De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 28 Mei 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Mumbai - 250 van 3 Februari tot 11 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Zhibek Kulambayeva | 4-6 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lina Glushko | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Anastasia Tikhonova | 7-5 3-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Sohyun Park | 6-3 5-7 6-3 | |
Antalya - 125 van 26 Maart tot 31 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tena Lukas | 7-6 6-7 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Contrexeville van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emeline Dartron | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Fernanda Contreras Gómez | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Alice Robbe | 7-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sara Errani | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Palermo van 17 Juli tot 25 Juli 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Victoria Duval | 6-4 4-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-1 6-0 | |
Belgrade 2 van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tamara Curovic | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Olga Danilovic | 3-6 6-4 7-6 | |
Portoroz van 12 September tot 19 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuliya Hatouka | 3-6 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Rome van 12 Mei tot 20 Mei 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Kaia Kanepi | 6-1 6-2 | |
Strasbourg van 21 Mei tot 27 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yana Sizikova | 6-2 4-1 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luksika Kumkhum | 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Qiang Wang | 3-6 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Gstaad van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Kalinskaya | 3-6 6-3 6-1 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aryna Sabalenka | 5-7 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Danielle Lao | 6-3 6-1 | |
Quebec van 11 September tot 17 September 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Charlotte Robillard-Millette | 7-6 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
United Cup - Groep E van 29 December 2022 tot 3 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
United Cup - Groep E | C. Rosatello - L. Musetti | verslaat | U. Eikeri - V. Durasovic | 7-6 6-2 |
United Cup - Groep E | C. Rosatello - M. Berrettini | verslagen door | L. Stefani - R. Matos | 6-4 6-7 10-4 |
United Cup - Finaleronde van 4 Januari tot 5 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | C. Rosatello - L. Musetti | verslagen door | I. Swiatek - H. Hurkacz | 6-1 6-2 |
Halve Finale | C. Rosatello - A. Vavassori | verslaat | V. Grammatikopoulou - P. Tsitsipas | 6-3 4-6 10-5 |