De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 1999

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Heren 1999

ItaliëItalië - Palermo - 3 Oktober 1999


Halve Marathon Heren - 3 Oktober 1999


1KENPaul Tergat (KEN)1:01:50
2RSAHendrick Ramaala (RSA)1:01:50
3ETHTesfaye Jifar (ETH)1:01:51
4FRAAbdellah Béhar (FRA)1:01:53
5POREduardo Henriques (POR)1:01:53
6RSAAbner Chipu (RSA)1:01:54
7KENLaban Chege Kipkemboi (KEN)1:01:54
8ETHTesfaye Tola (ETH)1:01:56
9ETHFekadu Degefu (ETH)1:02:16
10RSAMluleki Nobanda (RSA)1:02:17
11KENSammy Kipchoge Korir (KEN)1:02:19
12RSAGert Thys (RSA)1:02:24
13NEDKamiel Maase (NED)1:02:33
14JAPToshiyuki Hayata (JAP)1:02:35
15TANFaustine Baha (TAN)1:02:41
16ETHGebremedhen Gebremariam (ETH)1:02:46
17KENPhilip Rugut (KEN)1:02:59
18ITARachid Meknes Berradi (ITA)1:03:03
19FRALarbi Zeroual (FRA)1:03:05
20PORAlberto Chaiça (POR)1:03:08
21JAPToshiaki Tezuka (JAP)1:03:20
22ETHAraya Berhane (ETH)1:03:24
23JAPShigeru Aburaya (JAP)1:03:26
24ALGRachid Ziar (ALG)1:03:32
25ESPTeodoro Cuñado (ESP)1:03:33
26ESPJavier Caballero (ESP)1:03:39
27FRAMohamed Serbouti (FRA)1:03:41
28UGAJafred Lorone (UGA)1:03:44
29PORJosé Ramos (POR)1:03:49
30JAPTsuyoshi Ogata (JAP)1:03:50
31FRAAntonio Martins (FRA)1:03:55
32TANJumanne Tuluway (TAN)1:03:57
33ESPAntonio Serrano (ESP)1:03:58
34FRAHakim Bagy (FRA)1:03:58
35BELKoen Allaert (BEL)1:04:00
36ITAGiacomo Leone (ITA)1:04:00
37ITARoberto Barbi (ITA)1:04:02
38NEDAiduna Aitnafa (NED)1:04:02
39MARSaid Boumhandi (MAR)1:04:10
40GBRMark Steinle (GBR)1:04:11
41USAScott Larson (USA)1:04:14
42MEXAlejandro Cuatepitl (MEX)1:04:32
43PORJosé Dias (POR)1:04:32
44BELChristian Nemeth (BEL)1:04:42
45BLRUladzimir Tsiamchyk (BLR)1:04:44
46USAJohn Sence (USA)1:04:55
47AUSKim Gillard (AUS)1:05:04
48NEDMarco Gielen (NED)1:05:08
49PORAntonio Salvador (POR)1:05:11
50USAKevin Odione (USA)1:05:19
51ALGAmar Dehbi (ALG)1:05:19
52ITASebastiano Mazzara (ITA)1:05:20
53GERSebastian Bürklein (GER)1:05:21
54EGYAhmed Abd Al Mawgood (EGY)1:05:34
55ESTPavel Loskutov (EST)1:05:45
56ALGRachid Boulenouar (ALG)1:05:47
57MEXMiguel Bravo (MEX)1:05:47
58GBRNick Jones (GBR)1:05:57
59CRODrago Paripovic (CRO)1:05:58
60BELStephane Rousseau (BEL)1:06:10
61BRADelmir Alves Dos Santos (BRA)1:06:13
62GBRDavid Taylor (GBR)1:06:13
63RWAAlphonse Munyeshyaka (RWA)1:06:21
64JAPMasayuki Kobayashi (JAP)1:06:26
65YUGBorislav Devic (YUG)1:06:32
66UGAFrancis Yiga (UGA)1:06:47
67ESPOscar Fernández Giralda (ESP)1:06:50
68EGYFooly Mostafa Salem (EGY)1:06:50
69BLRZaryslav Gapeyenko (BLR)1:06:52
70GERChristian Fischer (GER)1:06:54
71SWZSipho Dlamini (SWZ)1:06:59
72SVKJán Krizák (SVK)1:07:00
73ESTToomas Tarm (EST)1:07:08
74LIBAli Awad (LIB)1:07:10
75EGYAhmed Abd El Rasool Badry (EGY)1:07:17
76POLLeszek Lewandowski (POL)1:07:25
77ESTMargus Pirksaar (EST)1:07:32
78CZEPavel Faschingbauer (CZE)1:07:39
79SWZIsaiah Dlamini (SWZ)1:07:42
80GEROliver Mintzlaff (GER)1:07:42
81SWZLucky Bhembe (SWZ)1:07:44
82GREVasilios Zabelis (GRE)1:07:47
83GBRGlynn Tromans (GBR)1:07:49
84USAJeffrey Campbell (USA)1:07:50
85UGAJob Sikoria (UGA)1:08:30
86GERMichael Fietz (GER)1:08:33
87MEXFrancisco Bautista (MEX)1:08:38
88TADSokhibdjan Charipov (TAD)1:08:50
89RWAGabriel Mazimpaka (RWA)1:08:51
90CRONedeljko Ravic (CRO)1:08:55
91CPVAntonio Carlos Zeferino (CPV)1:09:05
92SUDEldin El Nur Seif (SUD)1:09:10
93SUDJoseph Sterlino (SUD)1:09:27
94RSAShadrack Hoff (RSA)1:09:44
95CRCRoy Vargas Cordero (CRC)1:10:02
96ALGAhmed Boulahia (ALG)1:10:07
97YUGRamiz Taipi (YUG)1:10:11
98YEMMohamed Dhaif Allah Al Khawlani (YEM)1:10:11
99BLRVladimir Tonchinskiy (BLR)1:10:12
100CROIvica Skopac (CRO)1:10:13
101ECUMiguel Romero (ECU)1:13:19
102LIBHussein Awada (LIB)1:13:35
103PLEIhab Salama Abdellah (PLE)1:13:41
104LIBOmar Abdel Latif (LIB)1:14:05
105USAWeidon Johnson (USA)1:14:58
106MLTFrederick Baldacchino (MLT)1:14:58
107YEMKhaled Al-Atashi (YEM)1:15:40
108UZBVasiliy Andreyev (UZB)1:16:35
109PLEAbdel Salam Salem Al-Dabajie (PLE)1:18:48

Halve Marathon Landenklassement Heren - 3 Oktober 1999


1RSA Zuid-Afrika (Hendrick Ramaala, Abner Chipu, Mluleki Nobanda, Gert Thys, Shadrack Hoff)3:06:01
2ETH Ethiopië (Tesfaye Jifar, Tesfaye Tola, Fekadu Degefu, Gebremedhen Gebremariam, Araya Berhane)3:06:03
3KEN Kenia (Paul Tergat, Laban Chege Kipkemboi, Sammy Kipchoge Korir, Philip Rugut)3:06:03
4FRA Frankrijk (Abdellah Béhar, Larbi Zeroual, Mohamed Serbouti, Antonio Martins, Hakim Bagy)3:08:39
5POR Portugal (Eduardo Henriques, Alberto Chaiça, José Ramos, José Dias, Antonio Salvador)3:08:50
6JAP Japan (Toshiyuki Hayata, Toshiaki Tezuka, Shigeru Aburaya, Tsuyoshi Ogata, Masayuki Kobayashi)3:09:21
7ITA Italië (Rachid Meknes Berradi, Giacomo Leone, Roberto Barbi, Sebastiano Mazzara)3:11:05
8ESP Spanje (Teodoro Cuñado, Javier Caballero, Antonio Serrano, Oscar Fernández Giralda)3:11:10
9NED Nederland (Kamiel Maase, Aiduna Aitnafa, Marco Gielen)3:11:43
10USA Verenigde Staten (Scott Larson, John Sence, Kevin Odione, Jeffrey Campbell, Weidon Johnson)3:14:28
11ALG Algerije (Rachid Ziar, Amar Dehbi, Rachid Boulenouar, Ahmed Boulahia)3:14:38
12BEL België (Koen Allaert, Christian Nemeth, Stephane Rousseau)3:14:52
13GBR Groot-Brittannië (Mark Steinle, Nick Jones, David Taylor, Glynn Tromans)3:16:21
14MEX Mexico (Alejandro Cuatepitl, Miguel Bravo, Francisco Bautista)3:18:57
15UGA Uganda (Jafred Lorone, Francis Yiga, Job Sikoria)3:19:01
16EGY Egypte (Mawgood Ahmed Abd Al, Fooly Mostafa Salem, Badry Ahmed Abd El Rasool)3:19:41
17GER Duitsland (Sebastian Bürklein, Christian Fischer, Oliver Mintzlaff, Michael Fietz)3:19:57
18EST Estland (Pavel Loskutov, Toomas Tarm, Margus Pirksaar)3:20:25
19BLR Wit-Rusland (Uladzimir Tsiamchyk, Zaryslav Gapeyenko, Vladimir Tonchinskiy)3:21:48
20SWZ Swaziland (Sipho Dlamini, Isaiah Dlamini, Lucky Bhembe)3:22:25
21CRO Kroatië (Drago Paripovic, Nedeljko Ravic, Ivica Skopac)3:25:06
22LIB Libanon (Ali Awad, Hussein Awada, Omar Abdel Latif)3:34:50

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden