De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
14/03 | Internationaal | WB-klassement Massastart Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/03 | Internationaal | WB-klassement 1500m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | WB-klassement 500m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
27/08 - 01/09 | LAT | ISU Grand Prix Junioren - Riga | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/09 - 08/09 | MEX | ISU Grand Prix Junioren - Mexico City | Kunstrijden | Beëindigd |
11/09 - 15/09 | SVK | ISU Grand Prix Junioren - Kosice | Kunstrijden | Beëindigd |
18/09 - 22/09 | POL | ISU Grand Prix Junioren - Gdansk | Kunstrijden | Beëindigd |
25/09 - 28/09 | Oberstdorf | Olympisch Kwalificatietornooi | Kunstrijden | Beëindigd |
25/09 - 29/09 | BLR | ISU Grand Prix Junioren - Minsk | Kunstrijden | Beëindigd |
26/09 - 29/09 | Shanghai | Wereldbeker - China - Shanghai | Short Track | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/10 - 06/10 | CZE | ISU Grand Prix Junioren - Ostrava | Kunstrijden | Beëindigd |
03/10 - 06/10 | Seoul | Wereldbeker - Korea - Seoul | Short Track | Beëindigd |
09/10 - 13/10 | EST | ISU Grand Prix Junioren - Tallinn | Kunstrijden | Beëindigd |
18/10 - 20/10 | Hamar | Nationale Kampioenschappen - Noorse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/10 - 20/10 | Detroit | ISU Grand Prix - Skate America | Kunstrijden | Beëindigd |
23/10 - 25/10 | Seoul | Nationale Kampioenschappen - Koreaanse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/10 - 27/10 | Nagano | Nationale Kampioenschappen - Japanse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/10 - 27/10 | Salt Lake City | Nationale Kampioenschappen - USA Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/10 - 27/10 | Heerenveen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/10 - 27/10 | Saint John | ISU Grand Prix - Skate Canada International | Kunstrijden | Beëindigd |
26/10 - 27/10 | Inzell | Nationale Kampioenschappen - Duitse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 - 03/11 | Beijing | ISU Grand Prix - Cup of China | Kunstrijden | Beëindigd |
07/11 - 10/11 | Turijn | Wereldbeker - Italië - Torino | Short Track | Beëindigd |
08/11 - 10/11 | Calgary | Wereldbeker Dames - Calgary | Snelschaatsen | Beëindigd |
08/11 - 10/11 | Calgary | Wereldbeker Dames - Divisie B - Calgary | Snelschaatsen | Beëindigd |
08/11 - 10/11 | Calgary | Wereldbeker - Calgary | Snelschaatsen | Beëindigd |
08/11 - 10/11 | Calgary | Wereldbeker - Divisie B - Cal | Snelschaatsen | Beëindigd |
08/11 - 10/11 | Tokyo | ISU Grand Prix - NHK Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
11/11 - 14/11 | Calgary | North America's Cup - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
11/11 - 16/11 | Calgary | North America's Cup - Calgary | Bobsleeën | Beëindigd |
14/11 - 17/11 | Moscow | Wereldbeker - Rusland - Moskou | Short Track | Beëindigd |
15/11 - 17/11 | Salt Lake City | Wereldbeker - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/11 - 17/11 | Salt Lake City | Wereldbeker Dames - Divisie B - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/11 - 17/11 | Salt Lake City | Wereldbeker Dames - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/11 - 17/11 | Salt Lake City | Wereldbeker - Divisie B - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/11 - 17/11 | Parijs | ISU Grand Prix - Grand Prix of Paris - Eric Bompard Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
16/11 - 17/11 | Lillehammer | Wereldbeker - Lillehammer | Rodelen | Beëindigd |
18/11 - 24/11 | Altenberg | Europa Cup - Altenberg | Bobsleeën | Beëindigd |
18/11 - 27/11 | Park City | North America's Cup - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
18/11 - 27/11 | Park City | North America's Cup - Park City | Skeleton | Beëindigd |
21/11 - 24/11 | Altenberg | Europa Cup - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
22/11 - 24/11 | RUS | ISU Grand Prix - Cup of Russia | Kunstrijden | Beëindigd |
23/11 - 24/11 | AUT | Wereldbeker - Innsbruck-Igls | Rodelen | Beëindigd |
26/11 - 30/11 | Calgary | Wereldbeker - Calgary | Bobsleeën | Beëindigd |
26/11 - 30/11 | Calgary | Wereldbeker Dames - Calgary | Bobsleeën | Beëindigd |
29/11 | Calgary | Wereldbeker Dames - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
29/11 | Calgary | Wereldbeker Heren - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
29/11 - 30/11 | GER | Wereldbeker Junioren - Altenberg | Rodelen | Beëindigd |
29/11 - 01/12 | Nur-Sultan | Wereldbeker - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
29/11 - 01/12 | Nur-Sultan | Wereldbeker - Divisie B - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
29/11 - 01/12 | Nur-Sultan | Wereldbeker Dames - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
29/11 - 01/12 | Nur-Sultan | Wereldbeker Dames - Divisie B - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
30/11 - 01/12 | CAN | Wereldbeker Junioren Dames - Quebec | Snelschaatsen | Geannuleerd |
30/11 - 01/12 | CAN | Wereldbeker Junioren - Quebec | Snelschaatsen | Geannuleerd |
30/11 - 01/12 | Winterberg | Wereldbeker - Winterberg | Rodelen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/12 - 05/12 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 07/12 | Park City | Wereldbeker - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 07/12 | Park City | Wereldbeker Dames - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 08/12 | Königssee | Europa Cup - Königssee | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 08/12 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
04/12 | Park City | Wereldbeker Heren - Park City | Skeleton | Beëindigd |
04/12 | Park City | Wereldbeker Dames - Park City | Skeleton | Beëindigd |
05/12 - 08/12 | Fukuoka | ISU Grand Prix - Grand Prix Final | Kunstrijden | Beëindigd |
05/12 - 08/12 | Fukuoka | ISU Grand Prix Junioren - Isu Grand Prix Junioren - Finale | Kunstrijden | Beëindigd |
06/12 - 07/12 | AUT | Intercontinental Cup - Igls | Skeleton | Beëindigd |
06/12 - 07/12 | GER | Wereldbeker Junioren - Winterberg | Rodelen | Beëindigd |
06/12 - 07/12 | Whistler | Wereldbeker - Whistler | Rodelen | Beëindigd |
06/12 - 08/12 | Berlijn | Wereldbeker Dames - Divisie B - Berlin | Snelschaatsen | Beëindigd |
06/12 - 08/12 | Berlijn | Wereldbeker - Divisie B - Berlin | Snelschaatsen | Beëindigd |
06/12 - 08/12 | Berlijn | Wereldbeker - Berlijn | Snelschaatsen | Beëindigd |
06/12 - 08/12 | Berlijn | Wereldbeker Dames - Berlijn | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/12 - 08/12 | Igls | Europa Cup - Igls | Skeleton | Beëindigd |
09/12 - 17/12 | Winterberg | Europa Cup - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
09/12 - 17/12 | Winterberg | Europa Cup - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
10/12 - 15/12 | Lake Placid | Wereldbeker Dames - Lake Placid | Bobsleeën | Beëindigd |
10/12 - 15/12 | Lake Placid | Wereldbeker - Lake Placid | Bobsleeën | Beëindigd |
13/12 - 14/12 | Altenberg | Intercontinental Cup - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
13/12 - 14/12 | Park City | Wereldbeker - Park City | Rodelen | Beëindigd |
14/12 - 15/12 | POL | Wereldbeker Junioren Dames - Zakopane | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/12 - 15/12 | POL | Wereldbeker Junioren - Zakopane | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/12 - 15/12 | NOR | Wereldbeker Junioren - Lillehammer | Rodelen | Beëindigd |
15/12 | Lake Placid | Wereldbeker Heren - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
15/12 | Lake Placid | Wereldbeker Dames - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
20/12 - 23/12 | Saitama | Nationale Kampioenschappen - Japans Nationaal Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
26/12 - 30/12 | Heerenveen | Nederlands Olympisch Kwalificatietornooi | Snelschaatsen | Beëindigd |
30/12 - 05/01 | Winterberg | Wereldbeker - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
30/12 - 05/01 | Winterberg | Wereldbeker Dames - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/01 - 10/01 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid 2 | Skeleton | Beëindigd |
04/01 - 05/01 | Königssee | Wereldbeker - Konigssee | Rodelen | Beëindigd |
05/01 | Winterberg | Wereldbeker Heren - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
05/01 | Winterberg | Wereldbeker Dames - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
05/01 - 06/01 | Vancouver | Intercontinental Cup - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
06/01 - 12/01 | St. Moritz | Wereldbeker Dames - Saint Moritz | Bobsleeën | Beëindigd |
06/01 - 12/01 | Lake Placid | North America's Cup - Lake Placid 2 | Bobsleeën | Beëindigd |
06/01 - 12/01 | St. Moritz | Wereldbeker - Saint Moritz | Bobsleeën | Beëindigd |
09/01 - 15/01 | Ottawa | Nationale Kampioenschappen - Canadees Nationaal Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
10/01 - 11/01 | Sigulda | Europees Kampioenschap Junioren | Rodelen | Beëindigd |
10/01 - 11/01 | LAT | Wereldbeker Junioren - Sigulda | Rodelen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Igls | Europa Cup - Innsbruck/Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Königssee | Europa Cup - Königssee | Skeleton | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Park City | Intercontinental Cup - Park City | Skeleton | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | JAP | Wereldbeker Junioren Dames - Tomakomai | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Hamar | Europees Kampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | JAP | Wereldbeker Junioren - Tomakomai | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Tomakomai | Aziatische Afstandkampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Oberhof | Wereldbeker - Oberhof | Rodelen | Beëindigd |
12/01 | St. Moritz | Wereldbeker Heren - Saint Moritz | Skeleton | Beëindigd |
12/01 | St. Moritz | Wereldbeker Dames - Saint Moritz | Skeleton | Beëindigd |
13/01 - 19/01 | Igls | Wereldbeker Dames - Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
13/01 - 19/01 | Igls | Wereldbeker - Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
13/01 - 19/01 | St. Moritz | Europa Cup - St. Moritz | Skeleton | Beëindigd |
13/01 - 19/01 | Budapest | Europees Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
17/01 - 19/01 | St. Moritz | Europa Cup - St. Moritz | Bobsleeën | Beëindigd |
17/01 - 19/01 | Dresden | Europees Kampioenschap | Short Track | Beëindigd |
17/01 - 19/01 | Tulln | EK Natuurijs | Rodelen | Beëindigd |
18/01 - 19/01 | Nagano | Wereldkampioenschap Sprint | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/01 - 19/01 | GER | Wereldbeker Junioren - Königssee | Rodelen | Beëindigd |
18/01 - 19/01 | Altenberg | Wereldbeker - Altenberg | Rodelen | Beëindigd |
19/01 | Igls | Wereldbeker Dames - Igls - Innsbruck | Skeleton | Beëindigd |
19/01 | Igls | Wereldbeker Heren - Igls - Innsbruck | Skeleton | Beëindigd |
20/01 - 26/01 | Königssee | Wereldbeker Dames - Konigssee | Bobsleeën | Beëindigd |
20/01 - 26/01 | Königssee | Wereldbeker - Konigssee | Bobsleeën | Beëindigd |
20/01 - 26/01 | Königssee | Europese Kampioenschappen | Bobsleeën | Beëindigd |
20/01 - 26/01 | Taipei | Kampioenschap Vier Continenten | Kunstrijden | Beëindigd |
21/01 - 26/01 | Winterberg | Wereldkampioenschap Junioren | Bobsleeën | Beëindigd |
21/01 - 26/01 | Königssee | Europese Kampioenschappen | Skeleton | Beëindigd |
24/01 - 25/01 | GER | Wereldbeker Junioren - Oberhof | Rodelen | Beëindigd |
25/01 | Winterberg | Wereldkampioenschap Junioren | Skeleton | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | AUT | Wereldbeker Junioren Dames - Innsbruck | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | AUT | Wereldbeker Junioren - Innsbruck | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | Sigulda | Europese Kampioenschappen | Rodelen | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | Sigulda | Wereldbeker - Sigulda | Rodelen | Beëindigd |
26/01 | Königssee | Wereldbeker Heren - Konigssee | Skeleton | Beëindigd |
26/01 | Königssee | Wereldbeker Dames - Konigssee | Skeleton | Beëindigd |
26/01 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Heren | Rodelen | Beëindigd |
26/01 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dames | Rodelen | Beëindigd |
26/01 | Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dubbels | Rodelen | Beëindigd |
31/01 - 02/02 | Igls | Wereldkampioenschap Junioren | Rodelen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
08/02 - 13/02 | Sochi | Olympische Spelen | Rodelen | Beëindigd |
08/02 - 20/02 | RUS | Olympische Spelen | Kunstrijden | Beëindigd |
08/02 - 22/02 | Sochi | Olympische Spelen | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/02 - 22/02 | Sochi | Olympische Spelen | Short Track | Beëindigd |
13/02 - 15/02 | Sochi | Olympische Spelen | Skeleton | Beëindigd |
15/02 - 23/02 | Sochi | Olympische Spelen | Bobsleeën | Beëindigd |
21/02 - 23/02 | ROU | WK Natuurijs Junioren | Rodelen | Beëindigd |
28/02 - 02/03 | Amsterdam | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
28/02 - 02/03 | Amsterdam | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Sprint | Snelschaatsen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/03 - 02/03 | Bjugn | Wereldbeker Junioren Dames - Bjugn | Snelschaatsen | Beëindigd |
01/03 - 02/03 | Bjugn | Wereldbeker Junioren - Bjugn | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/03 - 09/03 | Inzell | Wereldbeker - Inzell | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/03 - 09/03 | Bjugn | Wereldkampioenschap Junioren | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/03 - 09/03 | Inzell | Wereldbeker Dames - Inzell | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/03 - 09/03 | Inzell | Wereldbeker Dames - Divisie B - Inzell | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/03 - 09/03 | Inzell | Wereldbeker - Divisie B - Inzell | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/03 - 09/03 | Erzurum | Wereldkampioenschap Junioren | Short Track | Beëindigd |
10/03 - 16/03 | Sofia | Wereldkampioenschap Junioren | Kunstrijden | Beëindigd |
14/03 | Internationaal | WB-klassement 1500m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/03 | Internationaal | WB-klassement 1000m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/03 | Internationaal | WB-klassement Massastart Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/03 - 16/03 | Heerenveen | Wereldbeker Dames - Wereldbeker Finale | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/03 - 16/03 | Heerenveen | Wereldbeker - Wereldbeker Finale | Snelschaatsen | Beëindigd |
14/03 - 16/03 | Montreal | Wereldkampioenschap | Short Track | Beëindigd |
15/03 | Internationaal | WB-klassement 3000-5000m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
15/03 | Internationaal | WB-klassement Team Pursuit Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | WB-klassement Team Pursuit Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | Algemene Wereldbeker Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | WB-klassement 1000m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | WB-klassement 500m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | WB-klassement 5000-10000m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/03 | Internationaal | Algemene Wereldbeker Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
21/03 - 23/03 | Heerenveen | Wereldkampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
24/03 - 30/03 | Saitama | Wereldkampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |