De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Uber Cup - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Uber Cup - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Thailand

Volledige uitslagen

Finaleronde

ThailandThailand - 20 Mei 2018 - 27 Mei 2018


Finale


Japan3 - 0Thailand
26 Mei - 08h05Akane YamaguchiverslaatRatchanok Intanon21-15 21-19
26 Mei - 09h15Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatJongkonphan Kititharakul
Puttita Supajirakul
21-18 21-12
26 Mei - 10h05Nozomi OkuharaverslaatNitchaon Jindapol21-12 21-9

Halve Finale


Thailand3 - 2China
25 Mei - 07h10Ratchanok IntanonverslaatYufei Chen15-21 21-9 21-14
25 Mei - 08h15Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-17 22-20
25 Mei - 09h25Nitchaon JindapolverslaatFangjie Gao19-21 21-19 21-12
25 Mei - 07h10Yaqiong Huang
Jinhua Tang
verslaatPuttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
24-26 21-17 21-18
25 Mei - 12h55Busanan OngbumrungpanverslaatXuerui Li21-11 21-9

Japan3 - 1Zuid-Korea
25 Mei - 07h10Akane YamaguchiverslaatJi Hyun Sung21-10 21-13
25 Mei - 08h00So-yeong Kim
Seung-chan Shin
verslaatYuki Fukushima
Sayaka Hirota
21-19 21-15
25 Mei - 09h00Nozomi OkuharaverslaatJang-mi Lee21-7 21-15
25 Mei - 09h50Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatHa Na Baek
Yu Rim Lee
21-11 17-21 21-14

Kwartfinales


Denemarken1 - 3China
24 Mei - 04h10Mia BlichfeldtverslaatYufei Chen21-18 13-21 21-12
24 Mei - 05h20Fangjie GaoverslaatLine Højmark Kjaersfeldt21-11 21-11
24 Mei - 06h10Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
21-10 21-13
24 Mei - 06h50Xuerui LiverslaatNatalia Koch Rohde21-7 21-9

Zuid-Korea3 - 1Canada
24 Mei - 05h00Jang-mi LeeverslaatRachel Honderich21-13 19-21 21-15
24 Mei - 04h10Michelle LiverslaatJi Hyun Sung21-14 21-15
24 Mei - 06h10Ha Na Baek
Yu Rim Lee
verslaatCatherine Choi
Michelle Tong
21-10 21-7
24 Mei - 06h45Se Young AnverslaatBrittney Tam21-13 19-21 21-11

Thailand3 - 2Indonesië
24 Mei - 09h10Ratchanok IntanonverslaatFitriani Fitriani21-8 21-7
24 Mei - 09h55Greysia Polii
Apriani Rahayu
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-11 21-16
24 Mei - 10h55Gregoria Mariska TunjungverslaatNitchaon Jindapol21-10 22-20
24 Mei - 09h10Puttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
verslaatDella Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
22-20 21-12
24 Mei - 12h55Busanan OngbumrungpanverslaatRuselli Hartawan21-9 21-12

Taiwan1 - 3Japan
24 Mei - 09h10Tzu-ying TaiverslaatAkane Yamaguchi21-19 21-16
24 Mei - 09h55Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatYa Ching Hsu
Ti-jung Wu
21-8 21-17
24 Mei - 10h45Nozomi OkuharaverslaatYu Po Pai21-11 21-12
24 Mei - 11h30Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatHsiao Huan Chen
Ling Fang Hu
21-15 21-11

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden