De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • BC Novosibirsk
  • BC Samara
  • CSKA Moscou 2
  • Irkut Irkutsk
  • Khimky Podmoskoye
  • Kupol Rodniki
  • MBA Moscow
  • Ryazan BC
  • Spartak Saint Petersburg
  • Spartak Vladivostok
  • Temp-Sumz Revda
  • University Yugra Surgut
  • Ural Yekaterinburg
  • Zenith Saint-Petersburg II

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 23 September 2017 - 31 Maart 2018

Speeldag :

Uitslagen

3 Maart 2018
13h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye75 - 60Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
14h00Kupol RodnikiKupol Rodniki80 - 92BC SamaraBC Samara
14h30MBA MoscowMBA Moscow87 - 74Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
16h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 297 - 67Ryazan BCRyazan BC
4 Maart 2018
11h30BC NovosibirskBC Novosibirsk76 - 77Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
13h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut100 - 74Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
15h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg71 - 81Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
6 Maart 2018
14h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye93 - 75Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
15h30CSKA Moscou 2CSKA Moscou 269 - 70BC SamaraBC Samara
16h00Kupol RodnikiKupol Rodniki101 - 96 verlengingenRyazan BCRyazan BC
16h30MBA MoscowMBA Moscow90 - 75Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
7 Maart 2018
13h00BC NovosibirskBC Novosibirsk81 - 78Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
15h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut90 - 93Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
8 Maart 2018
16h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 285 - 92 verlengingenSpartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
9 Maart 2018
14h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda95 - 69Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
10 Maart 2018
13h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg71 - 79MBA MoscowMBA Moscow
16h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II69 - 97BC NovosibirskBC Novosibirsk
11 Maart 2018
10h10Spartak VladivostokSpartak Vladivostok110 - 77Kupol RodnikiKupol Rodniki
12 Maart 2018
15h00Ryazan BCRyazan BC63 - 93BC SamaraBC Samara
15h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg83 - 70Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye
17h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg63 - 81BC NovosibirskBC Novosibirsk
13 Maart 2018
14h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda86 - 63MBA MoscowMBA Moscow
16h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II77 - 88University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
14 Maart 2018
12h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk102 - 82Kupol RodnikiKupol Rodniki
15 Maart 2018
16h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg70 - 81University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
17 Maart 2018
14h30MBA MoscowMBA Moscow84 - 75CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
19 Maart 2018
13h30BC NovosibirskBC Novosibirsk84 - 79Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
15h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut86 - 74Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
16h00BC SamaraBC Samara76 - 68Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
17h00Ryazan BCRyazan BC67 - 97Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
20 Maart 2018
14h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye74 - 88MBA MoscowMBA Moscow
16h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 292 - 83Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
16h00Kupol RodnikiKupol Rodniki99 - 80Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
22 Maart 2018
13h30BC NovosibirskBC Novosibirsk79 - 68Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg
15h00University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut73 - 81Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda
15h00Ryazan BCRyazan BC75 - 93Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
16h00BC SamaraBC Samara69 - 77Spartak VladivostokSpartak Vladivostok
23 Maart 2018
15h00Irkut IrkutskIrkut Irkutsk75 - 82Ryazan BCRyazan BC
16h00Kupol RodnikiKupol Rodniki82 - 81 verlengingenSpartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg
16h00CSKA Moscou 2CSKA Moscou 288 - 92 verlengingenZenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II
26 Maart 2018
17h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II69 - 58Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
28 Maart 2018
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda83 - 70CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
16h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II61 - 91BC SamaraBC Samara
16h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg73 - 61Kupol RodnikiKupol Rodniki
17h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye63 - 66BC NovosibirskBC Novosibirsk
17h30MBA MoscowMBA Moscow76 - 79University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
18h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg74 - 68Ryazan BCRyazan BC
31 Maart 2018
11h10Spartak VladivostokSpartak Vladivostok83 - 69Irkut IrkutskIrkut Irkutsk
15h00Khimky PodmoskoyeKhimky Podmoskoye61 - 83University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
15h00Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg72 - 107BC SamaraBC Samara
15h00Ural YekaterinburgUral Yekaterinburg73 - 68CSKA Moscou 2CSKA Moscou 2
15h00Zenith Saint-Petersburg IIZenith Saint-Petersburg II79 - 77Ryazan BCRyazan BC
15h00MBA MoscowMBA Moscow86 - 76BC NovosibirskBC Novosibirsk
15h00Temp-Sumz RevdaTemp-Sumz Revda90 - 78Kupol RodnikiKupol Rodniki

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Samara713932732212725+496
2Spartak Vladivostok693930932062755+451
3Temp-Sumz Revda6839291032082768+440
4University Yugra Surgut6539261332052945+260
5BC Novosibirsk6439251430992853+246
6Ural Yekaterinburg6239231630702935+135
7CSKA Moscou 259392019304330430
8Irkut Irkutsk5839192029362899+37
9MBA Moscow5839192030913133-42
10Khimky Podmoskoye5439152427632931-168
11Kupol Rodniki5339142529463196-250
12Spartak Saint Petersburg4939102927043115-411
13Zenith Saint-Petersburg II463973226723261-589
14Ryazan BC433943528023407-605

Playoffs

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden