De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Brazilië - 19 Juli 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslagen door | Jia Nan Yuan | 4-0 (11-8, 11-7, 11-6, 11-8) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 3-0 (11-3,12,11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Manika Batra | 4-3 (5-11, 13-15, 11-8, 11-4, 11-6, 4-11, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Miu Hirano | 4-0 (11-5, 11-9, 11-9, 16-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
German Open Dames van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Mima Ito | 4-1 (9-11, 11-7, 11-9, 11-9, 11-9) | |
Pan America Cup Dames van 7 Februari tot 9 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ana Codina | 4-0 (11-9, 11-3, 11-5, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Mo Zhang | 4-0 (12-10, 11-5, 11-6, 11-4) | |
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 4-2 (6-11, 11-4, 4, 10-12, 11-4, 11-4) |
Overwinning : 1 (Panamerikaanse Spelen - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 1 (Panamerikaanse Spelen - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 9 Nederlagen
Pan America Cup Dames van 1 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Yadira Silva | 4-2 (11-7, 11-6, 11-9, 9-11, 5-11, 11-8) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Yue Wu | 4-2 (11-8, 6-11, 9-11, 11-5, 11-6, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Mo Zhang | 4-0 (11-8, 11-4, 11-5, 11-5) | |
Portugal Open Dames van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Yuhan Guo | 4-1 (11-13, 11-6, 11-2, 11-4, 11-9) | |
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Bernadett Balint | 4-3 (6-11, 11-8, 9-11, 7-11, 11-3, 11-6, 12-10) | |
1/16de finales | verslaat | Chia-Yun Kuo | 4-2 (11-4, 5-11, 11-7, 3-11, 11-7, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Xialian Ni | 4-0 (11-7, 11-3, 11-9, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Judith Morales | 4-0 (11-9, 11-6, 11-7, 11-5) | |
Tweede ronde | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-1 (11-7, 11-4, 9-11, 11-4, 11-3) | |
Kroatië Open - Dames van 14 Mei tot 18 Mei 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Nanthana Komwong | 4-2 (11-8, 6-11, 11-5, 11-4, 2-11, 11-2) | |
Panamerikaanse Spelen - Dames van 26 Juli tot 11 Augustus 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yasiris Ortiz | 4-0 (11-6, 11-6, 11-1, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Lily Zhang | 4-3 (6-11, 5-11, 11-9, 9, 8-11, 11-6, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Adriana Diaz | 4-0 (11-9, 11-8, 11-3, 11-4) | |
Panamerikaanse Spelen - Landenwedstrijd Dames van 26 Juli tot 11 Augustus 2019 | ||||
Halve Finale | verslaat | Amy Wang | 3-1 (11-8,5-11,11-6,11-3) | |
Halve Finale | verslaat | Lily Zhang | 3-0 (11-7,11-9,13-11) | |
Finale | verslagen door | Melanie Diaz | 3-2 (3-11,6-11,17-15,11-9,11-6) | |
Finale | verslaat | Adriana Diaz | 3-1 (14-12,11-8,7-11,11-8) | |
Paraguay Open Dames van 10 September tot 11 September 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Camila Arguelles | 4-0 (11-5, 11-3, 11-8, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Barbora Balazova | 4-3 (11-13, 7-11, 9-11, 11-6, 11-5, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Slovenian Open Dames van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Pei-Ling Su | 4 - 3 (8-11, 8-11, 11-5, 11-3, 11-5, 5-11, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Danielle Konsbruck | 4 - 1 (9-11, 11-1, 11-4, 11-7, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Maki Shiomi | 4 - 1 (11-8, 8-11, 11-6, 6, 11-6) | |
Kroatië Open - Dames van 10 April tot 14 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-1 (7-11, 11-4, 12-10, 11-4, 12-10 ) | |
Olympische Jeugdspelen Dames van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sabina Surjan | 4-0 (12-10,12-10,11-6,14-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yingsha Sun | 4-0 (11-8, 11-5, 14-12-10, 11-5) | |
WK Junioren - Dames van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anastasia Bondareva | 4-1 (11-13, 11-7, 11-6, 11-5, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Satsuki Odo | 4-0 (11-6, 11-7, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Eunchong Yoo | 4-0 (11-1, 11-9, 11-7, 11-3) | |
WK Junioren - Dames van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Franziska Schreiner | 4 - 1 (8-11, 12-10, 11-5, 11-9, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Yubin Shin | 4 - 0 (11-9, 11-4, 12-10, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Miyu Nagasaki | 4 - 1 (11-5, 8-11, 11-5, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Latijnsamerikaans Kampioenschap - Dames van 1 Februari tot 7 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Katherine Low | 4-1 (11-6, 13-11, 11-9, 10-12, 14-12) | |
Kwartfinales | verslaat | Paula Medina | 4-3(11-9, 11-7, 6-11, 9-11, 8-11, 11-8, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Lin Gui | 4-2 (11-5, 11-7, 8-11, 11-9, 8-11, 12-10) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Xiaoxia Li | 3-0 (11-8,11-7,11-1) | |
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jiho Kim | 4-0 (11-8,11-3,11-9,11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Argentinië Open - Dames van 16 September tot 20 September 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Gabriela Soto | 4-1 (11-9, 11-1, 11-13, 11-5, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Byeolnim Kim | 4-1 (12-10, 11-3, 11-6, 6-11, 11-9) | |
Chile Open Dames van 23 September tot 27 September 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ana Codina | 4-0 (11-4, 11-6, 12-10, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Ligia Silva | 4-3 (11-5, 6-11, 11-6, 11-6, 9-11, 5-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-1 (10-12, 11-4, 11-2, 11-5, 11-4) | |
WK Junioren - Dames van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Xuan Zhang | 4-2 (11-5,10-12,7-11,11-6,11-7,12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Argentinië Open - Dames van 4 September tot 7 September 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Ana Codina | 4-3 (11-8,6-11,16-18,7-11,11-9,11-9,11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Siqi Fan | 4-0 (13-11, 11-5, 11-9, 11-5) | |
Brazil Open Dames van 11 September tot 14 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Maria Xiao | 4-2 (9-11, 9-11, 11-2, 11-9, 11-7, 12-10) | |
Cadet Challenge Meisjes van 23 Oktober tot 1 November 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ka Yee Lee | 4-1 (16-14,11-4,11-8,12-14,11-9) | |
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Xingtong Chen | 4-0 (11-5, 11-8, 11-4, 11-6) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | B. Takahashi - C. Kumahara | verslagen door | P. Chasselin - J. Yuan | 3-0 (11-9, 11-5, 11-4) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | B. Takahashi - V. Ishiy | verslagen door | O. Vorobeva - K. Skachkov | 3-2 (7-11, 11-8, 11-6, 9-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Portugal Open Dames - Dubbel van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | B. Takahashi - A. Todorovic | verslagen door | A. Diaz - M. Diaz | 3-2 (5-11, 11-7, 9-11, 11-5, 11-8) |
Portugal Open Gemengd Dubbel van 14 Februari tot 15 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | V. Ishiy - B. Takahashi | verslaat | J. Lamadrid - P. Vega | 3-1 (11-3, 11-9, 6-11, 11-7) |
Kwartfinales | V. Ishiy - B. Takahashi | verslagen door | A. Karakasevic - I. Lupulesku | 3-1 (11-7, 11-9, 8-11, 11-3) |
Hungarian Open Gemengd Dubbel van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | V. Ishiy - B. Takahashi | verslagen door | P. Franziska - P. Solja | 3-1 (9-11, 11-8, 11-4, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Lima - B. Takahashi | verslagen door | S. Ghosh - P. Sen | 3-1 (10-12, 11-9, 11-5, 11-4) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/32ste finales | G. Teodoro - B. Takahashi | verslaat | N. Xu - H. Vong | 3-0 (11-7, 11-7, 11-5) |
1/16de finales | G. Teodoro - B. Takahashi | verslagen door | Y. Pau - K. Lee | 3-0 (11-5, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Belarus Open - Dames Dubbel van 15 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | P. Chasselin - B. Takahashi | verslagen door | N. Bajor - K. Grzybowska-Franc | 3-0 |
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | L. Gui - B. Takahashi | verslagen door | N. Ding - S. Liu | 4-0 (11-7, 11-5, 11-3, 11-2) |
WK Junioren - Dames Dubbel van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
1/16de Finales | L. Lima - B. Takahashi | verslagen door | I. Lupulesku - S. Surjan | 3 - 0 (11-4, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 1 (Chile Open Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Argentinië Open - Dames Dubbel van 17 September tot 19 September 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | L. Nakada - B. Takahashi | verslaat | N. Castellano - P. Vega | 3-0 (11-5, 11-8, 12-10) |
Halve Finale | L. Nakada - B. Takahashi | verslagen door | C. Arguelles - A. Codina | 3-1 (11-9, 11-8, 7-11, 11-6) |
Chile Open Dames - Dubbel van 25 September tot 27 September 2015 | ||||
Kwartfinales | L. Nakada - B. Takahashi | verslaat | A. Iwasa - C. Molero | 3-0 (11-9, 11-6, 11-4) |
Halve Finale | L. Nakada - B. Takahashi | verslaat | N. Castellano - P. Vega | 3-2 (12-14, 14-12, 11-8, 13-15, 11-9) |
Finale | L. Nakada - B. Takahashi | verslaat | C. Arguelles - A. Codina | 3-1 (11-9, 7-11, 11-7, 11-8) |
WK Junioren - Dames Dubbel van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
1/16de finales | L. Nakada - B. Takahashi | verslaat | A. Coté - J. Yeung | 3-2 (10-12,11-13,11-5,11-5,11-9) |
Achtste finales | L. Nakada - B. Takahashi | verslagen door | D. Kang - H. Kim | 3-0 (11-4, 11-7, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Cadet Challenge Dubbel Meisjes van 23 Oktober tot 1 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Diaz - B. Takahashi | verslaat | S. Danger - G. Yee | 3-0 (11-3,11-5,11-4) |
Kwartfinales | A. Diaz - B. Takahashi | verslaat | A. Kamath - K. Lee | 3-1 (3-11, 11-3, 12-10, 11-5) |
Halve Finale | A. Diaz - B. Takahashi | verslagen door | A. Diaconu - L. Lung | 3-1 (9-11, 11-7, 11-4, 11-9) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
Achtste finales | H. Calderano - B. Takahashi | verslagen door | D. Liu - C. Zhu | 3-0 (11-2, 11-7, 11-6) |