De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Uber Cup - Groep D - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Uber Cup - Groep D - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Uber Cup - Groep D 2014

IndiaIndia - 18 Mei 2014


Groep D


Maleisië5 - 0Duitsland
Jing Yi TeeverslaatKarin Schnaase21-13 21-18
Khe Wei Woon
Vivian Kah Mun Hoo
verslaatCarla Nelte
Isabel Herttrich
21-16 21-15
Li Lian YangverslaatFabienne Deprez21-18 21-17
Amelia Alicia Anscelly
Fie Cho Soong
verslaatBirgit Michels
Karin Schnaase
21-13 21-19
Chiew Sien LimverslaatAnika Dörr21-16 21-15

Japan4 - 1Denemarken
Minatsu MitaniverslaatLine Højmark Kjaersfeldt21-19 21-9
Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatChristinna Pedersen
Kamilla Rytter Juhl
21-15 15-21 21-12
Ayaka TakahashiverslaatSandra-Maria Jensen21-16 11-21 21-11
Line Damkjær Kruse
Marie Roepke
verslaatMiyuki Maeda
Reika Kakiiwa
21-18 21-15
Akane YamaguchiverslaatMia Blichfeldt21-9 16-21 21-18

Denemarken5 - 0Duitsland
Line Højmark KjaersfeldtverslaatKarin Schnaase23-21 21-18
Christinna Pedersen
Kamilla Rytter Juhl
verslaatJohanna Goliszewski
Isabel Herttrich
4-2 ab.
Anna Thea MadsenverslaatFabienne Deprez21-14 12-21 21-17
Line Damkjær Kruse
Marie Roepke
verslaatBirgit Michels
Carla Nelte
21-19 21-11
Sandra-Maria JensenverslaatAnika Dörr18-21 21-11 21-16

Maleisië1 - 4Japan
Jing Yi TeeverslaatAyaka Takahashi22-20 21-19
Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatAmelia Alicia Anscelly
Fie Cho Soong
21-13 21-10
Eriko HiroseverslaatYin Fun Lim23-21 21-12
Mami Naito
Shizuka Matsuo
verslaatMeng Yean Lee
Vivian Kah Mun Hoo
21-17 21-8
Akane YamaguchiverslaatChiew Sien Lim21-19 21-14

Japan5 - 0Duitsland
Minatsu MitaniverslaatKarin Schnaase18-21 21-11 21-14
Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatBirgit Michels
Isabel Herttrich
21-15 21-18
Eriko HiroseverslaatFabienne Deprez21-10 21-10
Miyuki Maeda
Reika Kakiiwa
verslaatCarla Nelte
Johanna Goliszewski
21-16 21-14
Akane YamaguchiverslaatAlina Hammes21-9 21-17

Denemarken3 - 2Maleisië
Christinna Pedersen
Kamilla Rytter Juhl
verslaatKhe Wei Woon
Vivian Kah Mun Hoo
21-17 21-10
Anna Thea MadsenverslaatLi Lian Yang21-13 15-21 21-19
Jing Yi TeeverslaatLine Højmark Kjaersfeldt21-14 22-20
Marie Roepke
Line Damkjær Kruse
verslaatMeng Yean Lee
Yin Loo Lim
19-21 21-16 21-19
Yin Fun LimverslaatSandra-Maria Jensen21-15 14-21 21-19

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden