De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Thomas Cup - Groep D - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Thomas Cup - Groep D - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Thomas Cup - Groep D 2014

IndiaIndia - 18 Mei 2014


Groep D


Rusland2 - 3Frankrijk
Vladimir IvanovverslaatBrice Leverdez21-11 17-21 21-8
Lucas CorvéeverslaatVladimir Malkov21-17 21-14
Baptiste Carême
Bastian Kersaudy
verslaatAnatoliy Yartsev
Rodion Kargaev
15-21 21-15 21-16
Thomas RouxelverslaatAnton Ivanov21-9 21-14
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatBrice Leverdez
Lucas Corvée
21-10 21-12

China5 - 0Taiwan
Long ChenverslaatTien Chen Chou21-14 21-19
Biao Chai
Wei Hong
verslaatChia-hsin Tsai
Sheng-mu Lee
21-19 14-21 21-17
Pengyu DuverslaatJen Hao Hsu21-11 21-13
Haifeng Fu
Nan Zhang
verslaatHung-ling Chen
Chia-pin Lu
21-15 21-14
Dan LinverslaatYu-hsien Lin19-21 21-13 21-14

Taiwan2 - 3Frankrijk
Brice LeverdezverslaatTien Chen Chou19-21 21-11 19-21
Jen Hao HsuverslaatLucas Corvée17-21 21-16 21-10
Min Hao Tseng
Min-Chun Liao
verslaatGaetan Mittelheisser
Bastian Kersaudy
22-20 21-13
Thomas RouxelverslaatKuei Chun Shih22-20 19-21 19-21
Brice Leverdez
Lucas Corvée
verslaatChia-hsin Tsai
Sheng-mu Lee
14-21 21-13 14-21

China5 - 0Rusland
Long ChenverslaatVladimir Malkov21-12 21-15
Pengyu DuverslaatAnton Ivanov21-8 21-8
Houwei TianverslaatAnatoliy Yartsev21-18 21-6
Xiaolong Liu
Zihan Qiu
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
19-21 21-17 21-18
Biao Chai
Wei Hong
verslaatAnatoliy Yartsev
Rodion Kargaev
21-17 21-10

Rusland1 - 4Taiwan
Vladimir IvanovverslaatTien Chen Chou21-18 21-17
Hung-ling Chen
Chia-pin Lu
verslaatAnatoliy Yartsev
Rodion Kargaev
21-19 21-18
Jen Hao HsuverslaatVladimir Malkov21-13 23-21
Sheng-mu Lee
Chia-hsin Tsai
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-19 14-21 21-10
Yu-hsien LinverslaatAnton Ivanov21-11 21-11

China5 - 0Frankrijk
Long ChenverslaatBrice Leverdez21-12 21-8
Pengyu DuverslaatLucas Corvée21-15 21-9
Haifeng Fu
Nan Zhang
verslaatGaetan Mittelheisser
Bastian Kersaudy
21-16 21-14
Dan LinverslaatLucas Claerbout21-5 21-11
Xiaolong Liu
Zihan Qiu
verslaatBaptiste Carême
Lucas Corvée
21-14 21-18

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden