De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Alpijnse Ski - FIS Race - Antillanca - Reuzeslalom DamesMeer
1 | Carolina Blaquier (ARG) | 1:16.19 |
2 | Macarena Simari Birkner (ARG) | 2:34.16 |
3 | Aldana Bravo (ARG) | 2:35.66 |
Alpijnse Ski - FIS Race - Antillanca - Reuzeslalom HerenMeer
1 | Diego Leon (CHI) | 2:27.08 |
2 | Bautista Alonso (ARG) | 2:29.82 |
3 | Delfin Van Ditmar (ARG) | 2:29.87 |
American Football - Canadian Football League - Regulier Seizoen - Speeldag 14Meer
Badminton - Japan Open - Dames - Halve FinaleMeer
23 Sep - 09h30 | Bing Jiao He | verslaat | Yufei Chen | 21-14 25-23 |
23 Sep - 06h45 | Carolina Marín | verslaat | Nozomi Okuhara | w.o. |
Badminton - Japan Open - Dames Dubbel - Halve FinaleMeer
23 Sep - 08h40 | Misaki Matsutomo Ayaka Takahashi | verslaat | Yuki Fukushima Sayaka Hirota | 21-11 21-15 |
23 Sep - 07h15 | Ha-na Kim Hee Yong Kong | verslaat | Naoko Fukuman Kurumi Yonao | 21-19 21-11 |
Badminton - Japan Open - Gemengd Dubbel - Halve FinaleMeer
Yilyu Wang Dongping Huang | verslaat | Praveen Jordan Debby Susanto | 21-14 21-19 | |
23 Sep - 05h15 | Takuro Hoki Sayaka Hirota | verslaat | Pranaav Jerry Chopra Nelakurthi Sikki Reddy | 14-21 21-15 21-19 |
Badminton - Japan Open - Heren - Halve FinaleMeer
23 Sep - 08h10 | Viktor Axelsen | verslaat | Wan-ho Son | 21-16 21-16 |
23 Sep - 05h00 | Chong Wei Lee | verslaat | Yuqi Shi | 21-19 21-8 |
Badminton - Japan Open - Heren Dubbel - Halve FinaleMeer
23 Sep - 06h05 | Takuto Inoue Yuki Kaneko | verslaat | Vladimir Ivanov Ivan Sozonov | 12-21 21-18 21-19 |
23 Sep - 09h10 | Marcus Fernaldi Gideon Kevin Sanjaya Sukamuljo | verslaat | Mathias Boe Carsten Mogensen | 21-15 21-14 |
Badminton - Polen Internationaal - Dames - Halve FinaleMeer
Ayla Huser | verslaat | Katerina Tomalova | 21-14 21-14 |
Jordan Hart | verslaat | Georgina Bland | 21-14 12-21 21-18 |
Badminton - Polen Internationaal - Dames - KwartfinalesMeer
Katerina Tomalova | verslaat | Kati-Kreet Marran | 21-13 21-13 |
Badminton - Polen Internationaal - Heren - Halve FinaleMeer
Zii Jia Lee | verslaat | David Kim Kristensen | 21-18 21-11 |
Joo Ven Soong | verslaat | Artem Pochtarov | 21-16 21-16 |
Badminton - Polen Internationaal - Heren - KwartfinalesMeer
David Kim Kristensen | verslaat | Michal Rogalski | w.o. |
Badminton - Polen Internationaal - Heren Dubbel - Halve FinaleMeer
Nhat Nguyen Paul Reynolds | verslaat | Robert Golding Victor Liew | 21-18 21-15 |
Daniel Benz Andreas Heinz | verslaat | Matthew Clare David King | 21-13 23-21 |
Badminton - Polen Internationaal - Heren Dubbel - KwartfinalesMeer
Robert Golding Victor Liew | verslaat | Magnus Christensen Fredrik Kristensen | 21-17 20-22 21-15 |
Badminton - Polen International - Dames Dubbel - Halve FinaleMeer
Jenny Mairs-Moore Victoria Williams | verslaat | Isabella Nielsen Claudia Paredes | 19-21 21-18 21-7 |
K. Maneesha Arathi Sara Sunil | verslaat | Kornelia Marczak Magdalena Witek | 21-12 21-13 |
Badminton - Polen International - Dames Dubbel - KwartfinalesMeer
K. Maneesha Arathi Sara Sunil | verslaat | Magdalena Lajdova Denise Sikalova | 21-5 21-16 |
Kornelia Marczak Magdalena Witek | verslaat | Berta Ausbergerova Michaela Zelinkova | 21-15 22-20 |
Badminton - Polen International - Gemengd Dubbel - Halve FinaleMeer
Kristoffer Knudsen Isabella Nielsen | verslaat | David King Jenny Mairs-Moore | 24-22 15-21 21-17 |
Matthew Clare Victoria Williams | verslaat | Mikkel Stoffersen Susan Ekelund | 21-16 18-21 21-16 |
Badminton - Polen International - Gemengd Dubbel - KwartfinalesMeer
Kristoffer Knudsen Isabella Nielsen | verslaat | Jakub Bitman Alzbeta Basova | 21-16 18-21 21-19 |
Baseball - Major League Baseball - Regulier Seizoen - 23 September 2017Meer
Basketbal - ABA Super Cup - FinaleMeer
21h00 | Cedevita Zagreb (CRO) | 78 - 69 | Buducnost Podgorica (MNE) |
Basketbal - ABA Super Cup - Om 3e/4e plaatsMeer
18h45 | KK Mega Basket (SRB) | 20 - 0 (forfait) | KK Mornar Bar (MNE) |
Basketbal - ABA Super Cup - Plaats 5Meer
16h30 | Igokea Aleksandrovac (BIH) | 74 - 64 | Partizan Beograd (SRB) |
Basketbal - Chengdu - 3x3 World Tour - Groep AMeer
13h55 | Novi Sad 3x3 (SRB) | 21 - 14 | Tokyo Dime 3x3 (JAP) |
Basketbal - Chengdu - 3x3 World Tour - Groep BMeer
10h50 | Ljubljana 3x3 (SLO) | 22 - 13 | Beijing 3x3 (CHN) |
Basketbal - Chengdu - 3x3 World Tour - Groep CMeer
14h40 | Zemun 3x3 (SRB) | 17 - 14 | Kranj 3x3 (SLO) |
Basketbal - Chengdu - 3x3 World Tour - Groep DMeer
15h00 | Piran 3x3 (SLO) | 21 - 14 | Riga Ghetto 3x3 (LAT) |
Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - September 2017Meer
15h00 | Temp-Sumz Revda | 77 - 67 | BC Samara |
16h00 | Ural Yekaterinburg | 101 - 73 | Ryazan BC |
17h00 | Khimky Podmoskoye | 74 - 70 | Kupol Rodniki Izhevsk |
Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h15 | Lietuvos Rytas Vilnius | 78 - 54 | BC Dzukija Alytus |
Basketbal - Noorwegen - BLNO - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h00 | Frøya Basket | 83 - 67 | Ammerud Basket |
16h00 | Fyllingen BBK | 87 - 85 | Baerum Basket |
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
18h30 | ASVEL Lyon-Villeurbanne | 71 - 68 | Limoges CSP |
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
20h30 | Antwerp Giants | 81 - 78 | Limburg United |
Basketbal - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
20h00 | Angers UFB 49 | 60 - 43 | C' Chartres BF |
20h00 | SIG Illkirch-Graffenstaden | 66 - 85 | Charnay Bourgogne Sud |
20h00 | Montbrison | 57 - 51 | Arras Pays d'Artois |
20h00 | Calais Côte d'Opale | 70 - 52 | BC Saint-Paul Rezé |
20h00 | Toulouse Métropole | 78 - 72 verlengingen | Landerneau Bretagne |
Basketbal - Spanje - Supercup - FinaleMeer
18h30 | Valencia BC | 69 - 63 | CB Gran Canaria |
Basketbal - Supercup van Italië - Halve FinaleMeer
17h30 | EA7 Emporio Armani Milano | 74 - 65 | Aquila Basket Trento |
20h45 | Reyer Venezia Mestre | 86 - 79 | Dinamo Sassari |
Basketbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 22 September 2017Meer
Basketbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 23 September 2017Meer
10h00 | Shanghai Sharks (CHN) | 73 - 67 | Singapore Slingers (SIN) |
12h00 | Adelaide 36ers (AUS) | 94 - 72 | KCC Egis (KOR) |
14h00 | XD Klosterneuburg (AUT) | 79 - 70 | BC Prievidza (SVK) |
16h00 | AEK Athens (GRE) | 93 - 82 | Rethymno Aegean BC (GRE) |
16h30 | Turi Svitavy (CZE) | 73 - 67 | BC Kolín (CZE) |
17h00 | Leonis Roma (ITA) | 87 - 66 | Virtus Cassino (ITA) |
17h00 | Vitória de Guimarães (POR) | 76 - 84 | Illiabum Clube (POR) |
17h45 | Piacenza (ITA) | 58 - 67 | Derthona Tortona (ITA) |
18h00 | BBC Collombey-Muraz (SUI) | 66 - 61 | Sarine Basket (SUI) |
18h00 | Oberwart Gunners (AUT) | 68 - 86 | USK Praha (CZE) |
18h00 | Zalakerámia-ZTE KK (HUN) | 86 - 84 | Jászberényi KSE (HUN) |
18h00 | CSKA Moscow (RUS) | 80 - 70 | Bayern München (GER) |
18h30 | APOEL Nicosia (CYP) | 85 - 97 | AEK Larnaca (CYP) |
19h00 | Villars Basket (SUI) | 65 - 61 | Morges-Saint-Prex (SUI) |
19h00 | Scafati Basket (ITA) | 101 - 57 | US Tiber Basket Roma (ITA) |
19h00 | UD Oliveirense (POR) | 86 - 54 | AD Ovarense (POR) |
20h00 | ASD Olimpia Cadorago (ITA) | 72 - 46 | Pallacanestro Mendrisiotto (SUI) |
Basketbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs DamesMeer
10h00 | Zala Volán ZTE (HUN) | 67 - 80 | Pinkk Pécsi 424 (HUN) |
11h45 | Uni Györ (HUN) | 67 - 57 | KK Crvena Zvezda (SRB) |
16h30 | Virtus Eirene Ragusa (ITA) | 55 - 62 | Dike Napoli (ITA) |
Boogschieten - World 3D Championships - Boog DamesMeer
1 | Jessica Lindblom (SWE) | |
2 | Kristina Heigenhauser (GER) | |
3 | Cinzia Noziglia (ITA) |
Boogschieten - World 3D Championships - Boog HerenMeer
1 | Cesar Vera Bringas (ESP) | |
2 | Fredrik Lundmark (SWE) | |
3 | Steve Morley (EST) |
Boogschieten - World 3D Championships - Compound DamesMeer
1 | Aude Ama-Cormerais (FRA) | |
2 | Anne Lantee (FIN) | |
3 | Aliz Kun (HUN) |
Boogschieten - World 3D Championships - Compound HerenMeer
1 | Joan Pauner (FRA) | |
2 | József Csikós (DEN) | |
3 | Pekka Loitokari (FIN) |
Boogschieten - World 3D Championships - Instinctief Boog DamesMeer
1 | Heldis Zahlberger (AUT) | |
2 | Marjorie Puech (FRA) | |
3 | Iuana Bassi (ITA) |
Boogschieten - World 3D Championships - Instinctief Boog HerenMeer
1 | Zibrandt Christensen (DEN) | |
2 | Ferenc Molnar (HUN) | |
3 | Marjan Kocman (SLO) |
Boogschieten - World 3D Championships - Lange Boog DamesMeer
1 | Giulia Barbaro (ITA) | |
2 | Ylle Kell (EST) | |
3 | Paola Sacchetti (ITA) |
Boogschieten - World 3D Championships - Lange Boog HerenMeer
1 | Robin Gardeur (FRA) | |
2 | Mikhail Poddevalin (RUS) | |
3 | Giuliano Faletti (ITA) |
Boogschieten - World 3D Championships - Teams DamesMeer
1 | Italië | |
2 | Spanje | |
3 | Zweden |
Boogschieten - World 3D Championships - Teams HerenMeer
1 | Verenigde Staten | |
2 | Spanje | |
3 | Frankrijk |
Cricket - ICC ODI Championship - September 2017Meer
Engeland | West-Indië |
DTM - Spielberg - Spielberg - Serie 1Meer
1 | Mattias Ekström (SWE) | 57:00.812 |
2 | Jamie Green (GBR) | +00.398 |
3 | Nico Müller (SUI) | +00.602 |
F3 Europees Kampioenschap - Europees Kampioenschap - Spielberg 1Meer
1 | Callum Ilott (GBR) | 34:59.668 |
2 | Joel Eriksson (SWE) | |
3 | Maximilian Günther (GER) |
Futsal - Italië Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
12h30 | Real Rieti | 3 - 4 | CAME Dosson |
Futsal - Spanje - Primera División - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
17h30 | ElPozo Murcia | 1 - 3 | CA Osasuna Xota |
18h00 | Peñiscola FS Rehabmedic | 5 - 2 | Gran Canaria FS |
18h30 | Jaén Fútbol Sala | 6 - 3 | FS Santa Coloma |
Gewichtheffen - Europees Jeugdkampioenschap - 50 kg HerenMeer
1 | Valentin-Ionadi Iancu (ROU) | 207 |
2 | Monte Mikhitaryan (ARM) | 193 |
3 | Ivan Naliepenko (RUS) | 183 |
Handbal - Champions League Heren - Groep AMeer
17h00 | RK Vardar 1961 (MAC) | 31 - 31 | Orlen Wisla Plock (POL) |
17h00 | PPD Zagreb (CRO) | 24 - 27 | Kristianstad IFK (SWE) |
19h15 | FC Barcelona (ESP) | 28 - 27 | Pick Szeged (HUN) |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Groep A - Speeldag 2Meer
19h00 | Bozen Bolzano | 33 - 20 | Handball Malo |
19h00 | ASV Eppan | 21 - 22 | Trieste |
19h00 | Pressano Lavis | 20 - 20 | Cassano Magnago HC |
19h00 | SSV Brixen Handball | 31 - 25 | HC San Giorgio Molteno |
19h00 | Black Devils Meran | 23 - 23 | Mezzocorona |
Handbal - Champions League Heren - Groep BMeer
16h50 | AaB Aalborg (DEN) | 24 - 31 | Flensburg-Handewitt (GER) |
19h00 | Paris SG (FRA) | 29 - 29 | THW Kiel (GER) |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Groep B - Speeldag 2Meer
18h00 | Polisportiva Cingoli | 40 - 22 | Romagna Imola |
18h30 | Teramo Handball | 18 - 29 | Bologna United |
19h30 | Pallamano Cellini Padova | 22 - 23 | Pallamano Modena |
20h30 | Cologne ASD PM | 33 - 27 | Terraquilia Carpi HB |
Handbal - Champions League Heren - Groep CMeer
16h00 | Skjern Handbold (DEN) | 35 - 20 | RK Gorenje Velenje (SLO) |
17h00 | Elverum Håndball (NOR) | 25 - 30 | Ademar Leon (ESP) |
Handbal - Italië - Serie A Heren - Groep C - Speeldag 2Meer
18h00 | Scuola Pallamano V. Ferrara | 32 - 38 | Junior Fasano |
19h00 | Conversano | 30 - 16 | ASD Benevento |
19h00 | Pallamano Ragusa | 21 - 34 | Albatro Syracusa |
19h00 | Fondi ASD HC | 33 - 26 | Gaeta SC |
Handbal - Champions League Heren - Groep DMeer
14h00 | Besiktas Istanbul (TUR) | 33 - 29 | Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) |
15h00 | HC Motor Zaporozhye (UKR) | 31 - 30 | Montpellier HB (FRA) |
Handbal - Denemarken - Competitie Dames - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h10 | Viborg HK A/S | 26 - 29 | FC Copenhagen Handball |
17h00 | Ringkøbing Håndbold | 26 - 19 | Ajax Kobenhavn |
Handbal - Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h00 | Yellow Winterthur | 22 - 30 | LC Bruhl Sankt-Gallen |
Handbal - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2017Meer
18h30 | ØIF Arendal Elite | 33 - 29 | Halden HK |
Handbal - Slowakije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h00 | HT Tatran Presov B | 34 - 20 | Slovan Modra |
18h00 | MSK Povazska Bystrica | 32 - 21 | TJ Strojár Malacky |
18h00 | SKP Bratislava | 28 - 24 | HC Sporta Hlohovec |
18h00 | HT Tatran Presov | 48 - 18 | HC Start Nové Zámky |
Handbal - Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen - September 2017Meer
18h00 | Eger SBS Eszterházy | 26 - 21 | FTC Budapest |
18h00 | Csurgói KK | 24 - 34 | Balatonfüredi KSE |
18h00 | Orosházi FKSE | 24 - 25 | Komlói BSK |
18h00 | Dabas VSE KC | 34 - 31 | Budakalász FKC |
Handbal - Denemarken - Competitie Heren - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h10 | SønderjyskE Herrer | 25 - 35 | Bjerringbro-Silkeborg |
Handbal - Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - September 2017Meer
12h30 | HC Donbass Donetsk | 46 - 19 | Lviv Polytechnic |
17h00 | CSKA Kyiv | 30 - 30 | HC Portovik Yuzhny |
Handbal - Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
19h00 | Handball Käerjeng | 30 - 14 | HB Pétange |
20h00 | HC Berchem | 25 - 30 | Handball Esch |
20h15 | CHEV Handball Diekirch | 20 - 37 | Red Boys Differdange |
20h15 | HBC Schifflange ASBL | 22 - 33 | HB Dudelange |
Handbal - Servië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
18h30 | Metaloplastika Sabac | 29 - 26 | RK Mokra Gora |
18h30 | Partizan Beograd | 24 - 24 | Rudar Kostolac |
19h00 | Spartak Vojput Subotica | 26 - 26 | Pozarevac |
19h00 | Jugovic Kac | 22 - 26 | RK Crvena Zvezda Beograd |
19h00 | RK Sloga Pozega | 30 - 24 | RK Samot Arandjelovac |
20h30 | Obilic Beograd | 29 - 29 | Zeleznicar Nis |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
19h00 | Westfriesland SEW Nibbixwoud | 20 - 29 | Laco V - L Geleen |
19h30 | BORHAVE Bornse HV | 21 - 21 | HandbaL Venlo |
20h00 | E en O handball Emmen | 28 - 45 | Dalfsen Handbal |
20h45 | JuRo Unirek/VZV | 14 - 29 | HV Quintus Poeldijk |
20h45 | HV Foreholte Voorhout | 22 - 32 | SS/VOC Amsterdam |
Handbal - Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
18h00 | HRK Gorica | 29 - 26 | Zamet Rijeka |
18h00 | MRK Metalac Zagreb | 21 - 24 | GRK Varazdin 1930 |
18h00 | Karlovac | 35 - 31 | Dubrava Zagreb |
19h00 | Spacva Vinkovci | 19 - 20 | RK Porec |
20h00 | RK Umag | 34 - 28 | MRK Sesvete |
Handbal - Turkije Division 1 Heren - Speeldag 2Meer
13h00 | Merzifon Belediyesi | 20 - 30 | Besiktas Istanbul |
Handbal - Belgie - Ere Divisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
17h00 | HB Sint-Truiden | 23 - 23 | Achilles Bocholt |
Handbal - Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
18h00 | Vardar Skopje Junior | 19 - 20 | RK Radovis |
Handbal - Kroatië Division 1 Dames - 1 HRL Zene - Speeldag 2Meer
19h30 | Petason Vranjic | 22 - 22 | ZRK Dugo Selo 55 |
Handbal - Oostenrijk Division 1 Dames - WHA - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
16h00 | MGA Handball Wien | 25 - 24 | ATV Handball Trofaiach |
18h00 | Handball Feldkirch | 35 - 25 | WAT Atzgersdorf |
19h00 | UHC Stockerau | 24 - 23 | HIB Handball Graz |
19h00 | SSV Dornbirn Schoren | 33 - 29 | Union Korneuburg |
19h00 | Hypo Niederosterreich | 32 - 19 | ZV Wiener Neustadt |
19h00 | Sportunion St. Pölten | 25 - 22 | UHC Eggenburg |
Handbal - Duitsland - Bundesliga Dames - Speeldag 3Meer
16h30 | VfL Oldenburg | 28 - 40 | SG BBM Bietigheim |
Handbal - Belgie - 1ste Nationale Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
15h00 | HC Visé BM 2 | 31 - 28 | HC Eynatten-Raeren |
Handbal - Spanje Division 1 Dames - Speeldag 3Meer
16h30 | HC Puig d'en Valls | 23 - 27 | BM Gijón |
17h15 | Zuazo Barakaldo | 31 - 28 | Canyamelar Valencia |
18h30 | BM Castellón | 20 - 31 | Aula CVH Valladolid |
19h30 | Malaga Costa del Sol | 18 - 25 | Bera Bera San-Sebastian |
19h30 | Rocasa Gran Canaria | 38 - 22 | BM Base Villaverde |
20h00 | Mecalia Atlético Guardés | 27 - 26 | Porriño |
Handbal - Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
18h00 | MRK Krka Novo Mesto | 29 - 26 | RD Ribnica RH |
18h00 | RK Maribor Branik | 32 - 21 | RD Loka |
18h30 | Slovan Ljubljana | 26 - 27 | RD Koper 2013 |
19h00 | MRD Dobova | 28 - 28 | RD Smartno 99 |
19h00 | RK Jeruzalem Ormoz | 22 - 19 | RK Trimo Trebnje |
Handbal - BENE-League - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
19h00 | OCI Limburg Lions Geleen (NED) | 32 - 20 | HV KRAS/Volendam (NED) |
20h00 | Targos Bevo Panningen (NED) | 31 - 28 | KV Sasja HC Hoboken (BEL) |
20h00 | JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED) | 22 - 31 | United HC Tongeren (BEL) |
20h15 | HC Visé BM (BEL) | 31 - 26 | Handbal Aalsmeer (NED) |
20h15 | Achilles Bocholt (BEL) | 45 - 24 | HV Quintus (NED) |
20h15 | Initia Hasselt (BEL) | 29 - 27 | Sporting Pelt (BEL) |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
15h00 | Green Park Aalsmeer 2 | 27 - 25 | HV Hellas Den Haag |
Handbal - Franse Division 2 Dames - Speeldag 3Meer
16h00 | ASU Lyon Vaulx-en-Velin HB | 26 - 26 | Bouillargues Nîmes Métropole HB |
16h00 | Octeville-sur-Mer HB | 26 - 29 | Sambre Avesnois Handball |
Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
13h00 | MKS Zaglebie Lubin | 29 - 33 | MMTS Kwidzyn |
Handbal - Roemenië Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
19h00 | CSA Steaua MFA Bucuresti | 29 - 21 | CSM Bucuresti |
Handbal - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
17h00 | HC Kriens-Luzern | 26 - 23 | HSC Suhr Aarau |
17h00 | TSV St-Otmar St-Gallen | 29 - 29 | TSV Fortitudo Gossau |
Handbal - Oostenrijk Division 1 Heren - HLA - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
19h00 | HSG Holding Graz | 26 - 28 | Aon Fivers Margareten Wien |
19h00 | UHK Krems | 28 - 27 | ULZ Sparkasse Schwaz |
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
16h00 | CF Os Belenenses | 31 - 27 | AA Aguas Santas |
Handbal - Franse Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
16h00 | Chambray Touraine HB | 20 - 27 | Metz Handball |
17h00 | Fleury Loiret HB | 27 - 24 | Les Neptunes de Nantes |
Handbal - Spanje - Liga Asobal - Speeldag 3Meer
17h00 | Fraikin BM Granollers | 28 - 33 | Atlético Valladolid |
17h00 | FM Cangas | 30 - 28 | BM Logroño La Rioja |
18h30 | BM Ciudad Encantada Cuenca | 24 - 18 | BM Benidorm |
19h30 | Deportivo Zamora | 27 - 29 | Huesca |
20h00 | Helvetia Anaitasuna | 33 - 32 | Teucro Pontevedra |
Handbal - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
19h00 | Frankrijk | 30 - 18 | Angola |
Hockey - Duits Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen - Week 3Meer
12h00 | Club Raffelberg | 1 - 6 | Münchner SC |
12h00 | Mannheimer HC | 5 - 0 | Berliner HC |
12h00 | Düsseldorfer HC | 2 - 0 | Großflottbeker THGC |
12h00 | TSV Mannheim | 1 - 3 | Club an der Alster |
14h00 | Harvestehuder THC | 0 - 1 | Rot-Weiss Köln |
14h30 | Uhlenhorster HC | 3 - 1 | Uhlenhorst Mülheim |
Hockey - Duits Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen - Week 3Meer
12h00 | Crefelder HTC Krefeld | 2 - 0 | Münchner SC |
12h00 | Uhlenhorster HC Hamburg | 2 - 3 | Uhlenhorst Mülheim |
12h00 | Harvestehuder Hamburg | 2 - 1 | Rot-Weiss Keulen |
14h30 | Mannheim TSV | 0 - 4 | Club an der Alster Hamburg |
14h30 | Mannheimer HC | 1 - 1 | Berliner HC |
14h30 | Düsseldorfer HC | 2 - 3 | Nürnberger HTC |
Ijshockey - National Hockey League - Preseason - 23 September 2017Meer
01h00 | Columbus Blue Jackets (USA) | 3 - 4 | Pittsburgh Penguins (USA) |
01h00 | Washington Capitals (USA) | 0 - 4 | St Louis Blues (USA) |
01h30 | New York Islanders (USA) | 2 - 1 | New York Rangers (USA) |
01h30 | Toronto Maple Leafs (CAN) | 3 - 0 | Buffalo Sabres (USA) |
01h30 | Tampa Bay Lightning (USA) | 3 - 1 | Nashville Predators (USA) |
03h00 | Calgary Flames (CAN) | 4 - 2 | Arizona Coyotes (USA) |
03h00 | Edmonton Oilers (CAN) | 5 - 3 | Vancouver Canucks (CAN) |
04h00 | Anaheim Ducks (USA) | 4 - 2 | Los Angeles Kings (USA) |
09h30 | Vancouver Canucks (CAN) | 3 - 4 verlengingen | Los Angeles Kings (USA) |
Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - Regular Season - Speeldag 7Meer
16h00 | Bílí Tygri Liberec | 1 - 4 | KLH Chomutov |
16h00 | Vítkovice Ridera Ostrava | 3 - 2 verlengingen | BK Mladá Boleslav |
16h30 | HC Plzen | 10 - 2 | HC Dynamo Pardubice |
17h00 | Mountfield HK | 2 - 3 | Sparta Praha |
17h00 | HC Olomouc | 3 - 4 verlengingen | PSG Zlín |
17h00 | Kometa Brno | 4 - 2 | HC Dukla Jihlava |
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - September 2017Meer
12h00 | Wit-Rusland U-20 | 3 - 4 verlengingen | HK Lida |
12h00 | HC Gomel | 8 - 0 | Khimik-SKA Novopolotsk |
12h00 | Metalurg Zhlobin | 3 - 0 | HK Vitebsk |
12h00 | HK Brest | 1 - 4 | Shakhtar Soligorsk |
12h00 | HC Khimvolokno Mogilev | 0 - 8 | Junost Minsk |
Ijshockey - Finland - SM-liiga - Regulier Seizoen - September 2017Meer
16h00 | SaiPa Lappeenranta | 3 - 2 | Tappara Tampere |
16h00 | HIFK Helsinki | 5 - 1 | KooKoo Kouvola |
16h00 | JYP Jyväskylä | 4 - 1 | HPK Hämeenlinna |
16h00 | Pelicans Lahti | 1 - 0 | KalPa Kuopio |
16h00 | Mikkelin Jukurit | 4 - 3 | Sport Vaasa |
16h00 | Kärpät Oulu | 4 - 3 | Ilves Tampere |
17h30 | TPS Turku | 1 - 2 verlengingen | Lukko Rauma |
Ijshockey - Verenigd Koninkrijk - Elite Ice Hockey League - Regulier Seizoen - September 2017Meer
20h00 | Cardiff Devils | 5 - 0 | Glasgow Clan |
20h00 | Sheffield Steelers | 5 - 2 | Coventry Blaze |
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - September 2017Meer
11h30 | HC Kunlun Red Star (CHN) | 2 - 1 | Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) |
13h30 | Traktor Chelyabinsk (RUS) | 2 - 1 | Barys Nur-Sultan (KAZ) |
16h00 | HC Sochi (RUS) | 2 - 3 verlengingen | Yugra Khanty-Mansysk (RUS) |
16h00 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) | 2 - 3 | Avangard Omsk (RUS) |
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - September 2017Meer
19h00 | Rodovre Mighty Bulls | 5 - 1 | Herlev Eagles |
19h30 | Aalborg Pirates | 3 - 2 | Hvidovre Ligahockey |
19h30 | Gentofte Stars | 3 - 4 verlengingen | Herning Blue Fox |
19h45 | Rungsted IK - Nordsjælland Cobras | 6 - 0 | Frederikshavn White Hawks |
20h00 | Odense Bulldogs | 7 - 3 | Esbjerg Energy |
Ijshockey - Zweden - Elitserien - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
15h15 | HV71 Jönköping | 0 - 2 | Linköpings HC |
15h15 | Rögle Angelholm BK | 2 - 7 | Skellefteå AIK |
15h15 | Malmö IF Redhawks | 5 - 1 | Brynäs IF |
15h15 | Växjö Lakers Hockey | 2 - 1 | Örebro HK |
18h00 | Luleå HF | 2 - 1 verlengingen | Djurgårdens IF |
18h00 | Karlskrona HK | 3 - 0 | Mora IK |
19h00 | Färjestad BK | 7 - 4 | Frölunda HC Göeteborg |
Ijshockey - Alps Hockey League - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
18h00 | HDD Acroni Jesenice (SLO) | 3 - 2 | Red Bulls Salzburg U20 (AUT) |
19h30 | EC KAC Klagenfurt II (AUT) | 0 - 3 | EC Bregenzerwald (AUT) |
19h30 | EK Zeller Eisbären (AUT) | 3 - 2 verlengingen | HC Pustertal Wölfe – Val Pusteria Wolves (ITA) |
19h30 | EHC Lustenau (AUT) | 2 - 3 verlengingen | SSI Vipiteno Broncos (ITA) |
19h30 | FBI-VEU Feldkirch (AUT) | 2 - 5 | SV Ritten-Renon (ITA) |
20h00 | HC Fassa (ITA) | 2 - 1 verlengingen | EC Kitzbühel (AUT) |
20h30 | HC Gherdëina-Gardena (ITA) | 0 - 5 | HDD Olimpija Ljubljana (SLO) |
20h30 | Asiago Hockey (ITA) | 3 - 2 | SG Cortina (ITA) |
Ijshockey - Oostenrijk - DEL - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
17h30 | Orli Znojmo (CZE) | 5 - 1 | EC Dornbirn (AUT) |
19h15 | HC TWK Innsbruck (AUT) | 4 - 2 | Alba Volán Székesfehérvár (HUN) |
Ijshockey - Noorwegen - Eliteserien - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
17h00 | Manglerud Star Ishockey | 2 - 3 | Lørenskog IK |
17h00 | Storhamar Dragons | 4 - 0 | Stavanger Oilers |
17h00 | Stjernen Hockey | 4 - 2 | Kongsvinger IL |
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
19h45 | Lausanne | 4 - 1 | Lugano |
19h45 | EHC Biel-Bienne | 2 - 5 | SC Bern |
19h45 | EV Zug | 5 - 1 | Davos |
19h45 | Ambrì-Piotta | 4 - 5 verlengingen | ZSC Lions Zürich |
19h45 | Kloten Flyers | 4 - 0 | SC Langnau Tigers |
19h45 | Geneve Servette | 2 - 4 | Fribourg-Gottéron |
Judo - Continental Open Dames - Belgrade - 48 kg DamesMeer
1 | Alexandra Pop (ROU) | |
2 | Kelly Staddon (GBR) | |
3 | Elisa Adrasti (ITA) |
Judo - Continental Open Dames - Belgrade - 52 kg DamesMeer
1 | Madelene Rubinstein (NOR) | |
2 | Julia Rosso (FRA) | |
3 | Francesca Giorda (ITA) |
Judo - Continental Open Dames - Belgrade - 57 kg DamesMeer
1 | Acelya Toprak (ENG) | |
2 | Amelie Guihur (FRA) | |
3 | Maayan Greenberg (ISR) |
Judo - Continental Cup Heren - Belgrade - 60 kg HerenMeer
1 | Artiom Arshansky (ISR) | |
2 | Richard Vergnes (FRA) | |
3 | Vincent Manquest (FRA) |
Judo - Continental Open Dames - Belgrade - 63 kg DamesMeer
1 | Rotem Shor (ISR) | |
2 | Lucy Renshall (GBR) | |
3 | Jovana Obradovic (SRB) |
Judo - Continental Cup Heren - Belgrade - 66 kg HerenMeer
1 | Matteo Piras (ITA) | |
2 | Strahinja Buncic (SRB) | |
3 | Samuel Hall (ENG) |
Judo - Continental Cup Heren - Belgrade - 73 kg HerenMeer
1 | Marcel Cercea (ROU) | |
2 | Zingo Samuel N (FRA) | |
3 | Julien La Rocca (FRA) |
Kunstrijden - Challenger Series - Autumn Classic - IjsdansenMeer
1 | Tessa Virtue, Scott Moir | 195.76 |
2 | Kaitlyn Weaver, Andrew Poje | 173.56 |
3 | Piper Gilles, Paul Poirier | 172.26 |
Kunstrijden - Challenger Series - Autumn Classic - Individueel DamesMeer
1 | Kaetlyn Osmond (CAN) | 217.55 |
2 | Mai Mihara (JAP) | 199.02 |
3 | Elizabet Tursynbayeva (KAZ) | 181.00 |
Kunstrijden - Challenger Series - Autumn Classic - Individueel HerenMeer
1 | Javier Fernández López (ESP) | 279.07 |
2 | Yuzuru Hanyu (JAP) | 268.24 |
3 | Keegan Messing (CAN) | 248.30 |
Kunstrijden - Challenger Series - Autumn Classic - ParenMeer
1 | Vanessa James, Morgan Cipres | 210.48 |
2 | Meagan Duhamel, Eric Radford | 202.98 |
3 | Julianne Seguin, Charlie Bilodeau | 189.64 |
Kunstrijden - ISU Grand Prix Junioren - Minsk - Individueel HerenMeer
1 | Alexey Erokhov (RUS) | 232.79 |
2 | Andrew Torgashev (USA) | 212.71 |
3 | Igor Efimchuk (RUS) | 195.63 |
Kunstrijden - ISU Grand Prix Junioren - Minsk - ParenMeer
1 | Daria Pavliuchenko, Denis Khodykin | 166.24 |
2 | Anastasia Poluianova, Dmitry Sopot | 162.14 |
3 | Apollinariia Panfilova, Dmitry Rylov | 150.21 |
Kunstrijden - Challenger Series - Ondrej Nepela Memorial - IjsdansenMeer
1 | Ekaterina Bobrova, Dmitri Soloviev | 181.92 |
2 | Rachel Parsons, Michael Parsons | 163.14 |
3 | Betina Popova, Sergey Mozgov | 161.92 |
Kunstrijden - Challenger Series - Ondrej Nepela Memorial - Individueel DamesMeer
1 | Evgenia Medvedeva (RUS) | 226.72 |
2 | Rika Hongo (JAP) | 189.98 |
3 | Elena Radionova (RUS) | 182.21 |
Kunstrijden - Challenger Series - Ondrej Nepela Memorial - Individueel HerenMeer
1 | Mikhail Kolyada (RUS) | 247.81 |
2 | Sergei Voronov (RUS) | 234.07 |
3 | Brendan Kerry (AUS) | 221.21 |
Motorcross - EK Quad Der NatiesMeer
1 | Verenigde Staten | 9 |
2 | Frankrijk | 16 |
3 | Ierland | 40 |
Motorcross - EK Zijspancross Der NatiesMeer
1 | Nederland | 14 |
2 | Frankrijk | 22 |
3 | België | 29 |
Paardensport - Global Champions Tour - RomeMeer
1 | Evelina Tovek (SWE) | 0 0 50.71 |
2 | Harrie Smolders (NED) | 0 0 52.43 |
3 | Marcus Ehning (GER) | 0 4 47.90 |
Rugby - Super League - Degradatie Playoff - Speeldag 7Meer
16h00 | Halifax RLFC (ENG) | 20 - 26 | Featherstone Rovers (ENG) |
Rugby - National Rugby League - Playoffs - Halve FinaleMeer
11h40 | Sydney Roosters | 16 - 29 | North Queensland Cowboys |
Rugby - Italiaans Kampioenschap - Super 12 - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
15h00 | Fiamme Oro Roma | 20 - 15 | Mogliano Veneto |
16h00 | Reggio Emila | 16 - 25 | Rovigo Delta |
16h00 | Viadana | 29 - 20 | Rugby San Donà |
16h00 | Petrarca Rugby | 22 - 0 | Lazio 1927 Roma |
16h00 | RC I Medicei | 20 - 29 | Rugby Calvisano |
Rugby - Currie Cup - Regulier Seizoen - Speeldag 11Meer
15h00 | Sharks | 18 - 5 | Blue Bulls Pretoria |
17h15 | Western Province | 55 - 27 | Wildeklawer Griquas |
Rugby - Belgische Eerste Division - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
15h00 | Rugby Ottignies Club | 26 - 13 | Royal Kituro RC |
15h00 | RC La Hulpe | 42 - 7 | Boitsfort RC |
15h00 | RC Soignies | 29 - 12 | ASUB Waterloo |
Rugby - Georgië Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
14h00 | Armazi Tbilisi | 33 - 12 | Bagrati Kutaisi |
16h15 | Batumi RC | 10 - 23 | AIA Kutaisi |
Rugby - Engels kampioenschap - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
16h00 | Exeter Chiefs | 31 - 17 | London Wasps |
16h00 | London Irish | 25 - 40 | Northampton Saints |
Rugby - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
16h15 | Connacht Rugby (IRL) | 15 - 17 | Cardiff Blues (WAL) |
19h35 | Southern Kings (RSA) | 17 - 43 | Zebre Parma Rugby (ITA) |
20h35 | Llanelli Scarlets (WAL) | 28 - 8 | Edinburgh Rugby (SCO) |
Rugby - SuperLiga - Romania Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
10h00 | CS Politehnica Iasi | 20 - 29 | CS Universitatea Cluj-Napoca |
10h00 | Dinamo Bucarest | 22 - 22 | Timisoara Saracens |
14h00 | CSA Steaua Bucuresti | 39 - 37 | CSM Stiinta Baia Mare |
Rugby - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
12h30 | Lyon OU | 31 - 12 | Castres Olympique |
16h50 | Stade Français Paris | 15 - 19 | RC Toulonnais |
Rugby - Mitre 10 Cup - Regulier Seizoen - Week 6Meer
03h35 | Bay of Plenty | 31 - 31 | Counties Manukau |
05h35 | Tasman | 50 - 17 | Southland |
Rugby - Super League - Super 8s - Speeldag 7Meer
16h15 | Wakefield Trinity Wildcats | 32 - 0 | Wigan Warriors |
Skispringen - Continental Cup - Zomer - Rasnov - Gewone Schans HerenMeer
1 | Pius Paschke (GER) | 249.6 |
2 | Timi Zajc (SLO) | 247.4 |
3 | Joachim Hauer (NOR) | 245.4 |
Snooker - World Open - Halve FinaleMeer
23 Sep - 13h30 | Junhui Ding | verslaat | Luca Brecel | 6-4 |
23 Sep - 08h00 | Kyren Wilson | verslaat | Mark Allen | 6-5 |
Speedway - Wereldkampioenschap Speedway - StockholmMeer
1 | Matej Zagar (SLO) | 13 |
2 | Bartosz Zmarzlik (POL) | 12 |
3 | Jason Doyle (AUS) | 18 |
Tafeltennis - Austrian Open Dames - KwartfinalesMeer
23 Sep - 10h45 | Manyu Wang | verslaat | Meng Chen | 4-2 (11-6, 6-11, 9-11, 11-8, 11-7, 11-9) |
23 Sep - 10h00 | Yingsha Sun | verslaat | Hoi Kem Doo | 4-0 (11-7, 11-2, 11-6, 11-8) |
23 Sep - 15h15 | Ruochen Gu | verslaat | Rui Zhang | 4-2 (11-6, 11-8, 6-11, 11-2, 6-11, 11-8) |
23 Sep - 10h00 | Yuting Gu | verslaat | Hina Hayata | 4-2 (11-6, 11-9, 4-11, 11-8, 8-11, 11-7) |
Tafeltennis - Austrian Open Heren - KwartfinalesMeer
23 Sep - 12h15 | An Yan | verslaat | Omar Assar | 4-1 (11-7, 15-13, 14-16, 11-4, 13-11) |
23 Sep - 11h30 | Bo Fang | verslaat | Kenta Matsudaira | 4-3 (13-15, 6-11, 11-8, 11-13, 11-5, 11-5, 11-4) |
23 Sep - 16h45 | Simon Gauzy | verslaat | Hugo Calderano | 4-0 (11-8, 13-11, 11-6, 11-9) |
23 Sep - 16h00 | Gaoyuan Lin | verslaat | Koki Niwa | 4-1 (11-5, 11-5, 13-11, 10-12, 11-4) |
Tennis - ATP Tour - Chengdu - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
23 Sep - 08h35 | Taylor Fritz | verslaat | Aisam-Ul-Haq Qureshi | 6-3 6-4 |
23 Sep - 09h15 | Marco Chiudinelli | verslaat | Oliver Marach | 7-5 1-0 ab. |
23 Sep - 09h45 | Stefanos Tsitsipas | verslaat | Fajing Sun | 6-4 6-2 |
23 Sep - 10h15 | Marcos Giron | verslaat | Takuto Niki | 6-2 7-5 |
23 Sep - 09h05 | Adrián Menéndez-Maceiras | verslaat | Rigele Te | 6-4 6-1 |
23 Sep - 10h25 | Chuhan Wang | verslaat | Jose Rubin Statham | 6-2 6-2 |
23 Sep - 11h05 | Zihao Xia | verslaat | Michael Venus | 7-6 7-6 |
23 Sep - 11h40 | Mate Pavic | verslaat | Yasutaka Uchiyama | 6-3 5-7 7-6 |
Tennis - WTA Tour - Guangzhou - FinaleMeer
23 Sep - 09h10 | Shuai Zhang | verslaat | Aleksandra Krunic | 6-2 3-6 6-2 |
Tennis - ATP Tour - Metz - Halve FinaleMeer
23 Sep - 14h15 | Peter Gojowczyk | verslaat | Mischa Zverev | 6-3 1-0 ab. |
