De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Korea Masters - Dames Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Korea Masters - Dames Dubbel 2017

Zuid-KoreaZuid-Korea - Seoul - 28 November 2017 - 3 December 2017


Finale

3 Dec - 05h20So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
21-18 23-21

Halve Finale

2 Dec - 05h00So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
14-21 21-7 21-12
2 Dec - 03h10So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatEun Ah Lee
Min Ah Yoon
21-5 21-9

Kwartfinales

1 Dec - 07h10Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatYoo-jung Chae
Hye Rin Kim
21-17 21-8
1 Dec - 10h20So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
21-10 21-11
1 Dec - 09h20Eun Ah Lee
Min Ah Yoon
verslaatYu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
21-17 21-9
1 Dec - 07h00So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatAnggia Shitta Awanda
Ni Ketut Mahadewi Istirani
21-14 24-22

Achtste finales

30 Nov - 08h50Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-13 21-12
30 Nov - 09h05Yoo-jung Chae
Hye Rin Kim
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
21-11 21-6
30 Nov - 09h40So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatDella Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
21-13 21-11
30 Nov - 09h40Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatChan Hee Kang
Olga Konon
21-15 22-20
30 Nov - 11h10Eun Ah Lee
Min Ah Yoon
verslaatChaladchalam Chayanit
Phataimas Muenwong
21-15 21-13
30 Nov - 10h20Yu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
verslaatYin Loo Lim
Cheng Wen Yap
15-21 21-18 21-18
30 Nov - 11h25So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatHa Na Baek
Yu Rim Lee
21-16 21-16
30 Nov - 10h20Anggia Shitta Awanda
Ni Ketut Mahadewi Istirani
verslaatZixia Feng
Shuxian Zhang
21-14 21-11

1/16de Finales

Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai

Bye
29 Nov - 04h25Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee
verslaatChi Ya Cheng
Yu Feng Chung
21-12 21-14
29 Nov - 02h00Ching Hui Chang
Ching Tun Yang
verslaatMia Mawarti
Ganis Nur Rahmadani
w.o.
29 Nov - 07h10Yoo-jung Chae
Hye Rin Kim
verslaatYulfira Barkah
Nitya Krishinda Maheswari
21-9 21-10
29 Nov - 13h20So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatYa Ching Hsu
Ti-jung Wu
21-13 21-11
29 Nov - 11h15Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatSavitree Amitrapai
Pacharapun Chochuwong
21-18 21-16
29 Nov - 11h55Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatYing Chun Lin
Yu Po Pai
21-15 16-21 21-18
29 Nov - 09h20Chan Hee Kang
Olga Konon
verslaatFie Cho Soong
Jing Yi Tee
13-21 21-13 21-18
29 Nov - 11h25Chaladchalam Chayanit
Phataimas Muenwong
verslaatLi Ting Peng
Wan Yi Tang
21-15 21-10
29 Nov - 12h00Eun Ah Lee
Min Ah Yoon
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-14 21-17
29 Nov - 12h50Yu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
verslaatJung Bin Ji
Dan Bi Lee
21-17 21-19
29 Nov - 10h25Yin Loo Lim
Cheng Wen Yap
verslaatHsin Tien Chang
Chien Hui Yu
15-21 21-13 21-14
29 Nov - 02h00So-hee Lee
Seung-chan Shin
verslaatSetyana Mapasa
Gronya Somerville
w.o.
29 Nov - 13h05Ha Na Baek
Yu Rim Lee
verslaatHsiao Huan Chen
Pei Shan Hsieh
18-21 21-9 21-11
29 Nov - 10h05Zixia Feng
Shuxian Zhang
verslaatJi Sun Bang
Ga Hee Han
14-21 21-19 21-16
29 Nov - 06h55Anggia Shitta Awanda
Ni Ketut Mahadewi Istirani
verslaatYe-na Chang
Kyung-eun Jung
14-21 21-14 22-20

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden