De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2017/2018 - Home

Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Excelsior Brussels
  • Kangoeroes Basket Willebroek
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Spirou Charleroi

Home

België - EuroMillions Basketball League - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 22/09/2017 - 21/05/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Oostende653629729692470+499
2Antwerp Giants633627929112618+293
3Spirou Charleroi6136251129542783+171
4Okapi Aalstar Aalst5936231328982708+190
5Belfius Mons-Hainaut5636201628702886-16
6Limburg United5236162028892903-14
7Kangoeroes Basket Willebroek4936132328263111-285
8Excelsior Brussels4836122426372812-175
9Liège Basket443682829703217-247
10Leuven Bears433672926283044-416

Playoffs

21 Mei 2018
18h00Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut85 - 84 verlengingenKangoeroes Basket WillebroekKangoeroes Basket Willebroek
18h00Antwerp GiantsAntwerp Giants88 - 80BC OostendeBC Oostende
18h00Limburg UnitedLimburg United92 - 112Liège BasketLiège Basket
18h00Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst92 - 70Spirou CharleroiSpirou Charleroi
18h00Excelsior BrusselsExcelsior Brussels98 - 62Leuven BearsLeuven Bears

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 26/05/2018 - 28/05/2018)


Kwartfinales (26/05/2018)
26 Mei 2018
20h30Antwerp GiantsAntwerp Giants76 - 62Kangoeroes Basket WillebroekKangoeroes Basket Willebroek
20h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst79 - 81Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
20h30Spirou CharleroiSpirou Charleroi89 - 62Limburg UnitedLimburg United
20h30BC OostendeBC Oostende103 - 62Excelsior BrusselsExcelsior Brussels
28 Mei 2018
20h30Excelsior BrusselsExcelsior Brussels - BC OostendeBC Oostende
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut - Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst
20h30Limburg UnitedLimburg United - Spirou CharleroiSpirou Charleroi
20h30Kangoeroes Basket WillebroekKangoeroes Basket Willebroek - Antwerp GiantsAntwerp Giants

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden