De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • BC Novosibirsk
  • BC Samara
  • BC Vostok-65
  • BK Burevestnik Jaroslav
  • CSKA Moscou 2
  • Irkut Irkutsk
  • Khimky Podmoskoye
  • Kupol Rodniki
  • MBA Moscow
  • Spartak Saint Petersburg
  • Spartak Vladivostok
  • Temp-Sumz Revda
  • University Yugra Surgut
  • Ural Yekaterinburg
  • Uralmash Ekaterinburg
  • Zenith Saint-Petersburg II

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 4 Oktober 2018 - 31 Oktober 2018

Speeldag :

Uitslagen

4 Oktober 2018
19h30Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg72 - 79BC Vostok-65BC Vostok-65
5 Oktober 2018
18h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 277 - 82BK Burevestnik JaroslavBK Burevestnik Jaroslav
7 Oktober 2018
15h00Kupol RodnikiKupol Rodniki71 - 68Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg
17h30MBA MoscowMBA Moscow61 - 81Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
18h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II66 - 74BC Vostok-65BC Vostok-65
18h30Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg76 - 52Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
8 Oktober 2018
13h15Irkut IrkutskIrkut Irkutsk73 - 80Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
14h30BC NovosibirskBC Novosibirsk85 - 61University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
17h00BC SamaraBC Samara73 - 71BK Burevestnik JaroslavBK Burevestnik Jaroslav
17h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 274 - 77Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
10 Oktober 2018
17h00Kupol RodnikiKupol Rodniki71 - 88Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
17h30MBA MoscowMBA Moscow73 - 83Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg
18h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II81 - 83Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
11 Oktober 2018
13h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk76 - 68University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
14h30BC NovosibirskBC Novosibirsk84 - 67Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
17h00BC SamaraBC Samara87 - 53Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
18 Oktober 2018
16h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut - CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
19 Oktober 2018
17h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda - BC NovosibirskBC Novosibirsk
17h00BC Vostok-65BC Vostok-65 - BK Burevestnik JaroslavBK Burevestnik Jaroslav
18h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II - Kupol RodnikiKupol Rodniki
18h00Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg - Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
18h10Spartak VladivostokSpartak Vladivostok - Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
18h30Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg - MBA MoscowMBA Moscow
21 Oktober 2018
17h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg - CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
17h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut - BC SamaraBC Samara
22 Oktober 2018
17h00BC Vostok-65BC Vostok-65 - Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
17h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda - Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
18h00Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg - BC NovosibirskBC Novosibirsk
18h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II - MBA MoscowMBA Moscow
18h10Spartak VladivostokSpartak Vladivostok - BK Burevestnik JaroslavBK Burevestnik Jaroslav
19h30Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg - Kupol RodnikiKupol Rodniki
24 Oktober 2018
17h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg - BC SamaraBC Samara
30 Oktober 2018
16h00BK Burevestnik JaroslavBK Burevestnik Jaroslav - Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
16h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk - Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
16h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye - University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
16h00MBA MoscowMBA Moscow - Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
16h00BC NovosibirskBC Novosibirsk - Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
17h00Kupol RodnikiKupol Rodniki - BC Vostok-65BC Vostok-65
31 Oktober 2018
16h00BC SamaraBC Samara - Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
16h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2 - Uralmash EkaterinburgUralmash Ekaterinburg

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Novosibirsk4220169128+41
2Temp-Sumz Revda4220169132+37
3BC Samara4220160124+36
4BC Vostok-654220153138+15
5Spartak Saint Petersburg3211148131+17
6Uralmash Ekaterinburg3211151144+7
7BK Burevestnik Jaroslav3211153150+3
8Irkut Irkutsk3211149148+1
9Ural Yekaterinburg3211147157-10
10Kupol Rodniki3211142156-14
11Spartak Vladivostok3211135157-22
12Khimky Podmoskoye3211130161-31
13CSKA Moscou 22202151159-8
14Zenith Saint-Petersburg II2202147157-10
15MBA Moscow2202134164-30
16University Yugra Surgut2202129161-32

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden