De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 2001

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Heren 2001

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Bristol - 7 Oktober 2001


Halve Marathon Heren - 7 Oktober 2001


1ETHHaile Gebrselassie (ETH)1:00:03
2ETHTesfaye Jifar (ETH)1:00:04
3TANJohn Yuda Msuri (TAN)1:00:12
4RSAHendrick Ramaala (RSA)1:00:15
5ETHTesfaye Tola (ETH)1:00:24
6KENEvans Rutto (KEN)1:00:43
7KENPeter Kiplagat Chebet (KEN)1:00:56
8KENChristopher Cheboiboch (KEN)1:01:14
9MARJaouad Gharib (MAR)1:01:41
10MARKhalid Skah (MAR)1:01:41
11MARSalah Hissou (MAR)1:01:56
12TANPhaustin Baha (TAN)1:02:15
13KENJohn Gwako (KEN)1:02:15
14RSAAbner Chipu (RSA)1:02:18
15ITAMostafa Errebbah (ITA)1:02:19
16KENHaron Kiplimo Toroitich (KEN)1:02:27
17JAPTakeshi Hamano (JAP)1:02:28
18MARAbdelhadi Habassa (MAR)1:02:30
19ALGRachid Ziar (ALG)1:02:32
20BOTTiyapo Maso (BOT)1:02:33
21GBRMatthew O'dowd (GBR)1:02:40
22TANBenedict AKO (TAN)1:02:41
23POREduardo Henriques (POR)1:02:44
24JAPKazuo Ietani (JAP)1:02:46
25MARLahoussine Mrikik (MAR)1:02:54
26TANZebedayo Bayo Amnaay (TAN)1:02:55
27RSAGeorge Mofokeng (RSA)1:02:57
28FINJanne Holmen (FIN)1:03:01
29CZERóbert Stefko (CZE)1:03:03
30ZIMAbel Chimukoko (ZIM)1:03:04
31ALGNoureddine Betim (ALG)1:03:05
32PORPaulo Guerra (POR)1:03:06
33USAScott Larson (USA)1:03:08
34ITADaniele Caimmi (ITA)1:03:16
35UGAFrancis Yiga (UGA)1:03:23
36UGAPaul Wakou (UGA)1:03:27
37JAPTakashi Ota (JAP)1:03:28
38ESPJosé Carlos Adán (ESP)1:03:33
39FRAJean-Francois Bertron (FRA)1:03:34
40JAPYuki Mori (JAP)1:03:36
41RSANorman Dlomo (RSA)1:03:38
42FRAAbdelghani Lahlali (FRA)1:03:39
43ESPIgnacio Caceres (ESP)1:03:42
44MEXFidencio Torres (MEX)1:03:48
45BOTGabalebe Moloko (BOT)1:03:55
46ARGAntonio Fabian Silio (ARG)1:03:56
47ZAMVenry Hamalila (ZAM)1:03:56
48ZAMMedson Chibwe (ZAM)1:03:57
49ALGSaïd Belhout (ALG)1:03:58
50ITAOttaviano Andriani (ITA)1:04:00
51GBRNicholas Jones (GBR)1:04:00
52URUAguelmis Rojas (URU)1:04:13
53JAPTakayuki Matsumiya (JAP)1:04:16
54BOTKabo Gabaseme (BOT)1:04:20
55FRAAugusto Gomes (FRA)1:04:21
56PORDomingos Castro (POR)1:04:22
57GBRDan Robinson (GBR)1:04:23
58USAJeffrey Campbell (USA)1:04:24
59ALGAbdelhak Lebouazda (ALG)1:04:25
60BELChristian Nemeth (BEL)1:04:26
61BRALuiz Antonio Dos Santos (BRA)1:04:26
62ETHDereje Kebede (ETH)1:04:30
63BELRonny Ligneel (BEL)1:04:30
64BLRZaryslau Hapeyenka (BLR)1:04:31
65CZEPavel Faschingbauer (CZE)1:04:37
66BRAManoel Jesús Teixeira (BRA)1:04:42
67BRAJosé De Souza (BRA)1:04:48
68USADaniel Browne (USA)1:04:56
69RSASimon Mpholo (RSA)1:05:13
70ISRWodage Zvadya (ISR)1:05:16
71MEXJosé Socorro De Jesús (MEX)1:05:18
72ESPAlejandro Gomez (ESP)1:05:23
73BELFrederic Collignon (BEL)1:05:27
74FRADavid Ramard (FRA)1:05:30
75GBRKassa Taddesse (GBR)1:05:39
76UGAJoseph Nsubuga (UGA)1:05:41
77BLRAndrei Hardzeyeu (BLR)1:05:47
78ITAMigidio Bourifa (ITA)1:05:48
79CMRAdamou Aboubakar (CMR)1:05:49
80GBRAndrew Morgan-Lee (GBR)1:05:51
81SWZSiphesihle Mdluli (SWZ)1:05:59
82KAZTakhir Mamashayev (KAZ)1:06:10
83CHICarlos Jaramillo (CHI)1:06:22
84MEXProcopio Franco (MEX)1:06:33
85ZAMVincent Hatuleke (ZAM)1:06:33
86ANGJose Amaro Lourenco (ANG)1:06:56
87CAFErnest Ndjissipou (CAF)1:06:56
88ARGJosé Alberto Montenegro (ARG)1:07:03
89CHILeonidas Rivadeneira (CHI)1:07:16
90ANGValentim Naúle (ANG)1:07:17
91KGZArkadi Tolstyh (KGZ)1:07:18
92ITAGiovanni Gualdi (ITA)1:07:22
93SEYAntoine Simon Labiche (SEY)1:07:24
94FRAMoulay Ali Ouadih (FRA)1:07:32
95UZBVasiliy Medvedev (UZB)1:07:57
96USAClinton Verran (USA)1:08:04
97KAZYevgeniy Medvednikov (KAZ)1:08:10
98CHIChristian Rogel (CHI)1:08:12
99BERKavin Smith (BER)1:08:17
100NEPKhimu Giri (NEP)1:09:09
101LESTau Khotso (LES)1:09:10
102MRIEric Vamben (MRI)1:09:24
103BRADaniel Lopes Ferreira (BRA)1:09:25
104ANGCarlos Cangengele (ANG)1:09:55
105UZBHasanboy Rahimov (UZB)1:10:07
106KGZDenis Bagrev (KGZ)1:10:12
107CMRMathieu Kouanotso (CMR)1:10:43
108MRIJudex Durhonne (MRI)1:11:04
109ZAMJoseph Simuchimba (ZAM)1:11:39
110TKMDovran Amandjayev (TKM)1:13:42
111AZESergey Anohin (AZE)1:14:19
112UZBAazam Aliyev (UZB)1:15:32
113AZEJamil Isgandarov (AZE)1:15:51
114TKMKemal Tuwaklyyev (TKM)1:16:19
115TKMDovletgeldi Hangeldiyev (TKM)1:17:37
116MACSio Pan Kun (MAC)1:18:31
117MDVAbdulla Moosa (MDV)1:25:45

Halve Marathon Landenklassement Heren - 7 Oktober 2001


1ETH Ethiopië (Dereje Kebede, Tesfaye Tola, Tesfaye Jifar, Haile Gebrselassie)3:00:31
2KEN Kenia (Haron Kiplimo Toroitich, John Gwako, Christopher Cheboiboch, Peter Kiplagat Chebet, Evans Rutto)3:02:53
3TAN Tanzania (Zebedayo Bayo Amnaay, Benedict AKO, Phaustin Baha, John Yuda Msuri)3:05:08
4MAR Marokko (Lahoussine Mrikik, Abdelhadi Habassa, Salah Hissou, Khalid Skah, Jaouad Gharib)3:05:18
5RSA Zuid-Afrika (Simon Mpholo, Norman Dlomo, George Mofokeng, Abner Chipu, Hendrick Ramaala)3:05:30
6JAP Japan (Takayuki Matsumiya, Yuki Mori, Takashi Ota, Kazuo Ietani, Takeshi Hamano)3:08:42
7ALG Algerije (Abdelhak Lebouazda, Saïd Belhout, Noureddine Betim, Rachid Ziar)3:09:35
8ITA Italië (Giovanni Gualdi, Migidio Bourifa, Ottaviano Andriani, Daniele Caimmi, Mostafa Errebbah)3:09:35
9POR Portugal (Domingos Castro, Paulo Guerra, Eduardo Henriques)3:10:12
10BOT Botswana (Kabo Gabaseme, Gabalebe Moloko, Tiyapo Maso)3:10:48
11GBR Groot-Brittannië (Andrew Morgan-Lee, Kassa Taddesse, Dan Robinson, Nicholas Jones, Matthew O'dowd)3:11:03
12FRA Frankrijk (Ali Ouadih Moulay, David Ramard, Augusto Gomes, Abdelghani Lahlali, Jean-Francois Bertron)3:11:34
13USA Verenigde Staten (Clinton Verran, Daniel Browne, Jeffrey Campbell, Scott Larson)3:12:28
14UGA Uganda (Joseph Nsubuga, Paul Wakou, Francis Yiga)3:12:31
15ESP Spanje (Alejandro Gomez, Ignacio Caceres, José Carlos Adán)3:12:38
16BRA Brazilië (Lopes Ferreira Daniel, Teles De Souza José, Jesús Teixeira Manoel, Luiz Antonio Dos Santos)3:13:56
17BEL België (Frederic Collignon, Ronny Ligneel, Christian Nemeth)3:14:23
18ZAM Zambia (Joseph Simuchimba, Vincent Hatuleke, Medson Chibwe, Venry Hamalila)3:14:26
19MEX Mexico (Procopio Franco, José Socorro De Jesús, Fidencio Torres)3:15:39
20BLR Wit-Rusland (Takhir Mamashayev, Andrei Hardzeyeu, Zaryslau Hapeyenka)3:16:28
21CHI Chili (Christian Rogel, Leonidas Rivadeneira, Carlos Jaramillo)3:21:50
22ANG Angola (Carlos Cangengele, Valentim Naúle, Amaro Lourenço José)3:24:08
23UZB Oezbekistan (Aazam Aliyev, Hasanboy Rahimov, Vasiliy Medvedev)3:33:36
24TKM Turkmenistan (Dovletgeldi Hangeldiyev, Kemal Tuwaklyyev, Dovran Amandjayev)3:47:38

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden