Kaapverdië |
20h00 | Marokko | 1 - 0 | Tunesië |
20h00 | Kameroen | 1 - 2 | Guinee |
20h45 | Nederland | 1 - 2 | Italië |
20h45 | Ierland | 0 - 1 | IJsland |
20h45 | Oostenrijk | 1 - 1 | Finland |
20h45 | Portugal | 2 - 3 | Zweden |
21h00 | Frankrijk | 0 - 2 | Spanje |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 25 Maart 2017Meer
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U21Meer
18h30 | Italië U-21 | 3 - 2 | Rusland U-21 |
Volleybal - Divizia A1 - Roemenië Division 1 - Championship GroepMeer
17h00 | Zalau VM | 3 - 0 | CSM Arcada Galati |
Volleybal - Zwitserland Division 1 Dames - Nationalliga A - Degradatie RondeMeer
17h30 | Volley Lugano | 3 - 0 | Volley Top Luzern |
Volleybal - Divizia A1 - Roemenië Division 1 - DegradatiepouleMeer
16h00 | Universitatea Cluj | 3 - 1 | L.P.S. Piatra Neamt |
Volleybal - Tsjechische Division 1 - Extraliga Heren - DegradatiepouleMeer
15h00 | SK Ústí nad Labem | 2 - 3 | Karbo Benátky |
18h30 | Fatra Zlín | 3 - 2 | CZU Praha |
Volleybal - Tsjechische Division 1 Dames - DegradatiepouleMeer
17h00 | TJ Sokol Frýdek-Místek | 3 - 1 | PVK Prerov |
18h00 | Královo Pole Brno | 3 - 0 | Selmy Brno |
Volleybal - Tsjechische Division 1 Dames - KampioenspouleMeer
17h00 | VK Prostejov | 3 - 0 | TJ Ostrava |
17h00 | PVK Olymp Praha | 0 - 3 | VK UP Olomouc |
Volleybal - Italië - Lega Pallavolo Serie A Heren - Plaats 5-12 - KwartfinalesMeer
20h30 | Molfetta | 1 - 3 | Vero Volley Monza |
Volleybal - België - Volleybal Liga Heren A - Play DownsMeer
20h30 | VOC Amigos Zoersel | 3 - 2 | Volley Gent |
20h30 | VBC Waremme | 3 - 0 | Volley Guibertin |
Volleybal - Russische Super League Dames - Playoffs - Halve FinaleMeer
17h00 | Dinamo Kazan | 3 - 1 | Uralochka NTMK Ekaterinburg |
Volleybal - Italië - Lega Pallavolo Serie A Heren - Playoffs - Halve FinaleMeer
18h00 | Trentino Volley | 3 - 0 | SIR Safety Perugia |
Volleybal - Tsjechische Division 1 - Extraliga Heren - Playoffs - KwartfinalesMeer
18h00 | Ceské Budejovice | 3 - 1 | Vavex Príbram |
Volleybal - Duitsland Division 1 Dames - DVL - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h00 | SC Potsdam | 1 - 3 | Wiesbaden VC |
Volleybal - Zwitserland Division 1 Dames - Nationalliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h00 | Sm'Aesch Pfeffingen | 3 - 1 | Volley Köniz |
17h30 | Viteos Neuchâtel UC | 2 - 3 | TS Volley Düdingen |
18h00 | VFM Franches-Montagnes | 3 - 2 | VBC Cheseaux |
19h00 | Voléro Zürich | 3 - 0 | Kanti Schaffhausen |
Volleybal - België - Volleybal Liga Heren A - PlayoffsMeer
20h30 | Volley Menen | 1 - 3 | Volley Haasrode Leuven |
20h30 | Topvolley Antwerpen | 1 - 3 | Knack Roeselare |
20h30 | Lindemans Aalst | 0 - 3 | VC Greenyard Maaseik |
Volleybal - België - Ere Divisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 20Meer
17h30 | Richa Michelbeke | 2 - 3 | Zoersel GHA |
Volleybal - Franse Divison 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
19h30 | Saint-Raphaël | 3 - 2 | Neptunes de Nantes VB |
19h30 | Volero Le Cannet | 3 - 0 | Volley Mulhouse Alsace |
19h30 | Cannes RC | 3 - 0 | Terville Florange Olympique |
20h00 | Pays d'Aix Venelles | 3 - 1 | Évreux |
20h00 | Vandoeuvre-Nancy | 3 - 2 | Quimper Volley 29 |
Volleybal - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
18h00 | Plessis-Robinson | 3 - 2 | Grand Nancy VB |
20h00 | Rennes Etudiants Club Volley | 3 - 1 | Saint-Quentin |
20h00 | Orange Nassau | 3 - 2 | Martigues |
20h00 | Strasbourg Volley-Ball | 0 - 3 | Saint-Nazaire Atlantique |
20h00 | Cambrai VEC | 2 - 3 | Tourcoing Lille Métropole |
Volleybal - Spanje - Superliga - SVM - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
18h00 | C.V. 7 Islas - Vecindario | 3 - 2 | Ushuaïa Ibiza Vóley |
18h00 | AD Cáceres VB | 0 - 3 | CV Pamesa Teruel |
18h00 | CDV Textil Santanderina | 0 - 3 | Club Voley Palma |
18h00 | Mediterráneo de Castellón | 3 - 2 | Cajasol Voley |
18h00 | Unicaja Almeria | 3 - 0 | Rio Duero Soria |
18h00 | FC Barcelona | 3 - 2 | CV Melilla MSC |
Volleybal - Nederland - A-League Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
16h30 | Orion Doetinchem | 3 - 0 | Draisma Dynamo Apeldoorn |
Volleybal - Italiaanse Division 1 Dames - Serie A1 Femminile - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
20h30 | Montichiari F. | 3 - 1 | Casalmaggiore |
20h30 | Busto Arsizio | 3 - 1 | IG Novara Trecate |
20h30 | Club Italia Rome | 2 - 3 | Vero Volley Monza |
20h30 | Volley Bergamo | 1 - 3 | Imoco Volley Conegliano |
20h30 | LJ Volley Modena | 3 - 1 | Sudtirol Bolzano |
20h30 | Savino Del Bene Scandicci | 2 - 3 | San Casciano - Il Bisonte Firenze |
Volleybal - Spanje Division 1 Dames - Superliga - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
18h00 | Aguere Tenerife | 2 - 3 | CV CCO 7 Palmas Gran Canaria |
18h00 | CV Logroño | 3 - 0 | Extremadura Arroyo |
19h00 | CVB Barça Barcelona | 3 - 0 | VP Madrid |
19h00 | CV Haris La Laguna Tenerife | 3 - 1 | Avarca De Menorca |
19h00 | Alcobendas | 3 - 1 | Sant Cugat del Valles |
Volleybal - Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
13h30 | MSK Urfa | 1 - 3 | Inegöl Belediye |
15h00 | Maliye Milli Piyango Ankara | 3 - 0 | Besiktas |
17h30 | Istanbul BBSK | 1 - 3 | Arkas Spor Izmir |
Volleybal - Griekenland - A1 Ethniki Volleyball Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
17h00 | Panathinaikos Athens | 3 - 1 | Pannaxiakos Naxos |
Volleybal - Turkije Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
14h00 | Eczacibasi Istanbul | 3 - 1 | Besiktas Istanbul |
14h00 | Trabzon Idman Ocagi | 3 - 0 | Sariyer Istanbul |
14h00 | Çanakkale Belediyespor | 3 - 0 | Seramiksan SK |
14h00 | Vakifbank Istanbul | 3 - 0 | Bursa BBSK |
16h00 | Fenerbahçe Istanbul | 3 - 0 | Nilüfer Belediyespor Bursa |
Volleybal - Russische Super League Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
16h00 | Dynamo Krasnodar | 3 - 1 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
17h00 | Belogorie Belgorod | 0 - 3 | Zenit Kazan |
Volleybal - Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
18h00 | PGE Rysice Rzeszow | 3 - 0 | Impel Wroclaw |
Volleybal - Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 29Meer
18h00 | GKS Katowice | 2 - 3 | Jastrzebski Wegiel S.S.A |
Waterpolo - Italië - Serie A1 - Regulier Seizoen - Speeldag 20Meer
16h00 | CC Ortigia Siracusa | 5 - 11 | Busto BPM Sport Management |
16h00 | Canottieri Napoli | 6 - 6 | Iren Genova Quinto |
16h30 | Torino '81 | 7 - 12 | SS Lazio Nuoto |
19h00 | Bogliasco Bene 1951 | 5 - 8 | Acquachiara |
19h00 | RN Savona | 8 - 6 | Pallanuoto Trieste |
19h00 | AN Brescia | 16 - 9 | Roma Vis Nova |
21h30 | Pro Recco | 9 - 4 | CN Posillipo |
Wielrennen - Settimana Internazionale Coppi e Bartali - Etappe 3Meer
1 | Thomas Boudat (FRA) | 3:57:50 |
2 | Alan Banaszek (POL) | 0:00 |
3 | William Clarke (AUS) | 0:00 |
Toms Skujins Toms Skujins Brice Feillu Egan Arley Bernal Gomez Fortuneo - Vital Concept |
Wielrennen - Tour de Normandie - Etappe 6Meer
1 | Damien Gaudin (FRA) | 3:44:31 |
2 | Sébastien Delfosse (BEL) | 0:00 |
3 | Jasper De Laat (NED) | 0:00 |
Anthony Delaplace Justin Jules Pavel Sivakov Pascal Eenkhoorn WB Veranclassic - Aqua Protect |
Wielrennen - Tour des Zibans - Algemeen klassementMeer
1 | Abdalla Ben Youcef (ALG) | 7:08:34 |
2 | Abdelkader Belmokhtar (ALG) | + 11 |
3 | Abderrahmane Mehdi Hamza (ALG) | + 11 |
Wielrennen - Volta Ciclista a Catalunya - Etappe 6Meer
1 | Daryl Impey (RSA) | 4:34:14 |
2 | Alejandro Valverde Belmonte (ESP) | 0:00 |
3 | Arthur Vichot (FRA) | 0:00 |
Alejandro Valverde Belmonte Alejandro Valverde Belmonte Marc Soler Gimenez Movistar |