De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - EK Landenteams Heren - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Finaleronde

RuslandRusland - Kazan - 16 Februari 2018 - 18 Februari 2018


Finale


Denemarken3 - 1Engeland
18 Feb - 14h15Anders AntonsenverslaatRajiv Ouseph12-21 21-15 21-19
18 Feb - 16h30Sam ParsonsverslaatEmil Holst21-16 21-10
18 Feb - 15h30Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-18 21-13
18 Feb - 17h20Kim Astrup
Mathias Christiansen
verslaatPeter Briggs
Sean Vendy
19-21 29-27 21-12

Halve Finale


Frankrijk1 - 3Engeland
17 Feb - 12h05Rajiv OusephverslaatBrice Leverdez21-14 17-21 21-13
17 Feb - 14h00Lucas CorvéeverslaatSam Parsons21-15 21-17
17 Feb - 13h10Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatBastian Kersaudy
Julien Maio
21-9 21-17
17 Feb - 14h45Peter Briggs
Sean Vendy
verslaatThom Gicquel
Toma Junior Popov
21-16 21-15

Denemarken3 - 1Duitsland
17 Feb - 14h05Anders AntonsenverslaatMarc Zwiebler21-13 19-21 21-16
17 Feb - 16h10Kai SchäferverslaatEmil Holst21-18 21-18
17 Feb - 15h20Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
verslaatJones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
21-14 21-10
17 Feb - 17h05Kim Astrup
Mathias Christiansen
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-17 25-23

Kwartfinales


Denemarken3 - 0Finland
16 Feb - 11h55Anders AntonsenverslaatKalle Koljonen19-21 21-16 21-16
16 Feb - 13h10Emil HolstverslaatIikka Heino21-9 21-11
16 Feb - 13h50Jan O JorgensenverslaatHenri Aarnio21-11 23-21

Frankrijk3 - 2Rusland
16 Feb - 14h15Brice LeverdezverslaatVladimir Malkov21-15 21-15
16 Feb - 15h40Lucas CorvéeverslaatSergey Sirant21-17 21-17
16 Feb - 17h05Lucas ClaerboutverslaatShokhzod Gulomzoda21-15 21-6
16 Feb - 15h05Vladimir Ivanov
Alexandr Zinchenko
verslaatBastian Kersaudy
Julien Maio
22-20 21-7
16 Feb - 16h30Rodion Alimov
Ivan Sozonov
verslaatThom Gicquel
Gaetan Mittelheisser
21-9 21-18

Duitsland3 - 1Tsjechië
16 Feb - 14h30Marc ZwieblerverslaatAdam Mendrek21-13 21-17
16 Feb - 15h10Kai SchäferverslaatMilan Ludik21-18 17-21 21-15
16 Feb - 16h15Jan LoudaverslaatMax Weisskirchen21-19 21-18
16 Feb - 16h55Jones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
verslaatOndrej Král
Milan Ludik
21-17 21-16

Polen0 - 3Engeland
16 Feb - 15h25Rajiv OusephverslaatMichal Rogalski21-11 21-14
16 Feb - 16h55Sam ParsonsverslaatAdrian Dziolko19-21 21-17 21-16
16 Feb - 16h05Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatMilosz Bochat
Adam Cwalina
21-16 21-13

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden