De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/03 - 06/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | S. Ko H. Kim |
01/03 - 06/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Dames | Grand Prix Gold | X. Li |
01/03 - 06/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Heren | Grand Prix Gold | D. Lin |
01/03 - 06/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Huang J. Tang |
01/03 - 06/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | S. Ko B. Shin |
03/03 - 06/03 | PER | Peru International - Gemengd Dubbel | International Series | M. Cuba K. Winder |
03/03 - 06/03 | PER | Peru International - Dames | International Series | A. Mikkela |
03/03 - 06/03 | PER | Peru International - Heren | International Series | Y. Onodera |
03/03 - 06/03 | PER | Peru International - Dames Dubbel | International Series | C. Hoshi N. Shinoya |
03/03 - 06/03 | PER | Peru International - Heren Dubbel | International Series | F. Alwin T. Kona |
08/03 - 13/03 | Birmingham | All England - Dubbel Dames | Premier Super Series | A. Takahashi M. Matsutomo |
08/03 - 13/03 | Birmingham | All England - Dubbel Heren | Premier Super Series | V. Ivanov I. Sozonov |
08/03 - 13/03 | Birmingham | All England - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | P. Jordan D. Susanto |
08/03 - 13/03 | Birmingham | All England - Dames | Premier Super Series | N. Okuhara |
08/03 - 13/03 | Birmingham | All England - Heren | Premier Super Series | D. Lin |
09/03 - 13/03 | São Paulo | Brazilië International - Dames | International Challenge | N. Yigit |
09/03 - 13/03 | São Paulo | Brazilië International - Heren | International Challenge | P. Martins |
09/03 - 13/03 | São Paulo | Brazilië International - Dames Dubbel | International Challenge | C. Hoshi N. Shinoya |
09/03 - 13/03 | São Paulo | Brazilië International - Heren Dubbel | International Challenge | A. Cwalina P. Wacha |
09/03 - 13/03 | São Paulo | Brazilië International - Gemengd Dubbel | International Challenge | T. Ng A. Bruce |
10/03 - 13/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Heren | International Series | N. Karunaratn. |
10/03 - 13/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Dames Dubbel | International Series | Y. Goh Y. Peck |
10/03 - 13/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Heren Dubbel | International Series | Y. Ong E. Teo |
10/03 - 13/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Gemengd Dubbel | International Series | M. Mikkelsen M. Surrow |
10/03 - 13/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Dames | International Series | M. Blichfeldt |
15/03 - 20/03 | Basel | Swiss Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | S. Matsuo M. Naito |
15/03 - 20/03 | Basel | Swiss Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | K. Astrup A. Rasmussen |
15/03 - 20/03 | Basel | Swiss Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Wang Q. Chen |
15/03 - 20/03 | Basel | Swiss Open - Dames | Grand Prix Gold | B. He |
15/03 - 20/03 | Basel | Swiss Open - Heren | Grand Prix Gold | H. Prannoy |
17/03 - 20/03 | Kingston | Jamaica International -Heren Dubbel | International Series | M. Dierickx F. Golinski |
17/03 - 20/03 | Timisoara | Roemenië International - Gemengd Dubbel | International Series | F. Wong S. Lai |
17/03 - 20/03 | Kingston | Jamaica International - Gemengd Dubbel | International Series | D. Obernoster. E. Baldauf |
17/03 - 20/03 | Timisoara | Roemenië International - Dames | International Series | Y. Lee |
17/03 - 20/03 | Timisoara | Roemenië International - Heren | International Series | P. Thongnuam |
17/03 - 20/03 | Kingston | Jamaica International - Dames | International Series | J. Cicognini |
17/03 - 20/03 | Kingston | Jamaica International - Heren | International Series | P. Martins |
17/03 - 20/03 | Timisoara | Roemenië International - Dames Dubbel | International Series | J. Pugh C. Seinen |
17/03 - 20/03 | Timisoara | Roemenië International - Heren Dubbel | International Series | Y. Ong E. Teo |
17/03 - 20/03 | Kingston | Jamaica International - Dames Dubbel | International Series | R. Williams K. Wynter |
17/03 - 20/03 | Hamilton | Waikato International - Gemengd Dubbel | Future Series | S. Leydon-Dav. S. Leydon-Davis |
17/03 - 20/03 | Hamilton | Waikato International - Dames | Future Series | T. Vu |
17/03 - 20/03 | Hamilton | Waikato International - Heren | Future Series | T. Nguyen |
17/03 - 20/03 | Hamilton | Waikato International - Dames Dubbel | Future Series | T. Ho J. Tam |
17/03 - 20/03 | Hamilton | Waikato International - Heren Dubbel | Future Series | W. Liu P. Yang |
17/03 - 25/03 | Lubin | EK Junioren - Heren Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | M. Thø. M. Thøgersen |
17/03 - 25/03 | Lubin | EK Junioren - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | A. Bøj. A. Bøje |
17/03 - 25/03 | Lubin | EK Junioren - Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | N. Nguyen |
17/03 - 25/03 | Lubin | EK Junioren - Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | L. Christophe. |
17/03 - 25/03 | Lubin | EK Junioren - Dames Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | A. Magelund K. A. Magelund Krogh |
22/03 - 27/03 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Dames | Grand Prix Gold | J. Sung |
22/03 - 27/03 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | P. Chan L. Goh |
22/03 - 27/03 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Heren | Grand Prix Gold | Y. Huang |
22/03 - 27/03 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Fukushima S. Hirota |
22/03 - 27/03 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Heren Dubbel | Grand Prix Gold | S. Ko B. Shin |
22/03 - 27/03 | La Habana | Giraldilla - Dames | International Series | E. Baldauf |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Dames Dubbel | International Challenge | S. Taerattana. S. Taerattanachai |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Heren Dubbel | International Challenge | H. Hardianto K. Haryanto |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Gemengd Dubbel | International Challenge | R. Mateusiak N. Zieba |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Dames | International Challenge | D. Lansac |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Heren | International Challenge | T. Rouxel |
23/03 - 27/03 | La Habana | Giraldilla - Heren | International Series | O. Guerrero |
23/03 - 27/03 | La Habana | Giraldilla - Dames Dubbel | International Series | L. Zornoza Ro. L. Zornoza Roca Rey |
23/03 - 27/03 | La Habana | Giraldilla - Heren Dubbel | International Series | L. Mart&iacut. E. Reyes |
23/03 - 27/03 | La Habana | Giraldilla - Gemengd Dubbel | International Series | D. Obernoster. E. Baldauf |
29/03 - 03/04 | New Delhi | India Open - Gemengd Dubbel | Superseries | K. Lu Y. Huang |
29/03 - 03/04 | New Delhi | India Open - Dames | Superseries | R. Intanon |
29/03 - 03/04 | New Delhi | India Open - Heren | Superseries | K. Momota |
29/03 - 03/04 | New Delhi | India Open - Dames Dubbel | Superseries | M. Matsutomo A. Takahashi |
29/03 - 03/04 | New Delhi | India Open - Heren Dubbel | Superseries | M. Gideon K. Sukamuljo |
31/03 - 03/04 | FRA | Orléans International - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Christians. L. Grebak |
31/03 - 03/04 | FRA | Orléans Internationaal - Dames | International Challenge | J. Goh |
31/03 - 03/04 | FRA | Orléans International - Heren | International Challenge | E. Holst |
31/03 - 03/04 | FRA | Orléans International - Dames Dubbel | International Challenge | H. Olver L. Smith |
31/03 - 03/04 | FRA | Orléans International - Heren Dubbel | International Challenge | R. Eidestedt N. Ruponen |
31/03 - 03/04 | Abidjan | Ivoorkust International - Dames Dubbel | Future Series | J. Saint-Blan. J. Saint-Blancat |
31/03 - 03/04 | Abidjan | Ivoorkust International - Heren Dubbel | Future Series | C. Balakrishn. A. Zolobe |
31/03 - 03/04 | Abidjan | Ivoorkust International - Gemengd Dubbel | Future Series | G. Babalola U. Ukeh |
31/03 - 03/04 | CIV | Ivoorkust International - Dames | Future Series | L. Shehani |
31/03 - 03/04 | CIV | Ivoorkust International - Heren | Future Series | E. Ekiring |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/04 - 10/04 | Shah Alam | Maleisië Open Dames | Premier Super Series | R. Intanon |
05/04 - 10/04 | Shah Alam | Maleisië Open Heren | Premier Super Series | C. Lee |
05/04 - 10/04 | Shah Alam | Maleisië Open - Dames Dubbel | Premier Super Series | Y. Tang Y. Yu |
05/04 - 10/04 | Shah Alam | Maleisië Open - Heren Dubbel | Premier Super Series | G. Kim S. Kim |
05/04 - 10/04 | Shah Alam | Maleisië Open - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | T. Ahmad L. Natsir |
07/04 - 10/04 | Vantaa | Finland Open - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Christians. L. Grebak |
07/04 - 10/04 | Vantaa | Finland Open - Dames | International Challenge | A. Madsen |
07/04 - 10/04 | Vantaa | Finland Open - Heren | International Challenge | K. Tsuneyama |
07/04 - 10/04 | Vantaa | Finland Open - Dames Dubbel | International Challenge | M. Aratama A. Watanabe |
07/04 - 10/04 | Vammala | Finland Open - Heren Dubbel | International Challenge | M. Christians. D. Daugaard |
12/04 - 17/04 | Singapore | Singapore Open - Heren Dubbel | Superseries | N. Maheswari G. Polii |
12/04 - 17/04 | Singapore | Singapore Open - Dames Dubbel | Superseries | H. Fu N. Zhang |
12/04 - 17/04 | Singapore | Singapore Open - Gemengd Dubbel | Superseries | S. Ko H. Kim |
12/04 - 17/04 | SIN | Singapore Open - Heren | Superseries | S. Kuncoro |
12/04 - 17/04 | Singapore | Singapore Open - Dames | Superseries | R. Intanon |
13/04 - 17/04 | PER | Peru International - Dames | International Challenge | K. Schnaase |
13/04 - 17/04 | PER | Peru International - Heren | International Challenge | Y. Coelho de . |
13/04 - 17/04 | PER | Peru International - Dames Dubbel | International Challenge | J. Goliszewsk. C. Nelte |
13/04 - 17/04 | PER | Peru International - Heren Dubbel | International Challenge | A. Cwalina P. Wacha |
13/04 - 17/04 | PER | Peru International - Gemengd Dubbel | International Challenge | V. Durkin N. Vislova |
14/04 - 17/04 | Zagreb | Kroatië International - Dames Dubbel | Future Series | E. Komendrovs. E. Komendrovskaja |
14/04 - 17/04 | Zagreb | Kroatië International - Heren Dubbel | Future Series | Z. Durkinjak F. Spoljarec |
14/04 - 17/04 | Zagreb | Kroatië International - Gemenegd Dubbel | Future Series | Z. Durkinjak M. Cica |
14/04 - 17/04 | Zagreb | Kroatië International - Dames | Future Series | E. Komendrovs. |
14/04 - 17/04 | Zagreb | Kroatië International - Heren | Future Series | M. Myhre |
19/04 - 24/04 | Jingsu | China Masters - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Lee Y. Yoo |
19/04 - 24/04 | Jingsu | China Masters - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | C. Xu J. Ma |
19/04 - 24/04 | Jingsu | China Masters Heren | Grand Prix Gold | D. Lin |
20/04 - 24/04 | Jingsu | China Masters Dames | Grand Prix Gold | X. Li |
20/04 - 24/04 | Jingsu | China Masters - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Luo Y. Luo |
20/04 - 24/04 | Temuco | Chile International - Dames | International Series | O. Bayrak |
20/04 - 24/04 | Temuco | Chile International - Heren | International Series | O. Guerrero |
20/04 - 24/04 | Temuco | Chile International - Heren Dubbel | International Series | A. Medel Aray. A. Medel Araya |
20/04 - 24/04 | Temuco | Chile International - Gemengd Dubbel | International Series | I. Leó. C. Macaya |
21/04 - 24/04 | Punaauia | Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Chau S. Serasinghe |
21/04 - 24/04 | Wateringen | Dutch International - Gemengd Dubbel | International Series | D. Søb. A. Bond |
21/04 - 24/04 | Wateringen | Dutch International - Dames | International Series | Y. Li |
21/04 - 24/04 | Wateringen | Dutch International - Heren | International Series | P. Abiá. |
21/04 - 24/04 | Wateringen | Ducth International - Dames Dubbel | International Series | C. Birch S. Brown |
21/04 - 24/04 | Wateringen | Dutch International - Heren Dubbel | International Series | A. Bond J. Eipe |
21/04 - 24/04 | Punaauia | Tahiti International - Heren | International Challenge | I. Ade Chandr. |
21/04 - 24/04 | Punaauia | Tahiti International - Gemengd Dubbel | International Challenge | V. Durkin N. Vislova |
21/04 - 24/04 | Punaauia | Tahiti International - Dames | International Challenge | M. Araki |
21/04 - 24/04 | Punaauia | Tahiti International - Heren Dubbel | International Challenge | A. Cwalina P. Wacha |
21/04 - 28/04 | Punaauia | Oceanisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | A. Gobinathan |
23/04 - 24/04 | Punaauia | Tahiti International - Dames Dubbel | International Challenge | A. Araki A. Kawasaki |
25/04 - 27/04 | Campinas | Pan Am Teams | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
26/04 - 28/04 | Punaauia | Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | R. Middleton L. Choo |
26/04 - 28/04 | Punaauia | Oceanisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | H. Chen |
26/04 - 28/04 | Punaauia | Oceanisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | T. Ho J. Tam |
26/04 - 01/05 | La Roche-Sur-Yon | EK Dames | Continentale Kampioenschappen | C. Marí. |
26/04 - 01/05 | La Roche-Sur-Yon | EK Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Fischer Ni. C. Pedersen |
26/04 - 01/05 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | C. Lee |
26/04 - 01/05 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | N. Zhang Y. Zhao |
26/04 - 01/05 | La Roche-Sur-Yon | EK Dubbel Dames | Continentale Kampioenschappen | K. Juhl C. Pedersen |
26/04 - 01/05 | La Roche-Sur-Yon | EK Heren | Continentale Kampioenschappen | V. Axelsen |
26/04 - 01/05 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | Y. Lee Y. Yoo |
26/04 - 01/05 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | Y. Wang |
26/04 - 01/05 | La Roche-Sur-Yon | EK Dubbel Heren | Continentale Kampioenschappen | M. Conrad-Pet. M. Kolding |
26/04 - 01/05 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Matsutomo A. Takahashi |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/05 - 08/05 | Sidirokastro | Griekenland - Gemengd Dubbel | International Series | P. Pietryja A. Wojtkowska |
05/05 - 08/05 | Sidirokastro | Griekenland International - Dames | International Series | F. Deprez |
05/05 - 08/05 | Sidirokastro | Griekenland International - Heren | International Series | K. Bruun |
05/05 - 08/05 | Sidirokastro | Griekenland - Dames Dubbel | International Series | J. Nyströ. S. Pekkola |
05/05 - 08/05 | Sidirokastro | Griekenland International - Heren Dubbel | International Series | M. Bochat P. Pietryja |
05/05 - 08/05 | Tehran | Iran International - Dames | International Challenge | Geannuleerd |
05/05 - 08/05 | Tehran | Iran International - Heren Dubbel | International Challenge | Geannuleerd |
05/05 - 08/05 | Tehran | Iran International - Dames Dubbel | International Challenge | Geannuleerd |
05/05 - 08/05 | Tehran | Iran International - Heren | International Challenge | Geannuleerd |
05/05 - 08/05 | Tehran | Iran International - Gemengd Dubbel | International Challenge | Geannuleerd |
09/05 - 15/05 | Surabaya | Surabaya International - Heren Dubbel | International Series | F. Alfian M. Ardianto |
09/05 - 15/05 | Surabaya | Surabaya International - Gemengd Dubbel | International Series | A. Putra A. Rahayu |
09/05 - 15/05 | Surabaya | Surabaya International - Dames | International Series | M. Araki |
09/05 - 15/05 | Surabaya | Surabaya International - Dames Dubbel | International Series | A. Rahayu J. Sugiarto |
09/05 - 19/05 | Surabaya | Surabaya International - Heren | International Series | G. Goh |
12/05 - 15/05 | Medvode | Slovenië International - Gemengd Dubbel | International Series | M. Mikkelsen M. Surrow |
12/05 - 15/05 | Medvode | Slovenië International - Dames | International Series | J. Jakobsen |
12/05 - 15/05 | Medvode | Slovenië International - Heren | International Series | K. Merrilees |
12/05 - 15/05 | Medvode | Slovenië International - Dames Dubbel | International Series | C. Birch S. Walker |
12/05 - 15/05 | Medvode | Slovenië International - Heren Dubbel | International Series | J. Magee S. Magee |
15/05 - 22/05 | Kunshan | Thomas Cup - Finaleronde | Thomas Cup | Denemarken |
15/05 - 22/05 | Kunshan | Uber Cup - Finaleronde | Uber Cup | China |
30/05 - 05/06 | Jakarta | Indonesia Open - Dubbel Dames | Premier Super Series | M. Matsutomo A. Takahashi |
30/05 - 05/06 | Jakarta | Indonesia Open - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | C. Xu J. Ma |
30/05 - 05/06 | Jakarta | Indonesia Open - Dubbel Heren | Premier Super Series | Y. Lee Y. Yoo |
30/05 - 05/06 | Jakarta | Indonesia Open - Dames | Premier Super Series | T. Tai |
30/05 - 05/06 | Jakarta | Indonesia Open - Heren | Premier Super Series | C. Lee |
31/05 - 05/06 | Hanoi | Vietnam International - Dames Dubbel | International Challenge | Y. Fukushima C. Shida |
31/05 - 05/06 | Hanoi | Vietnam International - Heren Dubbel | International Challenge | Y. Ong E. Teo |
31/05 - 05/06 | Hanoi | Vietnam International - Gemengd Dubbel | International Challenge | Y. Watanabe A. Higashino |
31/05 - 05/06 | Hanoi | Vietnam International - Dames | International Challenge | T. Vu |
31/05 - 05/06 | Hanoi | Vietnam International - Heren | International Challenge | T. Nguyen |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/07 - 10/07 | USA | US Open - Dames | Grand Prix Gold | A. Mine |
05/07 - 10/07 | USA | US Open - Heren | Grand Prix Gold | H. Lee |
05/07 - 10/07 | USA | US Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | S. Tanaka K. Yonemoto |
05/07 - 10/07 | USA | US Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | M. Boe C. Mogensen |
05/07 - 10/07 | USA | US Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Kobayashi W. Nagahara |
06/07 - 10/07 | Gatchina | White Nights - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Fuchs B. Michels |
06/07 - 10/07 | Gatchina | White Nights - Dames Dubbel | International Challenge | K. Asumi M. Yokoyama |
06/07 - 10/07 | Gatchina | White Nights - Heren | International Challenge | L. Claerbout |
06/07 - 10/07 | Gatchina | White Nights - Dames | International Challenge | N. Yigit |
06/07 - 10/07 | Gatchina | White Nights - Heren Dubbel | International Challenge | J. Jansen J. Zurwonne |
07/07 - 10/07 | Puerto La Cruz | Venezuela International - Dames | Future Series | Geannuleerd |
07/07 - 10/07 | Puerto La Cruz | Venezuela International - Heren | Future Series | Geannuleerd |
07/07 - 10/07 | Puerto La Cruz | Venezuela International - Dames Dubbel | Future Series | Geannuleerd |
07/07 - 10/07 | Puerto La Cruz | Venezuela International - Heren Dubbel | Future Series | Geannuleerd |
07/07 - 10/07 | Puerto La Cruz | Venezuela International - Gemengd Dubbel | Future Series | Geannuleerd |
18/07 - 24/07 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dames Dubbel | Grand Prix | D. Haris R. Putri Sari |
18/07 - 24/07 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Heren Dubbel | Grand Prix | J. Lee Y. Lee |
18/07 - 24/07 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dubbel Gemengd | Grand Prix | K. Tan P. Lai |
18/07 - 24/07 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Dames | Grand Prix | J. Yeo |
18/07 - 24/07 | Ho Chi Minhstad | Vietnam Open - Heren | Grand Prix | W. Wong |