23 Sep - 15h15 | Benoît Paire | verslaat | Nikoloz Basilashvili | 6-1 7-6 |
Tennis - WTA Tour - Seoul - Halve FinaleMeer
23 Sep - 07h10 | Jelena Ostapenko | verslaat | Luksika Kumkhum | 3-6 6-1 6-3 |
23 Sep - 09h20 | Beatriz Haddad Maia | verslaat | Richel Hogenkamp | 6-1 7-6 |
Tennis - ATP Tour - Shenzhen - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
23 Sep - 10h00 | Max Purcell | verslaat | Radu Albot | 6-4 4-0 ab. |
23 Sep - 08h10 | Matthew Ebden | verslaat | Franko Skugor | 6-3 6-4 |
23 Sep - 09h45 | Zhizhen Zhang | verslaat | Yan Bai | 6-4 6-3 |
23 Sep - 10h15 | Hiroki Moriya | verslaat | Yannick Hanfmann | 6-2 6-3 |
23 Sep - 11h35 | Nicolás Jarry | verslaat | Andre Sa | 6-2 7-5 |
23 Sep - 11h20 | Lloyd Harris | verslaat | Reilly Opelka | 6-4 4-6 6-4 |
23 Sep - 08h10 | Lukas Lacko | verslaat | Yusuke Takahashi | 6-3 6-4 |
23 Sep - 08h10 | Marc Polmans | verslaat | Lukas Rosol | 6-3 6-4 |
Tennis - ATP Tour - St Petersburg - Halve FinaleMeer
23 Sep - 15h00 | Fabio Fognini | verslaat | Roberto Bautista Agut | 2-6 7-6 7-6 |
23 Sep - 13h10 | Damir Dzumhur | verslaat | Jan-Lennard Struff | 6-3 7-5 |
Tennis - WTA Tour - Tashkent - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
23 Sep - 08h10 | Jana Fett | verslaat | Alla Kudryavtseva | 6-4 6-1 |
23 Sep - 09h40 | Ipek Soylu | verslaat | Sevil Yuldasheva | 6-0 6-1 |
23 Sep - 10h15 | Ana Bogdan | verslaat | Gozal Ainitdinova | 6-2 6-2 |
23 Sep - 11h20 | Lizette Cabrera | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 6-3 2-6 6-3 |
23 Sep - 09h10 | Jasmine Paolini | verslaat | Katarina Zavatska | 4-6 6-3 6-1 |
23 Sep - 11h10 | Vera Zvonareva | verslaat | Anhelina Kalinina | 6-4 1-0 ab. |
23 Sep - 08h10 | Irina Khromacheva | verslaat | Nasiba Espolova | 6-0 6-1 |
23 Sep - 09h10 | Anna Kalinskaya | verslaat | Olesya Kim | 6-0 6-2 |
Tennis - WTA Tour - Tokio - Pan Pacific Open - Halve FinaleMeer
23 Sep - 07h40 | Caroline Wozniacki | verslaat | Garbiñe Muguruza Blanco | 6-2 6-0 |
23 Sep - 05h10 | Anastasia Pavlyuchenkova | verslaat | Angelique Kerber | 6-0 6-7 6-4 |
Triathlon - Ironman Wedstrijden - Ironman Emilia-Romagna - Ironman DamesMeer
1 | Lucy Gossage (GBR) | 9:06:39 |
2 | Tine Deckers (BEL) | 9:13:35 |
3 | Marta Bernardi (ITA) | 9:20:04 |
Triathlon - Ironman Wedstrijden - Ironman Emilia-Romagna - Ironman HerenMeer
1 | Andreas Dreitz (GER) | 8:03:27 |
2 | Jens Petersen Bach (DEN) | 8:12:57 |
3 | Andrej Vistica (CRO) | 8:17:47 |
Veldrijden - Stabroek - Veldrijden - Elite zonder contractMeer
1 | Toon Vandebosch (BEL) | 55:35 |
2 | Hendrik Sweeck (BEL) | |
3 | Stijn Huys (BEL) |
Veldrijden - Stabroek - Veldrijden Dames-EliteMeer
1 | Joyce Vanderbeken (BEL) | 36:29 |
2 | Karen Verhestraeten (BEL) | |
3 | Ceylin del Carmen Alvarado (NED) |
Veldrijden - Stabroek - Veldrijden Heren - JuniorenMeer
1 | Len Dejonghe (BEL) | 38:32 |
2 | Jarno Bellens (BEL) | |
3 | Xander Geysels (BEL) | 00:26 |
Veldrijden - Stabroek - Veldrijden Heren - NieuwelingenMeer
1 | Thibau Nys (BEL) | 34:25 |
2 | Dante Coremans (BEL) | |
3 | Lennert Belmans (BEL) |
Voetbal - Albanië - Kategoria Superiore - Speeldag 3Meer
14h00 | FK Kukësi | 3 - 0 | KF Laçi |
17h00 | KF Teuta Durrës | 1 - 2 | KS Flamurtari Vlorë |
Voetbal - Algerijnse Division 1 - Speeldag 4Meer
18h00 | USM Bel-Abbès | 2 - 0 | USM Alger |
19h00 | MC Alger | 0 - 0 | Olympique de Médéa |
Voetbal - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 6Meer
16h00 | Gabala FK | 2 - 1 | Neftchi Baku |
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Clausura - Speeldag 10Meer
00h00 | Cerro Porteño | 4 - 0 | Club Guaraní |
02h10 | Independiente F.B.C. | 1 - 2 | Club Nacional |
Voetbal - Primera División Venezolana - Clausura - Speeldag 11Meer
01h00 | Deportivo Táchira | 0 - 0 | Estudiantes de Mérida |
21h00 | Trujillanos FC | 0 - 1 | Deportivo Lara |
Voetbal - Primera División Uruguaya - Clausura - Speeldag 6Meer
21h30 | C.A. Cerro | 3 - 2 | Juventud de Las Piedras |
21h30 | El Tanque Sisley | 1 - 1 | Montevideo Wanderers F.C. |
21h30 | Danubio F.C. | 1 - 0 | Sud América |
21h30 | Plaza Colonia | 1 - 2 | Defensor Sporting |
Voetbal - Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 9Meer
01h30 | Club Blooming | 2 - 0 | Sports Boys Warnes |
02h00 | Jorge Wilstermann | 2 - 0 | Oriente Petrolero |
Voetbal - Damallsvenskan - Speeldag 16Meer
13h00 | KIF Örebro | 2 - 2 | FC Rosengard Malmoe |
15h00 | Piteå IF | 2 - 0 | Hammarby IF DFF |
15h00 | Kopparbergs/Göteborg FC | 1 - 2 | Kristianstads DFF |
16h00 | Linköping FC | 1 - 0 | Vittsjö GIK |
Voetbal - Duitse Bundesliga - Speeldag 6Meer
15h30 | Hannover 96 | 0 - 0 | FC Köln |
18h00 | Bayer Leverkusen | 3 - 0 | Hamburger SV |
Voetbal - Engelse Premier League - Speeldag 6Meer
21h00 | Arsenal FC (ENG) | 2 - 0 | West Bromwich Albion (ENG) |
Voetbal - CAF Confederation Cup - Finaleronde - KwartfinalesMeer
15h30 | TP Mazembe (COD) | 5 - 0 | Al-Hilal Al-Ubayyid (SUD) |
20h00 | Club Africain (TUN) | 2 - 0 | MC Alger (ALG) |
Voetbal - CAF Champions League - Finaleronde - KwartfinalesMeer
19h30 | Etoile du Sahel (TUN) | 2 - 0 | Al Ahly Tripoli (LBA) |
Voetbal - Frankrijk - Division 1 Féminine - Speeldag 3Meer
15h00 | Albi Marssac TF ASPTT | 0 - 1 | Soyaux-Charente |
15h00 | Olympique Lyonnais | 9 - 2 | Paris FC |
15h00 | Paris SG | 6 - 1 | Lille OSC |
15h00 | FC Fleury 91 | 0 - 1 | FC Girondins de Bordeaux |
15h00 | Marseille Olympique | 1 - 4 | Montpellier HSC |
Voetbal - Franse Division 1 - Speeldag 7Meer
15h00 | Saint-Etienne | 2 - 2 | Rennes |
17h00 | RC Strasbourg Alsace | 1 - 2 | FC Nantes |
21h00 | Marseille | 2 - 0 | Toulouse FC |
Voetbal - Franse Division 3 - National - Speeldag 8Meer
15h35 | Grenoble Foot 38 | 0 - 2 | SO Cholet |
Voetbal - EK U-17 Dames 2018 - Kwalificaties - Groep 9Meer
16h00 | Servië U-17 | 2 - 2 | België U-17 |
16h00 | Wit-Rusland U-17 | 7 - 1 | Noord-Macedonië U-17 |
Voetbal - Hongaarse Division 1 - NBI - Speeldag 10Meer
18h00 | Vasas Budapest | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás |
Voetbal - Italiaanse Serie A - Speeldag 6Meer
12h30 | Sampdoria Genoa | 2 - 0 | AC Milan |
15h00 | Cagliari | 0 - 2 | Chievo Verona |
15h00 | Hellas Verona | 0 - 3 | Lazio Rome |
15h00 | Crotone | 2 - 0 | Benevento Calcio |
15h00 | Inter Milan | 1 - 0 | Genoa CFC |
18h00 | US Sassuolo Calcio | 0 - 1 | Bologna FC |
20h45 | Fiorentina | 1 - 1 | Atalanta Bergamo |
Voetbal - Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 3Meer
18h00 | FAR Rabat | 0 - 0 | Wydad Casablanca |
Voetbal - Moldavië Division 1 - Speeldag 11Meer
15h30 | FC Milsami Orhei | 1 - 0 | FC Balti |
15h30 | Speranta Nisporeni | 2 - 0 | FC Spicul Chiscareni |
Voetbal - Noorse Tippeligaen - Speeldag 23Meer
19h00 | Sarpsborg 08 FF | 2 - 1 | Odds BK |
Voetbal - Belgische Tweede Klasse - Periode 1 - Speeldag 7Meer
16h00 | Oud Heverlee Leuven | 1 - 1 | K Beerschot VA |
20h00 | Westerlo | 4 - 0 | KSV Roeselare |
Voetbal - Portugese Superliga - Speeldag 7Meer
21h00 | Vitória Setúbal | 1 - 1 | Boavista |
Voetbal - Primera División Femenina - Speeldag 3Meer
11h00 | Fundación Albacete | 1 - 1 | Madrid CFF |
11h30 | Rayo Vallecano Madrid | 1 - 1 | Sevilla FC |
11h30 | Sporting de Huelva | 2 - 0 | RCD Espanyol Barcelona |
12h00 | Zaragoza CFF | 1 - 1 | UD Granadilla Tenerife Sur |
12h00 | Athletic Club Bilbao | 3 - 2 | Valencia Féminas CF |
16h00 | Real Sociedad | 0 - 1 | FC Barcelona |
Voetbal - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 10Meer
18h45 | NK Domzale | 0 - 1 | NK Rudar Velenje |
Voetbal - Major League Soccer - Regulier Seizoen - September 2017Meer
Voetbal - National Women's Soccer League - Regulier Seizoen - September 2017Meer
21h30 | Portland Thorns FC | 3 - 1 | Chicago Red Stars |
Voetbal - Oekraïne - Vysjtsja Liha - Regulier Seizoen - Speeldag 10Meer
13h00 | FC Stal Kamianske | 1 - 1 | FC Olimpik Donetsk |
16h00 | FC Mariupol | 1 - 1 | FC Oleksandriya |
18h30 | FC Karpaty Lviv | 1 - 1 | Chernomorets Odessa |
18h30 | FC Vorskla Poltava | 1 - 1 | FC Zorya Luhansk |
Voetbal - Superliga - Slowakije Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 10Meer
19h00 | Tatran Presov | 0 - 7 | AS Trencín |
19h00 | MFK Zemplín Michalovce | 1 - 2 | DAC Dunajska Streda |
19h00 | MSK Zilina | 3 - 2 | Slovan Bratislava |
Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 10Meer
18h00 | Cracovia Kraków | 1 - 3 | Wisla Plock |
Voetbal - Kroatische 1. NHL - Regulier Seizoen - Speeldag 10Meer
18h00 | NK Rudes | 1 - 1 | NK Osijek |
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 10Meer
19h00 | Beroe Stara Zagora | 0 - 0 | Levski Sofia |
Voetbal - Deense Superligaen - Regulier Seizoen - Speeldag 10Meer
19h00 | Aarhus GF | 0 - 3 | FC Midtjylland |
Voetbal - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 11Meer
16h00 | Amkar Perm | 3 - 0 | FC SKA-Khabarovsk |
18h30 | FC Akhmat Grozny | 1 - 0 | FC Rubin Kazan |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 12Meer
17h00 | FC Botosani | 1 - 0 | Viitorul Constanta |
19h30 | FC Astra Giurgiu | 2 - 3 | CFR 1907 Cluj |
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 23Meer
14h00 | FC Slavia Mozyr | 3 - 1 | FK Krumkachy Minsk |
15h00 | FC Minsk | 0 - 0 | FC Vitebsk |
16h00 | FC Gorodeya | 2 - 0 | Naftan Novopolotsk |
17h00 | FC Neman Grodno | 0 - 1 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino |
Voetbal - Japan J1 League - Speeldag 27Meer
07h00 | Hokkaido Consadole Sapporo | 2 - 2 | Albirex Niigata |
08h00 | Shimizu S-Pulse | 1 - 3 | Sanfrecce Hiroshima |
09h00 | Júbilo Iwata | 2 - 1 | Omiya Ardija |
09h00 | Urawa Red Diamonds | 2 - 2 | Sagan Tosu |
09h00 | Kashiwa Reysol | 4 - 1 | FC Tokyo |
11h00 | Ventforet Kofu | 3 - 2 | Yokohama F. Marinos |
12h00 | Cerezo Osaka | 1 - 4 | Vegalta Sendai |
12h00 | Kashima Antlers | 2 - 1 | Gamba Osaka |
12h00 | Vissel Kobe | 0 - 0 | Kawasaki Frontale |
Voetbal - Georgië Division 1 - Umaglesi Liga - Speeldag 27Meer
18h30 | Torpedo Kutaisi | 1 - 1 | Dinamo Tbilisi |
Voetbal - Kazachstan Eerste Liga - Speeldag 28Meer
11h00 | FC Kairat Almaty | 2 - 0 | FC Tobol Kostanay |
11h30 | FC Okzhetpes Kokshetau | 1 - 2 | FC Atyrau |
13h00 | FC Aktobe | 0 - 1 | FC Kaisar |
14h00 | FC Akzhayik Ural | 1 - 2 | FC Shakhter Karagandy |
15h00 | FC Ordabasy Shymkent | 1 - 2 | Irtysh Pavlodar |
Voetbal - Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 31Meer
12h00 | FC Levadia Tallinn | 3 - 1 | JK Tammeka Tartu |
12h00 | Paide Linnameeskond | 4 - 2 | JK Tulevik Viljandi |
15h00 | Nõmme Kalju FC | 6 - 0 | Pärnu Linnameeskond |
15h00 | JK Sillamäe Kalev | 1 - 2 | FC Flora Tallinn |
Voetbal - Argentïjnse Division 1 - Speeldag 4Meer
00h05 | Club Atlético Lanús | 1 - 0 | Newell's Old Boys |
02h05 | Estudiantes de La Plata | 1 - 3 | San Lorenzo de Almagro |
Voetbal - Griekenland - National League - Speeldag 5Meer
18h30 | Xanthi FC | 0 - 0 | Asteras Tripolis |
Voetbal - Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
19h30 | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | Hapoel Kiryat Shmona |
Voetbal - Malta - Premier League - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
18h00 | St. Andrews FC | 2 - 3 | Gzira United FC |
20h00 | Balzan Youths FC | 2 - 1 | Valletta FC |
Voetbal - Italiaanse Serie B - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
20h30 | US Palermo | 2 - 1 | FC Pro Vercelli 1892 |
Voetbal - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
12h30 | FC Utrecht | 1 - 7 | PSV Eindhoven |
14h30 | Ajax Amsterdam | 1 - 2 | Vitesse Arnhem |
14h30 | FC Groningen | 1 - 0 | FC Twente |
14h30 | VVV Venlo | 1 - 1 | PEC Zwolle |
16h45 | AZ Alkmaar | 0 - 2 | Excelsior Rotterdam |
Voetbal - Turkse Süper Lig - Speeldag 6Meer
19h00 | Antalyaspor | 3 - 0 | Osmanlispor |
Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
20h30 | FC Barcelona Atlètic | 1 - 2 | Prone Lugo AD |
Voetbal - Welsh Premier League - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
15h30 | Connah's Quay Nomads FC | 1 - 0 | Cardiff Metropolitan University FC |
15h30 | Prestatyn Town F.C. | 0 - 0 | Newtown AFC |
18h15 | Aberystwyth Town FC | 2 - 3 | Bangor City FC |
Voetbal - Schotse Premier League - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
13h15 | Motherwell FC | 0 - 1 | Aberdeen FC |
Voetbal - Armenië - Premier League - Speeldag 7Meer
14h00 | FC Ararat Yerevan | 1 - 3 | FC Alashkert |
14h00 | Urartu FC | 3 - 0 | Shirak FC Gyumri |
Voetbal - Chili Division 1 - Primera División - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
01h30 | C.D. Huachipato | 1 - 0 | Deportes Iquique |
Voetbal - Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
15h30 | Rabotnicki Skopje | 1 - 2 | Akademija Pandev |
15h30 | FK Skopje | 1 - 2 | FK Shkëndija |
15h30 | FK Sileks Kratovo | 1 - 0 | FK Pobeda Prilep |
15h30 | FK Pelister Bitola | 0 - 1 | Vardar Skopje |
Voetbal - Duitse Bundesliga 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
20h30 | FC Union Berlin | 5 - 0 | 1. FC Kaiserslautern |
Voetbal - IFA Premiership - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
16h00 | Ballinamallard United FC | 1 - 3 | Ballymena United FC |
16h00 | Crusaders Belfast | 1 - 1 | Dungannon Swifts |
16h00 | Glentoran FC | 0 - 0 | Coleraine |
16h00 | Carrick Rangers FC | 1 - 2 | Cliftonville FC |
16h00 | Glenavon FC | 3 - 0 | Ards FC |
Voetbal - Belgische Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
14h30 | KAA Gent | 0 - 1 | SV Zulte Waregem |
18h00 | Sporting Charleroi | 1 - 2 | Club Brugge |
20h00 | Standard Luik | 2 - 1 | Lokeren |
Voetbal - Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Speeldag 8Meer
19h00 | Slovan Liberec | 1 - 1 | 1. FC Slovácko |
Voetbal - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
15h30 | FK Krupa | 2 - 0 | Borac Banja Luka |
16h00 | NK Siroki Brijeg | 1 - 0 | NK Vitez |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
16h00 | Peterborough United FC | Uitgesteld | Wigan Athletic |
16h00 | Bristol Rovers FC | Uitgesteld | Blackpool |
16h00 | Rochdale A.F.C. | Uitgesteld | Gillingham FC |
16h00 | Fleetwood Town FC | Uitgesteld | Southend United |
16h00 | Scunthorpe United | Uitgesteld | Portsmouth |
16h00 | Oxford United FC | Uitgesteld | Walsall FC |
16h00 | Plymouth Argyle FC | Uitgesteld | Doncaster Rovers |
16h00 | Charlton Athletic | Uitgesteld | Bury FC |
16h00 | Rotherham United | Uitgesteld | Oldham Athletic |
16h00 | Northampton Town | Uitgesteld | Bradford City AFC |
16h00 | Shrewsbury Town F.C. | Uitgesteld | Blackburn Rovers |
Voetbal - Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
14h15 | Sheffield Wednesday (ENG) | 2 - 4 | Sheffield United (ENG) |
Voetbal - Oostenrijkse Bundesliga - Speeldag 9Meer
16h30 | FC Red Bull Salzburg | 0 - 0 | Austria Wien |
Voetbal - Franse Ligue 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
20h45 | Clermont Foot | 1 - 0 | RC Lens |
Voetbal - Scottish Cup - Eerste rondeMeer
16h00 | Rothes FC (SCO) | 1 - 3 | Edusport Academy (SCO) |
16h00 | Stirling University FC (SCO) | 1 - 0 | Wick Academy FC (SCO) |
Voetbal - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 6Meer
21h00 | Real Betis Balompié Sévilla | 4 - 0 | Levante UD |
Voetbal - Primera División Peruana - Torneo Descentralizado - Clausura - Speeldag 5Meer
02h00 | Deportivo Municipal | 3 - 5 | Universitario de Deportes |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Finalización - Speeldag 13Meer
Voetbal - Ecuador Division 1 - Serie A - Tweede Ronde - Speeldag 11Meer
02h30 | Barcelona Sporting Club | 1 - 1 | Delfín SC |
Voetbal - Cypriotische Eerste Divisie - Voorronde - Speeldag 5Meer
18h00 | Anorthosis Famagusta | 2 - 0 | Doxa Katokopia |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames - September 2017Meer
18h00 | Letland | 1 - 2 | Jordanië |
Voetbal - Zweedse Allsvenskan - Speeldag 25Meer
19h00 | AFC Eskilstuna | 1 - 0 | IFK Göteborg |
19h00 | Malmö FF | 6 - 0 | IF Elfsborg |
19h00 | IK Sirius Fotboll | 3 - 4 | Örebro SK |
Voetbal - Zwitserse Super League - Speeldag 9Meer
16h00 | FC Lugano | 0 - 3 | Grasshopper Zürich |
16h00 | FC Saint-Gallen | 3 - 0 | FC Thun |
16h00 | FC Sion | 0 - 1 | Young Boys Berne |
Volleybal - WK - Kwalificatiewedstrijden Zone Azië Dames - Groep AMeer
11h00 | China | 3 - 0 | Chinees Taipei |
14h00 | Kazachstan | 3 - 0 | Fiji |
Volleybal - WK - Kwalificatiewedstrijden Zone Azië Dames - Groep BMeer
10h30 | Vietnam | 3 - 1 | Iran |
13h15 | Zuid-Korea | 3 - 0 | Thailand |
Volleybal - Europees Kampioenschap Dames - Pool AMeer
16h30 | Azerbeidzjan | 3 - 1 | Duitsland |
Volleybal - Europees Kampioenschap Dames - Pool BMeer
15h00 | Wit-Rusland | 3 - 0 | Georgië |
18h00 | Italië | 3 - 2 | Kroatië |
Volleybal - Europees Kampioenschap Dames - Pool CMeer
13h30 | Rusland | 3 - 2 | Bulgarije |
19h05 | Turkije | 3 - 1 | Oekraïne |
Volleybal - Europees Kampioenschap Dames - Pool DMeer
15h00 | Servië | 3 - 1 | België |
18h00 | Nederland | 3 - 1 | Tsjechië |
Volleybal - België - Volleybal Liga Heren A - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
18h00 | Volley Guibertin | 3 - 1 | Volley Gent |
Volleybal - Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
13h00 | Kula Belediyesi | 1 - 3 | Ziraat Bankasi Ankara |
14h00 | Arkas Spor Izmir | 3 - 0 | Galatasaray Istanbul |
15h00 | Torul Gençlik | 0 - 3 | Maliye Milli Piyango Ankara |
16h00 | Fenerbahçe Istanbul | 3 - 0 | Besiktas |
16h00 | Istanbul BBSK | 3 - 1 | Afyon Belediye Yüntas |
Volleybal - Russische Super League Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
13h00 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 1 | Nova Novokujbyshevsk |
15h00 | Ural Ufa | 3 - 2 | Enisey Krasnoyarsk |
15h00 | Belogorie Belgorod | 3 - 1 | Zenit St. Petersburg |
15h00 | Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 2 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
16h00 | Dynamo Leningrad | 0 - 3 | Fakel Novy Urengoi |
17h00 | Zenit Kazan | 3 - 1 | Lokomotiv Novosibirsk |
17h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 0 | Yaroslavich Yaroslavl |
Volleybal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs DamesMeer
11h00 | Eczacibasi Istanbul (TUR) | 3 - 2 | Seramiksan SK (TUR) |
14h00 | Galatasaray Istanbul (TUR) | 1 - 3 | BSK Istanbul (TUR) |
Wielrennen - Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon - Etappe 1Meer
1 | Guillaume Martin (FRA) | 3:25:32 |
2 | Romain Sicard (FRA) | 0:19 |
3 | Romain Campistrous (FRA) | 0:40 |
Guillaume Martin |
Wielrennen - Wereldkampioenschappen - Wegrit - Junior HerenMeer
1 | Julius Johansen (DEN) | 3:10:48 |
2 | Luca Rastelli (ITA) | 0:51 |
3 | Michele Gazzoli (ITA) | 0:51 |
Wielrennen - Wereldkampioenschappen - Wegrit DamesMeer
1 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | 4:06:30 |
2 | Katrin Garfoot (AUS) | 0:28 |
3 | Amalie Dideriksen (DEN) | 0:28 |
Zeilen - Wereldkampioenschap RS:X (Board) - Surfen (RS:X) DamesMeer
1 | Peina Chen (CHN) | 44,7 |
2 | Jiahui Wu (CHN) | 50 |
3 | Yunxiu Lu (CHN) | 56 |
Zeilen - Wereldkampioenschap RS:X (Board) Meer
1 | Bing Ye (CHN) | 51 |
2 | Mateo Sanz Lanz (SUI) | 53 |
3 | Mengfan Gao (CHN) | 68 |