De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
België - 8 Oktober 1993
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Ottignies - Louvain-la-Neuve van 23 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tibo Colson | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 7 Nederlagen
Lille van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Michael Geerts | 6-2 6-1 | |
Marbella van 28 Maart tot 3 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Joshua Schaefer | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Javier Barranco Cosano | 6-3 6-4 | |
Murcia van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ryan Nijboer | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Oleksii Krutykh | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Alexander Shevchenko | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Carlos Gimeno Valero | 6-3 6-3 | |
Split van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Henri Squire | 6-1 6-2 | |
Heilbronn van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jonas Forejtek | 7-6 6-1 | |
Francavilla al Mare van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Pawel Cias | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 9 Nederlagen
Lille van 22 Maart tot 29 Maart 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Adrian Andreev | 6-4 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jurgen Briand | 6-4 3-6 6-2 | |
Oeiras 2 van 5 April tot 11 April 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Cachin | 6-1 6-2 | |
Poznan van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maks Kasnikowski | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elmar Ejupovic | 7-6 6-2 | |
Warsaw van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patrik Niklas-Salminen | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Daniel Michalski | 7-5 6-3 | |
Istanbul 2 van 13 September tot 19 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Artem Dubrivnyy | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Geoffrey Blancaneaux | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Andrea Arnaboldi | 3-6 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Yasutaka Uchiyama | 3-6 6-3 6-4 | |
Biel van 20 September tot 26 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jakub Paul | 7-6 4-6 7-5 | |
Lisboa Belém Open van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lucas Gerch | 6-4 6-7 7-5 | |
Eckental van 1 November tot 7 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aldin Setkic | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mischa Zverev | 6-3 3-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Marc-Andrea Hüsler | 6-1 6-1 | |
Bratislava 2 van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marvin Möller | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Koblenz van 17 Februari tot 23 Februari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Vaclav Safranek | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 8 Nederlagen
Poznan van 3 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Mats Moraing | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Gianluca Mager | 7-6 6-4 | |
Parma van 17 Juni tot 23 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jacob Grills | 7-6 6-1 | |
Milan van 24 Juni tot 30 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sebastian Fanselow | 7-5 6-6 | |
Ludwigshafen van 1 Juli tot 7 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daniel Elahi Galan Riveros | 6-1 6-2 | |
Amersfoort van 15 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alen Avidzba | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Mohamed Safwat | 6-2 6-1 | |
Tampere van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alexander Zhurbin | 6-4 6-2 | |
Meerbusch van 12 Augustus tot 18 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jelle Sels | 6-2 3-6 6-1 | |
Houston van 11 November tot 17 November 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Edan Leshem | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Koblenz van 16 Januari tot 21 Januari 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Karim-Mohamed Maamoun | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ilya Ivashka | 6-4 6-4 | |
Mexico City van 9 April tot 15 April 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adrián Menéndez-Maceiras | 1-6 7-5 6-2 | |
Guadalajara van 16 April tot 22 April 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexander Sarkissian | 6-4 7-6 |