De site voor alle sporten

Menu
Badminton - German Open - Dames Dubbel - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - German Open - Dames Dubbel - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

German Open - Dames Dubbel 2018

DuitslandDuitsland - 6 Maart 2018 - 11 Maart 2018


Finale

11 Maa - 12h10Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatDongping Huang
Zheng Yu
18-21 21-14 21-6

Halve Finale

10 Maa - 15h00Dongping Huang
Zheng Yu
verslaatYe-na Chang
Hye Rin Kim
29-27 21-18
10 Maa - 17h15Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-18 21-11

Kwartfinales

9 Maa - 18h10Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatQingchen Chen
Yifan Jia
21-19 21-13
9 Maa - 16h05Dongping Huang
Zheng Yu
verslaatYoo-jung Chae
Kyung-eun Jung
21-19 21-12
9 Maa - 21h00Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
21-11 21-14
9 Maa - 19h10Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-11 21-9

Achtste finales

8 Maa - 19h10Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatSo-yeong Kim
Hee Yong Kong
25-23 16-21 21-17
8 Maa - 16h15Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatIsabel Herttrich
Carla Nelte
17-21 21-18 26-24
8 Maa - 13h15Yoo-jung Chae
Kyung-eun Jung
verslaatShiho Tanaka
Koharu Yonemoto
21-9 21-15
8 Maa - 12h25Dongping Huang
Zheng Yu
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-11 21-9
8 Maa - 17h25Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
verslaatDella Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
21-8 14-21 21-11
8 Maa - 14h25Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatMayu Matsumoto
Wakana Nagahara
21-15 21-12
8 Maa - 15h40Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatAnggia Shitta Awanda
Ni Ketut Mahadewi Istirani
21-6 21-19
8 Maa - 12h00Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatYue Du
Yinhui Li
20-22 21-9 21-12

1/16de finales

7 Maa - 09h10Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatSupisara Paewsampran
Puttita Supajirakul
21-14 21-18
7 Maa - 10h00So-yeong Kim
Hee Yong Kong
verslaatJulie Finne-Ipsen
Rikke Søby Hansen
21-14 21-11
7 Maa - 10h50Ye-na Chang
Hye Rin Kim
verslaatChaladchalam Chayanit
Phataimas Muenwong
21-17 21-16
7 Maa - 12h55Isabel Herttrich
Carla Nelte
verslaatSelena Piek
Cheryl Seinen
22-20 21-14
7 Maa - 17h35Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatAlexandra Bøje
Sara Lundgaard
21-10 21-9
7 Maa - 21h20Yoo-jung Chae
Kyung-eun Jung
verslaatDebora Jille
Imke Van Der Aar
21-13 21-13
7 Maa - 15h00Dongping Huang
Zheng Yu
verslaatSo-hee Lee
Seung-chan Shin
21-19 15-21 21-15
7 Maa - 15h20Kai Hsin Chiang
Shih Han Hung
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
21-13 23-21
7 Maa - 17h40Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
verslaatLisa Kaminski
Hannah Pohl
21-10 21-11
7 Maa - 09h15Della Destiara Haris
Rizki Amelia Pradipta
verslaatAnastasia Chervyakova
Olga Morozova
21-19 21-16
7 Maa - 20h30Mayu Matsumoto
Wakana Nagahara
verslaatJinhua Tang
Xiaohan Yu
21-18 21-14
7 Maa - 19h25Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatSavitree Amitrapai
Pacharapun Chochuwong
21-16 21-15
7 Maa - 16h35Anggia Shitta Awanda
Ni Ketut Mahadewi Istirani
verslaatChloe Birch
Jessica Pugh
19-21 28-26 21-7
7 Maa - 12h20Jongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
verslaatAmanda Högström
Clara Nistad
21-11 21-7
7 Maa - 11h40Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatYa Ching Hsu
Ti-jung Wu
21-23 21-13 21-11
7 Maa - 17h45Yue Du
Yinhui Li
verslaatLauren Smith
Sarah Walker
21-15 21-11

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden