De site voor alle sporten

Menu
 

Basketbal - FIBA Europe Cup - Kwalificatieronde - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • AEK Larnaca
  • BC Körmend
  • BC Tartu
  • Belfius Mons-Hainaut
  • BK Beroe Stara Zagora
  • Bnei HaSharon/Herzliya
  • Borås Basket
  • Büyükçekmece Basketbol
  • CSA Steaua Bucuresti
  • CSM Oradea
  • CSU Sibiu
  • Dnipro Dnipropetrovsk
  • Falco KC Szombathely
  • FC Porto
  • Fersped Rabotnicki
  • Istanbul BB
  • Khimik Yuzhny
  • KR Basket
  • Le Portel
  • Nevezis Kedainiai
  • Pardubice
  • Parma Basket Perm
  • PFC Balkan Botevgrad
  • Rilski Sportist Samokov
  • s.Oliver Würzburg
  • Spirou Charleroi
  • Stal Ostrów Wielkopolski
  • Szolnoki Olaj KK
  • Södertälje BBK
  • Trabzonspor MP

Home

Uitslagen

Kwalificatieronde

19 September 2017 - 11 Oktober 2017

Ronde :

Uitslagen

Pardubice (CZE)Pardubice (CZE)0 - 2Spirou Charleroi (BEL)Spirou Charleroi (BEL)
03/10/2017 - 18h00Pardubice (CZE)Pardubice75 - 92Spirou CharleroiSpirou Charleroi (BEL) 
11/10/2017 - 20h30Spirou Charleroi (BEL)Spirou Charleroi88 - 66PardubicePardubice (CZE) 

Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut (BEL)2 - 0BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora (BUL)
03/10/2017 - 20h30Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut88 - 69BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora (BUL) 
11/10/2017 - 17h30BK Beroe Stara Zagora (BUL)BK Beroe Stara Zagora66 - 79Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL) 

Istanbul BB (TUR)Istanbul BB (TUR)1 - 1Khimik Yuzhny (UKR)Khimik Yuzhny (UKR)
04/10/2017 - 16h00Istanbul BB (TUR)Istanbul BB89 - 90Khimik YuzhnyKhimik Yuzhny (UKR) 
11/10/2017 - 17h00Khimik Yuzhny (UKR)Khimik Yuzhny68 - 76Istanbul BBIstanbul BB (TUR) 

Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm (RUS)0 - 1Le Portel (FRA)Le Portel (FRA)
04/10/2017 - 16h30Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm74 - 74Le PortelLe Portel (FRA) 
10/10/2017 - 20h30Le Portel (FRA)Le Portel74 - 55Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS) 

Szolnoki Olaj KK (HUN)Szolnoki Olaj KK (HUN)1 - 1Södertälje BBK (SWE)Södertälje BBK (SWE)
04/10/2017 - 18h00Szolnoki Olaj KK (HUN)Szolnoki Olaj KK86 - 63Södertälje BBKSödertälje BBK (SWE) 
11/10/2017 - 19h00Södertälje BBK (SWE)Södertälje BBK75 - 73Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (HUN) 

Büyükçekmece Basketbol (TUR)Büyükçekmece Basketbol (TUR)2 - 0BC Tartu (EST)BC Tartu (EST)
04/10/2017 - 18h00Büyükçekmece Basketbol (TUR)Büyükçekmece Basketbol87 - 78BC TartuBC Tartu (EST) 
11/10/2017 - 18h00BC Tartu (EST)BC Tartu68 - 73Büyükçekmece BasketbolBüyükçekmece Basketbol (TUR) 

BC Körmend (HUN)BC Körmend (HUN)2 - 0CSA Steaua Bucuresti (ROU)CSA Steaua Bucuresti (ROU)
04/10/2017 - 19h00BC Körmend (HUN)BC Körmend91 - 75CSA Steaua BucurestiCSA Steaua Bucuresti (ROU) 
11/10/2017 - 19h00CSA Steaua Bucuresti (ROU)CSA Steaua Bucuresti72 - 73BC KörmendBC Körmend (HUN) 

PFC Balkan Botevgrad (BUL)PFC Balkan Botevgrad (BUL)0 - 2Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely (HUN)
04/10/2017 - 20h30PFC Balkan Botevgrad (BUL)PFC Balkan Botevgrad95 - 96Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely (HUN) 
11/10/2017 - 18h00Falco KC Szombathely (HUN)Falco KC Szombathely84 - 74PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad (BUL) 

Nevezis Kedainiai (LTU)Nevezis Kedainiai (LTU)1 - 1AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca (CYP)
04/10/2017 - 18h00Nevezis Kedainiai (LTU)Nevezis Kedainiai90 - 60AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP) 
11/10/2017 - 18h00AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca85 - 66Nevezis KedainiaiNevezis Kedainiai (LTU) 

Bnei HaSharon/Herzliya (ISR)Bnei HaSharon/Herzliya (ISR)1 - 1FC Porto (POR)FC Porto (POR)
03/10/2017 - 18h30Bnei HaSharon/Herzliya (ISR)Bnei HaSharon/Herzliya65 - 68FC PortoFC Porto (POR) 
11/10/2017 - 21h30FC Porto (POR)FC Porto83 - 85Bnei HaSharon/HerzliyaBnei HaSharon/Herzliya (ISR) 

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden