De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 1998

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Heren 1998

ZwitserlandZwitserland - Zürich - 27 September 1998


Halve Marathon Heren - 27 September 1998


1KENPaul Kipsiele Koech (KEN)1:00:01
2RSAHendrick Ramaala (RSA)1:00:24
3MARKhalid Skah (MAR)1:00:24
4ETHIbrahim Seid (ETH)1:00:31
5RSAGert Thys (RSA)1:00:37
6ARGAntonio Fabian Silio (ARG)1:00:45
7PORLuís Jesus (POR)1:01:10
8ZIMTendai Chimusasa (ZIM)1:01:14
9RSAAbner Chipu (RSA)1:01:20
10KENShem Kororia (KEN)1:01:30
11KENJohn Gwako (KEN)1:01:36
12BRARonaldo Da Costa (BRA)1:01:40
13KENJoseph Kibor (KEN)1:01:42
14ESPBartolomé Serrano (ESP)1:01:43
15ESPMartín Fiz (ESP)1:01:47
16PORLuís Novo (POR)1:01:50
17DENCarsten Jörgensen (DEN)1:01:55
18ESPJavier Cortes (ESP)1:02:02
19ETHGirma Alemayehu (ETH)1:02:07
20YUGJanko Bensa (YUG)1:02:11
21KENJoseph Kimani (KEN)1:02:15
22RSAMaxwell Zunga (RSA)1:02:16
23JAPOsamu Nara (JAP)1:02:21
24PORCarlos Patricio (POR)1:02:22
25ITADanilo Goffi (ITA)1:02:24
26FRAMohamed Ouaadi (FRA)1:02:29
27ITADaniele Caimmi (ITA)1:02:33
28LBAAli Ezayedi (LBA)1:02:39
29ETHAddis Abebe (ETH)1:02:40
30JAPAtsushi Fujita (JAP)1:02:45
31SUIStephane Schweickhardt (SUI)1:02:48
32ITAGiacomo Leone (ITA)1:02:49
33ETHEmere Alene (ETH)1:02:50
34ETHKebede Tekeste (ETH)1:02:51
35TANWilbroad Axweso (TAN)1:02:52
36ESPJavier Caballero (ESP)1:02:54
37ANGJoão N'Tyamba (ANG)1:02:54
38NEDMarco Gielen (NED)1:02:57
39PORAlberto Chaiça (POR)1:03:03
40FRAMohamed Serbouti (FRA)1:03:07
41COLOrlando Guerrero (COL)1:03:08
42SWEAlfred Shemweta (SWE)1:03:20
43ITAFrancesco Ingargiola (ITA)1:03:30
44BRAValdenor Dos Santos (BRA)1:03:32
45COLJuan Carlos Gutierrez (COL)1:03:42
46PORDelfim ConceiÇÃo (POR)1:03:44
47COLCarlos Mario Grisales (COL)1:03:47
48COLPedro Rojas (COL)1:03:59
49ESPAntonio Pérez (ESP)1:04:06
50POLKrzysztof Przybyla (POL)1:04:07
51RSAEzael Thlobo (RSA)1:04:08
52TANBenedict AKO (TAN)1:04:14
53NZLRichard Potts (NZL)1:04:16
54BRAAndre Luis Ramos (BRA)1:04:17
55POLEryk Szostak (POL)1:04:20
56NZLJonathan Wyatt (NZL)1:04:23
57ZAMStephen Bwalya (ZAM)1:04:26
58SUIViktor Röthlin (SUI)1:04:30
59UGAAlex Malinga (UGA)1:04:33
60RWAJoseph Msengiyomua (RWA)1:04:40
61BLRUladzimir Tsiamchyk (BLR)1:04:43
62ZAMSam Mwape (ZAM)1:04:44
63ZIMBigboy Goromonzi (ZIM)1:04:46
64JAPKatsuhiko Hanada (JAP)1:04:53
65FRAJean-Pierre Lautredoux (FRA)1:04:59
66ESTPavel Loskutov (EST)1:05:00
67ZIMElijah Mutandiro (ZIM)1:05:03
68JAPKoji Kimura (JAP)1:05:06
69NZLCraig Kirkwood (NZL)1:05:08
70GEROliver Mintzlaff (GER)1:05:09
71YUGBorislav Devic (YUG)1:05:14
72GERMichael Fietz (GER)1:05:15
73USATodd Reeser (USA)1:05:18
74NEDTekeye Gebrselassie (NED)1:05:18
75SUIHansjorg Brucker (SUI)1:05:19
76ESTToomas Tarm (EST)1:05:21
77BRAEduardo Do Nascimento (BRA)1:05:27
78TANSafari Ingi (TAN)1:05:34
79RWAGabriel Mazimpaka (RWA)1:05:35
80USAGavin Gaynor (USA)1:05:36
81NEDPeter Van Der Velden (NED)1:05:47
82USAEric Morrison (USA)1:05:50
83SUIMarkus Gerber (SUI)1:05:51
84SVKJán Krizák (SVK)1:05:56
85USAPatrick Phillips (USA)1:05:58
86LTUCeslovas Kundrotas (LTU)1:05:59
87LTUPavel Federenko (LTU)1:05:59
88ZAMFelix Mbuye (ZAM)1:06:00
89NEDPeter Visser (NED)1:06:00
90GERSteffen Benecke (GER)1:06:04
91CZEMiroslav Sajler (CZE)1:06:06
92UGAJoseph Nsubuga (UGA)1:06:09
93BRADaniel Lopes Ferreira (BRA)1:06:14
94UGABen Chesang (UGA)1:06:29
95ESTMargus Pirksaar (EST)1:06:31
96CANPhilipp Rist (CAN)1:06:32
97CZEPavel Dudr (CZE)1:06:34
98SWZSipho Dlamini (SWZ)1:06:45
99LIBAli Awad (LIB)1:06:50
100NZLAndrew Peskett (NZL)1:06:51
101KGZVladimir Gusev (KGZ)1:06:55
102CZEPavel Faschingbauer (CZE)1:06:56
103MRIMenon Ramsamy (MRI)1:07:05
104FRAJean-Francois Bertron (FRA)1:07:06
105FRAPascal Fetizon (FRA)1:07:07
106CZEJifi Hajzler (CZE)1:07:15
107GERMichael Wolf (GER)1:07:24
108RWAPatrick Ishyaka (RWA)1:07:42
109USADarrell General (USA)1:07:48
110GERChristian Fischer (GER)1:07:56
111YUGRamiz Taipi (YUG)1:08:18
112LTUArunas Balciunas (LTU)1:08:28
113POLWieslaw Figurski (POL)1:08:31
114FINSamuli Vasala (FIN)1:08:43
115BIHHidajet Bulic (BIH)1:09:10
116LIBMehdi Chebli (LIB)1:09:53
117CPVAntonio Carlos Zeferino (CPV)1:10:19
118LIBOmar Abdel Latif (LIB)1:10:37
119DENKaare Sörensen (DEN)1:10:39
120INDRoom Singh (IND)1:10:40
121TKMChany Allabendyev (TKM)1:10:49
122LIERoland Wille (LIE)1:10:56
123INDHari Singh (IND)1:10:58
124INDRaj Pal (IND)1:11:05
125UGAClement Omagoro (UGA)1:11:15
126CROJosip Lackovic (CRO)1:11:48
127CRODrago Paripovic (CRO)1:12:18
128CRORobert Prejnjak (CRO)1:12:28
129GEQJose Luis Ebatela Nvo (GEQ)1:13:01
130MRIEric Vamben (MRI)1:13:38
131GIBLiam Byrne (GIB)1:14:11
132MRIJudex Durhonne (MRI)1:15:14
133TKMDovletmammet Nazarov (TKM)1:16:01
134GIBLouis Chichon (GIB)1:16:18
135KGZAlexandre Leidanski (KGZ)1:19:25

Halve Marathon Landenklassement Heren - 27 September 1998


1RSA Zuid-Afrika (Ezael Thlobo, Maxwell Zunga, Abner Chipu, Gert Thys, Hendrick Ramaala)3:02:21
2KEN Kenia (Joseph Kimani, Joseph Kibor, John Gwako, Shem Kororia, Paul Kipsiele Koech)3:03:07
3ETH Ethiopië (Kebede Tekeste, Emere Alene, Addis Abebe, Girma Alemayehu, Ibrahim Seid)3:05:18
4POR Portugal (Delfim ConceiÇÃo, Alberto Chaiça, Carlos Patricio, Luís Novo, Luís Jesus)3:05:22
5ESP Spanje (Antonio Pérez, Javier Caballero, Javier Cortes, Martín Fiz, Bartolomé Serrano)3:05:32
6ITA Italië (Francesco Ingargiola, Giacomo Leone, Daniele Caimmi, Danilo Goffi)3:07:46
7BRA Brazilië (Lopes Ferreira Daniel, Eduardo Do Nascimento, Andre Luis Ramos, Valdenor Dos Santos, Ronaldo Da Costa)3:09:29
8JAP Japan (Koji Kimura, Katsuhiko Hanada, Atsushi Fujita, Osamu Nara)3:09:59
9FRA Frankrijk (Pascal Fetizon, Jean-Francois Bertron, Jean-Pierre Lautredoux, Mohamed Serbouti, Mohamed Ouaadi)3:10:35
10COL Colombia (Pedro Rojas, Carlos Mario Grisales, Carlos Gutierrez Juan, Orlando Guerrero)3:10:37
11ZIM Zimbabwe (Elijah Mutandiro, Bigboy Goromonzi, Tendai Chimusasa)3:11:03
12SUI Zwitserland (Philipp Rist, Markus Gerber, Hansjorg Brucker, Viktor Röthlin, Stephane Schweickhardt)3:12:37
13TAN Tanzania (Safari Ingi, Benedict AKO, Wilbroad Axweso)3:12:40
14NZL Nieuw-Zeeland (Andrew Peskett, Craig Kirkwood, Jonathan Wyatt, