De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Uber Cup - Groep A - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Uber Cup - Groep A - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Groep A

IndiaIndia - 18 Mei 2014


China5 - 0Taiwan
Xuerui LiverslaatTzu-ying Tai21-16 21-12
Yixin Bao
Jinhua Tang
verslaatWen-Hsing Cheng
Pei-chen Hsieh
21-10 21-16
Shixian WangverslaatChia Hsin Lee21-8 21-10
Yunlei Zhao
Xiaoli Wang
verslaatPei Rong Wang
Yu Wen Kuo
21-9 21-7
Yihan WangverslaatYu Po Pai18-21 21-17 21-11

Engeland4 - 1Rusland
Tzu-ying TaiverslaatNatalia Perminova 21-13 21-17
Chia Hsin LeeverslaatKsenia Polikarpova21-19 21-19
Yu Po PaiverslaatAnastasia Chervyakova20-22 21-5 21-13
Evgeniya Kosetskaya
Ekaterina Bolotova
verslaatPei Rong Wang
Yu Wen Kuo
21-23 21-17 21-12
Wen-Hsing Cheng
Pei-chen Hsieh
verslaatKsenia Polikarpova
Anastasia Chervyakova
15-21 21-9 21-10

Taiwan4 - 1Rusland
Fontaine Mica ChapmanverslaatNatalia Perminova21-13 21-14
Ksenia PolikarpovaverslaatSarah Walker21-18 21-11
Panuga RiouverslaatAnastasia Chervyakova21-15 25-23
Gabrielle Adcock
Lauren Smith
verslaatKsenia Polikarpova
Evgeniya Kosetskaya
21-19 14-21 21-16
Heather Olver
Kate Robertshaw
verslaatAnastasia Chervyakova
Ekaterina Bolotova
21-15 19-21 23-21

China5 - 0Engeland
Xuerui LiverslaatFontaine Mica Chapman21-13 21-13
Yixin Bao
Jinhua Tang
verslaatGabrielle Adcock
Lauren Smith
21-8 21-17
Shixian WangverslaatSarah Walker21-13 21-8
Yunlei Zhao
Xiaoli Wang
verslaatHeather Olver
Kate Robertshaw
21-10 21-13
Yihan WangverslaatPanuga Riou21-12 21-16

Engeland3 - 2Taiwan
Fontaine Mica ChapmanverslaatHsiao Ma Pai22-20 21-9
Gabrielle Adcock
Lauren Smith
verslaatWen-Hsing Cheng
Pei-chen Hsieh
15-21 21-15 21-13
Chia Hsin LeeverslaatSarah Walker21-15 16-21 21-13
Heather Olver
Kate Robertshaw
verslaatPei Rong Wang
Yu Wen Kuo
21-13 21-13
Yu Po PaiverslaatNicola Cerfontyne23-21 21-13

China5 - 0Rusland
Xuerui LiverslaatNatalia Perminova21-17 21-10
Yihan WangverslaatAnastasia Chervyakova21-13 21-13
Yu SunverslaatEvgeniya Kosetskaya21-11 21-9
Yixin Bao
Jinhua Tang
verslaatKsenia Polikarpova
Anastasia Chervyakova
21-6 21-7
Yunlei Zhao
Qing Tian
verslaatEvgeniya Kosetskaya
Ekaterina Bolotova
21-8 21-11

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden