De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 2000

Keuze van een seizoen :

Mexico

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Heren 2000

MexicoMexico - Veracruz - 12 November 2000


Halve Marathon Heren - 12 November 2000


1KENPaul Tergat (KEN)1:03:47
2TANPhaustin Baha Sulle (TAN)1:03:48
3ETHTesfaye Jifar (ETH)1:03:50
4KENJoseph Kimani (KEN)1:03:52
5KENDavid Ruto (KEN)1:03:59
6KENJohn Gwako (KEN)1:04:16
7TANZebedayo Bayo Amnaay (TAN)1:04:25
8ESPOscar Fernández Giralda (ESP)1:04:25
9ITAMarco Mazza (ITA)1:04:26
10ALGNoureddine Betim (ALG)1:04:40
11JAPToshiyuki Hayata (JAP)1:04:55
12ETHIbrahim Seid (ETH)1:05:19
13MEXFaustino Reynoso (MEX)1:05:34
14ETHGemechu Kebede (ETH)1:05:36
15BELKoen Allaert (BEL)1:05:41
16ETHMohammed Awol (ETH)1:05:51
17USAClinton Verran (USA)1:05:56
18JAPSatoshi Irifune (JAP)1:06:08
19RSAGeorge Mofokeng (RSA)1:06:12
20RSABethuel Netshifhefhe (RSA)1:06:18
21BELGuy Fays (BEL)1:06:21
22FINJussi Utriainen (FIN)1:06:25
23COLDiego Colorado (COL)1:06:27
24BELChristian Nemeth (BEL)1:06:33
25PORJoão Lopes (POR)1:06:33
26BRAJosé De Souza (BRA)1:06:37
27MARElarbi Khattabi (MAR)1:06:43
28BELRonny Ligneel (BEL)1:06:49
29FRAMohamed Serbouti (FRA)1:07:01
30ESPAntoni Peña (ESP)1:07:11
31MEXFidencio Torres (MEX)1:07:15
32ITAMigidio Bourifa (ITA)1:07:17
33MARMustapha Errebbah (MAR)1:07:19
34MARRachid Aït Bensalem (MAR)1:07:23
35FINJanne Holmen (FIN)1:07:32
36ITADaniele Caimmi (ITA)1:07:38
37AUSAndrew Letherby (AUS)1:07:38
38JAPJun Shida (JAP)1:07:41
39COLHerder Vasquez (COL)1:07:55
40RSAMotsehi Moeketsane (RSA)1:07:58
41AUSScott Westcott (AUS)1:08:04
42FRAStéphane Hannot (FRA)1:08:08
43AUSShaun Creighton (AUS)1:08:12
44MARAbdelhadi Habassa (MAR)1:08:16
45ALGAmar Dehbi (ALG)1:08:17
46MEXAndrés Espinosa Pérez (MEX)1:08:23
47NZLDale Warrender (NZL)1:08:31
48ESPIván Sánchez (ESP)1:08:36
49BELFrederic Collignon (BEL)1:08:45
50ALGSaïd Belhout (ALG)1:08:46
51BLRZaryslav Gapeyenko (BLR)1:08:57
52GBRMatthew Vaux-Harvey (GBR)1:09:20
53ITADenis Curzi (ITA)1:09:36
54LESPaul Moqhali Thabiso (LES)1:09:46
55COLAlvaro Neuta (COL)1:09:47
56USATeddy Mitchell (USA)1:09:48
57USATodd Reeser (USA)1:09:52
58CRCJohnny Loria Solano (CRC)1:09:58
59CAFErnest Ndjissipou (CAF)1:10:13
60ALGAbdelkrim Benzai (ALG)1:10:21
61FRABrahim El Ghazali (FRA)1:10:33
62BLRUladzimir Tsiamchyk (BLR)1:10:41
63SWZSiphesihle Mdluli (SWZ)1:10:43
64RSAMakhosonke Fika (RSA)1:11:08
65BOLMarco Antonio Condori (BOL)1:11:21
66AUSPatrick Carroll (AUS)1:11:28
67CROIvica Skopac (CRO)1:11:40
68BRALeonardo Vieira Guedes (BRA)1:11:49
69RWADieudonné Disi (RWA)1:11:52
70GBRNick Wetheridge (GBR)1:12:00
71ESARonald Arias (ESA)1:12:04
72USAJeffrey Campbell (USA)1:12:06
73CZEJiri Hnilicka (CZE)1:12:23
74GUAJuan Eulogio Ramos (GUA)1:13:02
75BRAElisvaldo Rodrigues De Carvalho (BRA)1:13:27
76CRODrago Paripovic (CRO)1:13:28
77PANSimón Alvarado (PAN)1:13:30
78LESPercy Sephoda (LES)1:13:42
79BLRAndrei Hardzeyeu (BLR)1:13:52
80SEYAntoine Simon Labiche (SEY)1:14:15
81GBRNicholas Jones (GBR)1:14:23
82LESTau Khotso (LES)1:14:54
83KGZLeonid Pykhteyev (KGZ)1:15:12
84PUREdwin Medina (PUR)1:15:25
85ARUKim Reynierse (ARU)1:15:58
86JAPTatsumi Morimasa (JAP)1:16:19
87CRONedeljko Ravic (CRO)1:16:35
88GUAGonzalo Iquite Saban (GUA)1:16:50
89TKMParahatgeldi Kurtgeldiev (TKM)1:17:04
90YEMKhaled Al-Atashi (YEM)1:17:11
91ARUFreddy Nystad (ARU)1:17:36
92HKGKar Lun Lee (HKG)1:18:11
93UZBHasanboy Rahimov (UZB)1:18:19
94YEMMohammed Al-Khawlani (YEM)1:18:36
95UZBVasiliy Medvedev (UZB)1:19:40
96TADDjamched Rasulov (TAD)1:20:04
97TADSergey Zabavski (TAD)1:22:25
98ARURichard Rodriguez (ARU)1:24:32
99TADChokirjon Irmatov (TAD)1:30:35
100YEMFuad Ubad (YEM)2:55:54

Halve Marathon Landenklassement Heren - 12 November 2000


1KEN Kenia (John Gwako, David Ruto, Joseph Kimani, Paul Tergat)3:11:38
2ETH Ethiopië (Mohammed Awol, Gemechu Kebede, Ibrahim Seid, Tesfaye Jifar)3:14:45
3BEL België (Frederic Collignon, Ronny Ligneel, Christian Nemeth, Guy Fays, Koen Allaert)3:18:35
4JAP Japan (Tatsumi Morimasa, Jun Shida, Satoshi Irifune, Toshiyuki Hayata)3:18:44
5ITA Italië (Denis Curzi, Daniele Caimmi, Migidio Bourifa, Marco Mazza)3:19:21
6ESP Spanje (Iván Sánchez, Antoni Peña, Oscar Fernández Giralda)3:20:12
7RSA Zuid-Afrika (Makhosonke Fika, Motsehi Moeketsane, Bethuel Netshifhefhe, George Mofokeng)3:20:28
8MEX Mexico (Andrés Espinosa Pérez, Fidencio Torres, Faustino Reynoso)3:21:12
9MAR Marokko (Abdelhadi Habassa, Rachid Aït Bensalem, Mustapha Errebbah, Elarbi Khattabi)3:21:25
10ALG Algerije (Abdelkrim Benzai, Saïd Belhout, Amar Dehbi, Noureddine Betim)3:21:43
11AUS Australië (Patrick Carroll, Shaun Creighton, Scott Westcott, Andrew Letherby)3:23:54
12COL Colombia (Alvaro Neuta, Herder Vasquez, Diego Colorado)3:24:09
13USA Verenigde Staten (Jeffrey Campbell, Todd Reeser, Teddy Mitchell, Clinton Verran)3:25:36
14FRA Frankrijk (Brahim El Ghazali, Stéphane Hannot, Mohamed Serbouti)3:25:42
15BRA Brazilië (Elisvaldo Rodrigues De Carvalho, Leonardo Vieira Guedes, Teles De Souza José)3:31:53
16BLR Wit-Rusland (Andrei Hardzeyeu, Uladzimir Tsiamchyk, Zaryslav Gapeyenko)3:33:30
17GBR Groot-Brittannië (Nicholas Jones, Nick Wetheridge, Matthew Vaux-Harvey)3:35:43
18LES Lesotho (Tau Khotso, Percy Sephoda, Paul Moqhali Thabiso)3:38:22
19CRO Kroatië (Nedeljko Ravic, Drago Paripovic, Ivica Skopac)3:41:43
20ARU Aruba (Kim Reynierse, Freddy Nystad, Richard Rodriguez)3:58:06
21TAD Tadzjikistan (Djamched Rasulov, Sergey Zabavski, Chokirjon Irmatov)4:13:04
22YEM Jemen (Khaled Al-Atashi, Mohammed Al-Khawlani, Fuad Ubad)5:31:41

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden