De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Afrikaanse Kampioenschap Dames - 2017 - Home

Basketbal - Afrikaanse Kampioenschap Dames - 2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Mali
  • Angola
  • Centraal-Afrikaanse Republiek
  • Congo-Kinshasa
  • Egypte
  • Guinea
  • Ivoorkust
  • Kameroen
  • Mali
  • Mozambique
  • Nigeria
  • Senegal
  • Tunesië

Home

Afrikaanse Kampioenschap Dames - Home

MaliMali - Bamako - 18 Augustus 2017 - 27 Augustus 2017

Afrikaanse Kampioenschap Dames 2017 is de 22ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 18 Augustus tot en met 27 Augustus 2017.

WinnaarNigeriaNigeria

 
 

Groep A (Mali - Bamako - 18/08/2017 - 23/08/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Angola10550374290+84
2Mali9541372228+144
3Ivoorkust7523326311+15
4Kameroen7523303295+8
5Tunesië7523317327-10
6Centraal-Afrikaanse Republiek5505246487-241
18 Augustus 2017
15h00IvoorkustIvoorkust104 - 57Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek
17h15AngolaAngola78 - 56KameroenKameroen
21h00MaliMali86 - 48TunesiëTunesië
19 Augustus 2017
11h30TunesiëTunesië96 - 51Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek
16h00IvoorkustIvoorkust57 - 54KameroenKameroen
21h00AngolaAngola68 - 59MaliMali
20 Augustus 2017
16h00AngolaAngola62 - 55TunesiëTunesië
20h30IvoorkustIvoorkust39 - 61MaliMali
22h45KameroenKameroen94 - 42Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek
22 Augustus 2017
18h15KameroenKameroen64 - 49TunesiëTunesië
20h30MaliMali97 - 38Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek
22h45AngolaAngola70 - 62IvoorkustIvoorkust
23 Augustus 2017
16h00AngolaAngola96 - 58Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek
18h15TunesiëTunesië69 - 64 verlengingen (50-50,19-14)IvoorkustIvoorkust
20h30MaliMali69 - 35KameroenKameroen

Detail van de uitslagen


Groep B (Mali - Bamako - 18/08/2017 - 23/08/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Nigeria10550434275+159
2Senegal9541398288+110
3Egypte8532434419+15
4Mozambique7523346336+10
5Congo-Kinshasa6514308344-36
6Guinea5505234492-258
18 Augustus 2017
10h30SenegalSenegal105 - 39GuineaGuinea
12h45EgypteEgypte101 - 72Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
23h15NigeriaNigeria80 - 69MozambiqueMozambique
19 Augustus 2017
13h45EgypteEgypte109 - 78GuineaGuinea
18h15NigeriaNigeria84 - 47Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
22h45SenegalSenegal76 - 67MozambiqueMozambique
20 Augustus 2017
11h30NigeriaNigeria106 - 72EgypteEgypte
13h45MozambiqueMozambique88 - 47GuineaGuinea
18h15SenegalSenegal70 - 63Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
22 Augustus 2017
11h30SenegalSenegal93 - 61EgypteEgypte
13h45NigeriaNigeria106 - 33GuineaGuinea
16h00MozambiqueMozambique52 - 42Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
23 Augustus 2017
11h30Congo-KinshasaCongo-Kinshasa84 - 37GuineaGuinea
13h45EgypteEgypte91 - 70MozambiqueMozambique
22h45NigeriaNigeria58 - 54SenegalSenegal

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Mali - Bamako - 25/08/2017 - 27/08/2017)


Plaats 9-12 (25/08/2017)
25 Augustus 2017
11h30GuineaGuinea60 - 56TunesiëTunesië
13h45Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek40 - 101Congo-KinshasaCongo-Kinshasa

Kwartfinales (26/08/2017)
25 Augustus 2017
16h00IvoorkustIvoorkust43 - 98NigeriaNigeria
18h15MozambiqueMozambique61 - 47AngolaAngola
20h30EgypteEgypte50 - 90MaliMali
22h45KameroenKameroen58 - 71SenegalSenegal

Plaats 5-8 (26/08/2017)
26 Augustus 2017
16h00AngolaAngola66 - 54KameroenKameroen
18h15IvoorkustIvoorkust73 - 70EgypteEgypte

Halve Finale (27/08/2017)
26 Augustus 2017
20h30NigeriaNigeria48 - 47MaliMali
22h45MozambiqueMozambique52 - 72SenegalSenegal

Plaats 11 (26/08/2017)
26 Augustus 2017
11h30TunesiëTunesië73 - 63Centraal-Afrikaanse RepubliekCentraal-Afrikaanse Republiek

Plaats 9 (26/08/2017)
26 Augustus 2017
13h45GuineaGuinea38 - 69Congo-KinshasaCongo-Kinshasa

Plaats 7 (27/08/2017)
27 Augustus 2017
13h00KameroenKameroen83 - 86EgypteEgypte

Plaats 5 (27/08/2017)
27 Augustus 2017
15h15AngolaAngola56 - 61IvoorkustIvoorkust

Om 3e/4e plaats (27/08/2017)
27 Augustus 2017
17h30MozambiqueMozambique52 - 75MaliMali

Finale (27/08/2017)
27 Augustus 2017
20h00SenegalSenegal48 - 65NigeriaNigeria

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden