De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/02 - 11/02 | Hamilton | Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Chau S. Serasinghe |
06/02 - 11/02 | Hamilton | Oceanisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | H. Chen |
06/02 - 11/02 | Hamilton | Oceanisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Mapasa G. Somerville |
06/02 - 11/02 | Hamilton | Oceanisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | A. Manota |
06/02 - 11/02 | Hamilton | Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Serasinghe S. Mapasa |
16/02 - 18/02 | Kazan | EK Landenteams Heren - Finaleronde | EK Teams Heren | Denemarken |
16/02 - 18/02 | Kazan | EK Landenteams Dames - Finaleronde | EK Teams Dames | Denemarken |
20/02 - 25/02 | Basel | Swiss Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
20/02 - 25/02 | Basel | Swiss Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Boe C. Mogensen |
20/02 - 25/02 | Basel | Swiss Open - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
20/02 - 25/02 | Basel | Swiss Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | M. Lamsfuss I. Lohau |
20/02 - 25/02 | Basel | Swiss Open - Dames | BWF World Tour | S. Takahashi |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/03 - 11/03 | GER | German Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Goh S. Lai |
06/03 - 11/03 | GER | German Open - Dames | BWF World Tour | A. Yamaguchi |
06/03 - 11/03 | GER | German Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | T. Inoue Y. Kaneko |
06/03 - 11/03 | GER | German Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
06/03 - 11/03 | GER | German Open - Heren | BWF World Tour | T. Chou |
14/03 - 18/03 | Birmingham | All England - Dames | BWF World Tour | T. Tai |
14/03 - 18/03 | Birmingham | All England - Dubbel Heren | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
14/03 - 18/03 | Birmingham | All England - Heren | BWF World Tour | Y. Shi |
14/03 - 18/03 | Birmingham | All England - Dubbel Dames | BWF World Tour | K. Juhl C. Pedersen |
14/03 - 18/03 | Birmingham | All England - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Watanabe A. Higashino |
27/03 - 01/04 | Orléans | Orleans Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Stoeva S. Stoeva |
27/03 - 01/04 | Orléans | Orleans Masters - Dames | BWF World Tour | S. Saito |
27/03 - 01/04 | Orléans | Orleans Masters - Heren | BWF World Tour | M. Caljouw |
27/03 - 01/04 | Orléans | Orleans Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | N. Nohr S. Thygesen |
27/03 - 01/04 | Orléans | Orleans Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Lamsfuss M. Seidel |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/04 - 15/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Dames | Commonweath Games | S. Nehwal |
05/04 - 15/04 | Gold Coast | Commonwealth Games - Gemengde Teams | Commonweath Games | India |
05/04 - 15/04 | Gold Coast | Commonweath Games - Dames Dubbel | Commonweath Games | A. Ellis C. Langridge |
05/04 - 15/04 | Gold Coast | Commonwealth Games - Heren Dubbel | Commonweath Games | M. Chow V. Hoo |
05/04 - 15/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Heren | Commonweath Games | C. Lee |
05/04 - 15/04 | Gold Coast | Commonwealth Games - Dubbel Gemengd | Commonweath Games | C. Adcock G. Adcock |
10/04 - 15/04 | Lingshui | China Masters - Heren | BWF World Tour | Y. Lin |
10/04 - 15/04 | Lingshui | China Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | X. Guo X. Liu |
10/04 - 15/04 | Lingshui | China Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | C. Han H. Zhou |
10/04 - 15/04 | Lingshui | China Masters - Dames | BWF World Tour | X. Li |
10/04 - 15/04 | Lingshui | China Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Du Y. Li |
24/04 - 29/04 | Guatemala City | Pan Am Dames | Continentale Kampioenschappen | M. Li |
24/04 - 29/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | T. Tai |
24/04 - 29/04 | Huelva | EK Dubbel Dames | Continentale Kampioenschappen | G. Stoeva S. Stoeva |
24/04 - 29/04 | Huelva | EK Dames | Continentale Kampioenschappen | C. Marí. |
24/04 - 29/04 | Guatemala City | Pan Am - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | R. Honderich K. Tsai |
24/04 - 29/04 | Guatemala City | Pan Am - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Ho-Shue N. Yakura |
24/04 - 29/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | Y. Fukushima S. Hirota |
24/04 - 29/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | K. Momota |
24/04 - 29/04 | Huelva | EK Dubbel Heren | Continentale Kampioenschappen | K. Astrup A. Rasmussen |
24/04 - 29/04 | Huelva | EK Heren | Continentale Kampioenschappen | V. Axelsen |
24/04 - 29/04 | Guatemala City | Pan Am - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | T. Lindeman J. Wu |
24/04 - 29/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | Y. Wang D. Huang |
24/04 - 29/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Li Y. Liu |
24/04 - 29/04 | Huelva | EK Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | C. Adcock G. Adcock |
26/04 - 29/04 | Guatemala City | Pan Am Heren | Continentale Kampioenschappen | Y. Coelho de . |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/05 - 06/05 | NZL | New Zealand Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
01/05 - 06/05 | NZL | New Zealand Open - Dames | BWF World Tour | S. Takahashi |
01/05 - 06/05 | NZL | New Zealand Open - Heren | BWF World Tour | D. Lin |
01/05 - 06/05 | NZL | New Zealand Open - Mixed Doubles | BWF World Tour | C. Wang C. Lee |
01/05 - 06/05 | NZL | New Zealand Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | H. Chen C. Wang |
08/05 - 13/05 | AUS | Australian Open - Heren | BWF World Tour | G. Lu |
08/05 - 13/05 | AUS | Australian Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Seo Y. Chae |
08/05 - 13/05 | AUS | Australian Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | B. Angriawan H. Hardianto |
08/05 - 13/05 | AUS | Australian Open - Dames | BWF World Tour | Y. Cai |
08/05 - 13/05 | AUS | Australian Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
20/05 - 27/05 | THA | Thomas Cup - Finaleronde | Thomas Cup | China |
20/05 - 27/05 | THA | Uber Cup - Finaleronde | Uber Cup | Japan |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
12/06 - 17/06 | Fullerton | US Open - Heren | BWF World Tour | D. Lee |
12/06 - 17/06 | Fullerton | US Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | P. Chan L. Goh |
12/06 - 17/06 | Fullerton | US Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | X. Ou X. Ren |
12/06 - 17/06 | Fullerton | US Open - Dames | BWF World Tour | X. Li |
12/06 - 17/06 | Fullerton | US Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | J. Tang X. Yu |
19/06 - 24/06 | Calgary | Canada Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
19/06 - 24/06 | Calgary | Canada Open - Heren | BWF World Tour | G. Lu |
19/06 - 24/06 | Calgary | Canada Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | M. Ellis L. Smith |
19/06 - 24/06 | Calgary | Canada Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Ellis C. Langridge |
19/06 - 24/06 | Calgary | Canada Open - Heren | BWF World Tour | X. Li |
23/06 - 26/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen Dames - Dubbel | Middellandse Zeespelen | D. Delrue L. Palermo |
23/06 - 26/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen Heren | Middellandse Zeespelen | P. Abiá. |
23/06 - 26/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen Dames | Middellandse Zeespelen | N. Yigit |
23/06 - 26/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen Heren - Dubbel | Middellandse Zeespelen | T. Gicquel B. Kersaudy |
26/06 - 01/07 | MAS | Maleisië Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
26/06 - 01/07 | MAS | Maleisië Open Dames | BWF World Tour | T. Tai |
26/06 - 01/07 | MAS | Maleisië Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Matsutomo A. Takahashi |
26/06 - 01/07 | MAS | Maleisië Open Heren | BWF World Tour | C. Lee |
26/06 - 01/07 | MAS | Maleisië Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | T. Kamura K. Sonoda |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/07 - 08/07 | Jakarta | Indonesia Open - Dubbel Dames | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
03/07 - 08/07 | Jakarta | Indonesia Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
03/07 - 08/07 | Jakarta | Indonesia Open - Dubbel Heren | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
03/07 - 08/07 | Jakarta | Indonesia Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | T. Ahmad L. Natsir |
03/07 - 08/07 | Jakarta | Indonesia Open - Dames | BWF World Tour | T. Tai |
10/07 - 15/07 | Bangkok | Thailand - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Polii A. Rahayu |
10/07 - 15/07 | Bangkok | Thailand Open - Heren | BWF World Tour | K. Tsuneyama |
10/07 - 15/07 | Bangkok | Thailand Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | H. Faisal G. Widjaja |
10/07 - 15/07 | Bangkok | Thailand Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | T. Kamura K. Sonoda |
10/07 - 15/07 | Bangkok | Thailand Open - Dames | BWF World Tour | N. Okuhara |
17/07 - 22/07 | Singapore | Singapore Open - Heren | BWF World Tour | T. Chou |
17/07 - 22/07 | Singapore | Singapore Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Goh S. Lai |
17/07 - 22/07 | Singapore | Singapore Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Ahsan H. Setiawan |
17/07 - 22/07 | Singapore | Singapore Open - Dames | BWF World Tour | S. Takahashi |
17/07 - 22/07 | Singapore | Singapore Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
24/07 - 29/07 | Akita | Akita Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | A. Cahyono M. Isfahani |
24/07 - 29/07 | Vladivostok | Russian Open - Dames | BWF World Tour | Y. Ho |
24/07 - 29/07 | Vladivostok | Russian Open - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
24/07 - 29/07 | Akita | Akita Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | K. Gondo A. Kurihara |
24/07 - 29/07 | Vladivostok | Russian Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | C. Hoshi K. Nakanishi |
24/07 - 29/07 | Vladivostok | Russian Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Abdul Lati. N. Azriyn |
24/07 - 29/07 | Akita | Akita Masters - Dames | BWF World Tour | S. Takahashi |
24/07 - 29/07 | Akita | Akita Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
24/07 - 29/07 | Vladivostok | Russian Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | V. Ivanov M. Kim |
24/07 - 29/07 | Akita | Akita Masters - Heren | BWF World Tour | S. Thammasin |
30/07 - 05/08 | Nanjing | WK Dames - Dubbel | Wereldkampioenschappen | M. Matsumoto W. Nagahara |
30/07 - 05/08 | Nanjing | Wereldkampioenschap Heren | Wereldkampioenschappen | K. Momota |
30/07 - 05/08 | Nanjing | WK - Gemengd Dubbel | Wereldkampioenschappen | S. Zheng Y. Huang |
30/07 - 05/08 | Nanjing | Wereldkampioenschap Dames | Wereldkampioenschappen | C. Marí. |
30/07 - 05/08 | Nanjing | WK Heren - Dubbel | Wereldkampioenschappen | J. Li Y. Liu |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
07/08 - 12/08 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Ko B. Shin |
07/08 - 12/08 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dames | BWF World Tour | J. Yeo |
07/08 - 12/08 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Aratama A. Watanabe |
07/08 - 12/08 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Heren | BWF World Tour | S. Rhustavito |
07/08 - 12/08 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dubbel Gemengd | BWF World Tour | N. Phuangphua. S. Amitrapai |
28/08 - 02/09 | Barcelona | Spanje Masters - Dubbel Gemengd | BWF World Tour | N. Nohr S. Thygesen |
28/08 - 02/09 | Barcelona | Spanje Masters - Dames | BWF World Tour | M. Mitani |
28/08 - 02/09 | Barcelona | Spanje Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Matsumoto W. Nagahara |
28/08 - 02/09 | Barcelona | Spanje Masters - Heren | BWF World Tour | R. Gemke |
28/08 - 02/09 | Barcelona | Spanje Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | G. Kim Y. Lee |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/09 - 09/09 | Hyderabad | Hyderabad Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | A. Cahyono W. Kandow |
04/09 - 09/09 | Hyderabad | Hyderabad Open - Dames | BWF World Tour | G. Kim |
04/09 - 09/09 | Hyderabad | Hyderabad Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | T. Ng S. Yuen |
04/09 - 09/09 | Hyderabad | Hyderabad Open - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
04/09 - 09/09 | Hyderabad | Hyderabad Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Rankireddy C. Shetty |
11/09 - 16/09 | Tokyo | Japan Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
11/09 - 16/09 | Tokyo | Japan Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
11/09 - 16/09 | Tokyo | Japan Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
11/09 - 16/09 | Tokyo | Japan Open - Dames | BWF World Tour | C. Marí. |
11/09 - 16/09 | Tokyo | Japan Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
11/09 - 16/09 | Tallinn | EK Junioren - Dames Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | B. Ercetin N. Inci |
11/09 - 16/09 | Tallinn | EK Junioren - Heren Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | F. Delrue W. Villeger |
11/09 - 16/09 | EST | EK Junioren - Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | L. Christophe. |
11/09 - 16/09 | Tallinn | EK Junioren - Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | A. Merkle |
14/09 - 16/09 | Tallinn | EK Junioren - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | F. Delrue J. Moinard |
18/09 - 23/09 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames | BWF World Tour | M. Mitani |
18/09 - 23/09 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | A. Sakuramoto Y. Takahata |
18/09 - 23/09 | Changzhou | China Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
18/09 - 23/09 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Heren | BWF World Tour | I. Mustofa |
18/09 - 23/09 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | K. Chang C. Lu |
18/09 - 23/09 | Changzhou | China Open - Dames | BWF World Tour | C. Marí. |
18/09 - 23/09 | Changzhou | China Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Matsutomo A. Takahashi |
18/09 - 23/09 | Pangkal Pinang | Bangka Belitung Indonesia Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | R. Rivaldy P. Mentari |
18/09 - 23/09 | Changzhou | China Open - Heren | BWF World Tour | A. Ginting |
18/09 - 23/09 | Changzhou | China Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | K. Astrup A. Rasmussen |
25/09 - 30/09 | Seoul | Korea Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | H. Endo Y. Watanabe |
25/09 - 30/09 | Seoul | Korea Open - Dames | BWF World Tour | N. Okuhara |
25/09 - 30/09 | Seoul | Korea Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Matsutomo A. Takahashi |
25/09 - 30/09 | Seoul | Korea Open - Heren | BWF World Tour | T. Chou |
25/09 - 30/09 | Seoul | Korea Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | J. He Y. Du |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/10 - 07/10 | Taipei | Taiwan Open - Heren | BWF World Tour | Z. Lee |
02/10 - 07/10 | Taipei | Taiwan Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | A. Prasetya M. Islami |
02/10 - 07/10 | Taipei | Taiwan Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | H. Chen C. Wang |
02/10 - 07/10 | Taipei | Taiwan Open - Dames | BWF World Tour | T. Tai |
02/10 - 07/10 | Taipei | Taiwan Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | N. Matsuyama C. Shida |
08/10 - 18/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | S. Li |
08/10 - 18/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | J. Goh |
09/10 - 14/10 | Almere | Dutch Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | W. Arya Panka. A. Santoso |
09/10 - 14/10 | Almere | Dutch Open - Dames | BWF World Tour | M. Blichfeldt |
09/10 - 14/10 | Almere | Dutch Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Stoeva S. Stoeva |
09/10 - 14/10 | Almere | Dutch Open - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
09/10 - 14/10 | Almere | Dutch Open - Dubbel Gemengd | BWF World Tour | M. Ellis L. Smith |
16/10 - 21/10 | Odense | Denmark Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
16/10 - 21/10 | Odense | Denmark Open - Dames | BWF World Tour | T. Tai |
16/10 - 21/10 | Odense | Denmark Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
16/10 - 21/10 | Odense | Denmark Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
16/10 - 21/10 | Odense | Denmark Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
23/10 - 28/10 | Parijs | French Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
23/10 - 28/10 | Parijs | French Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | C. Han H. Zhou |
23/10 - 28/10 | Parijs | French Open - Dames | BWF World Tour | A. Yamaguchi |
23/10 - 28/10 | Parijs | French Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Matsumoto W. Nagahara |
23/10 - 28/10 | Parijs | French Open - Heren | BWF World Tour | L. Chen |
30/10 - 04/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Dubbel Heren | BWF World Tour | M. Ellis C. Langridge |
30/10 - 04/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | M. Ellis L. Smith |
30/10 - 04/11 | Macau | Macau Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | V. Hoo C. Yap |
30/10 - 04/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Heren | BWF World Tour | S. Dey |
30/10 - 04/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Dames | BWF World Tour | Y. Cai |
30/10 - 04/11 | Macau | Macau Open - Heren | BWF World Tour | H. Lee |
30/10 - 04/11 | Macau | Macau Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | C. Tang Y. Tse |
30/10 - 04/11 | Saarbrücken | SaarLorLux Open - Dubbel Dames | BWF World Tour | G. Stoeva S. Stoeva |
30/10 - 04/11 | Macau | Macau Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Kim Y. Lee |
30/10 - 04/11 | Macau | Macau Open - Dames | BWF World Tour | M. Li |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/11 - 11/11 | CHN | Fuzhou China Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
06/11 - 11/11 | CHN | Fuzhou China Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Zheng Y. Huang |
06/11 - 11/11 | CHN | Fuzhou China Open - Dames | BWF World Tour | Y. Chen |
06/11 - 11/11 | CHN | Fuzhou China Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | S. Lee S. Shin |
06/11 - 11/11 | CHN | Fuzhou China Open - Heren | BWF World Tour | K. Momota |
12/11 - 18/11 | Markham | WK Junioren - Dames Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | X. Liu Y. Xia |
12/11 - 18/11 | Markham | WK Junioren - Heren Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | Z. Di C. Wang |
12/11 - 18/11 | Markham | WK Junioren - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | L. Carnando I. Jamil |
12/11 - 18/11 | Markham | WK Junioren - Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | J. Goh |
12/11 - 18/11 | Markham | WK Junioren - Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | K. Vitidsarn |
13/11 - 18/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Heren | BWF World Tour | W. Son |
13/11 - 18/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Watanabe A. Higashino |
13/11 - 18/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Gideon K. Sukamuljo |
13/11 - 18/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Dames | BWF World Tour | N. Okuhara |
13/11 - 18/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Fukushima S. Hirota |
20/11 - 25/11 | Lucknow | Syed Modi International - Heren | BWF World Tour | S. Verma |
20/11 - 25/11 | Lucknow | Syed Modi International - Dubbel Heren | BWF World Tour | F. Alfian M. Ardianto |
20/11 - 25/11 | Lucknow | Syed Modi International - Dubbel Dubbel | BWF World Tour | X. Ou X. Feng |
20/11 - 25/11 | Lucknow | Syed Modi International - Dames | BWF World Tour | Y. Han |
20/11 - 25/11 | Lucknow | Syed Modi International - Dubbel Dames | BWF World Tour | M. Chow M. Lee |
21/11 - 25/11 | Glasgow | Schotse Open - Dames Dubbel | BWF World Tour | G. Stoeva S. Stoeva |
21/11 - 25/11 | Glasgow | Schotse Open - Heren | BWF World Tour | H. Liu |
21/11 - 25/11 | Glasgow | Schotse Open - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | M. Ellis L. Smith |
21/11 - 25/11 | Glasgow | Schotse Open - Heren Dubbel | BWF World Tour | M. Ellis C. Langridge |
21/11 - 25/11 | Glasgow | Schotse Open - Dames | BWF World Tour | K. Gilmour |
27/11 - 02/12 | Gwangju | Korea Masters - Heren Dubbel | BWF World Tour | S. Choi S. Seo |
27/11 - 02/12 | Gwangju | Korea Masters - Dames | BWF World Tour | X. Li |
27/11 - 02/12 | Gwangju | Korea Masters - Dames Dubbel | BWF World Tour | Y. Chang K. Jung |
27/11 - 02/12 | Gwangju | Korea Masters - Heren | BWF World Tour | W. Son |
27/11 - 02/12 | Gwangju | Korea Masters - Gemengd Dubbel | BWF World Tour | S. Ko H. Eom |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
12/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Dames Dubbel | BWF World Tour | M. Matsutomo A. Takahashi |
12/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Heren | BWF World Tour | Y. Shi |
12/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Gemengd Dubbel | BWF World Tour | Y. Wang D. Huang |
12/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Heren Dubbel | BWF World Tour | J. Li Y. Liu |
12/12 - 16/12 | Guangzhou | Finale BWF World Tour Dames | BWF World Tour | S. Pusarla Ve. |