De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • BC Novosibirsk
  • CSKA Moscou 2
  • Irkut Irkutsk
  • Khimky Podmoskoye
  • Kupol Rodniki
  • MBA Moscow
  • Ryazan BC
  • Samara-SGEU
  • Spartak Saint Petersburg
  • Spartak Vladivostok
  • Temp-Sumz Revda
  • University Yugra Surgut
  • Ural Yekaterinburg
  • Zenith Saint-Petersburg II

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 23 September 2017 - 31 Maart 2018

Speeldag :

Uitslagen

1 Oktober 2017
12h00BC NovosibirskBC Novosibirsk83 - 62University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
19h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg46 - 62Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
2 Oktober 2017
17h00Samara-SGEUSamara-SGEU101 - 71MBA MoscowMBA Moscow
18h00Ryazan BCRyazan BC75 - 81Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
4 Oktober 2017
12h30Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg79 - 72Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda70 - 69Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
17h00Kupol RodnikiKupol Rodniki67 - 62University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
18h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 284 - 78BC NovosibirskBC Novosibirsk
19h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg56 - 64Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
5 Oktober 2017
17h00Samara-SGEUSamara-SGEU80 - 60Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
18h00Ryazan BCRyazan BC78 - 72MBA MoscowMBA Moscow
7 Oktober 2017
12h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg70 - 89Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
15h00Kupol RodnikiKupol Rodniki71 - 69BC NovosibirskBC Novosibirsk
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda84 - 66Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
18h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 277 - 67University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
11 Oktober 2017
15h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye74 - 65Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
17h30MBA MoscowMBA Moscow78 - 68Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
12 Oktober 2017
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda86 - 63Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
16h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 274 - 67Kupol RodnikiKupol Rodniki
16h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg88 - 77Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
14 Oktober 2017
12h00MBA MoscowMBA Moscow70 - 79Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
15h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye62 - 67Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
15 Oktober 2017
10h00BC NovosibirskBC Novosibirsk88 - 74Ryazan BCRyazan BC
10h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg88 - 40Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
14h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut74 - 91Samara-SGEUSamara-SGEU
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda94 - 53Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
17 Oktober 2017
17h00Kupol RodnikiKupol Rodniki70 - 79Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
18 Oktober 2017
14h30BC NovosibirskBC Novosibirsk73 - 79Samara-SGEUSamara-SGEU
15h30University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut100 - 71Ryazan BCRyazan BC
22 Oktober 2017
13h00Ryazan BCRyazan BC77 - 83CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
16h00Samara-SGEUSamara-SGEU77 - 60Kupol RodnikiKupol Rodniki
23 Oktober 2017
17h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II71 - 73 verlengingenMBA MoscowMBA Moscow
19h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg62 - 72Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
24 Oktober 2017
11h10Spartak VladivostokSpartak Vladivostok - BC NovosibirskBC Novosibirsk
13h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk - University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
25 Oktober 2017
17h00Ryazan BCRyazan BC - Kupol RodnikiKupol Rodniki
17h00Samara-SGEUSamara-SGEU - CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
26 Oktober 2017
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda - Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
17h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II - Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
17h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg - MBA MoscowMBA Moscow
27 Oktober 2017
16h00Spartak VladivostokSpartak Vladivostok - University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
18h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk - BC NovosibirskBC Novosibirsk
31 Oktober 2017
17h00MBA MoscowMBA Moscow - Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
17h00Kupol RodnikiKupol Rodniki - Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
17h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye - Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
18h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2 - Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
19h00BC NovosibirskBC Novosibirsk - Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
21h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut - Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1Samara-SGEU13761575474+101
2Temp-Sumz Revda12660503381+122
3Spartak Vladivostok10642477415+62
4Ural Yekaterinburg10642485431+54
5Khimky Podmoskoye10642423419+4
6Kupol Rodniki10734492511-19
7CSKA Moscou 28440318289+29
8MBA Moscow8624440484-44
9Ryazan BC8716511617-106
10BC Novosibirsk7523391370+21
11Irkut Irkutsk7523335349-14
12University Yugra Surgut6514365389-24
13Zenith Saint-Petersburg II6514326407-81
14Spartak Saint Petersburg5505267372-105

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden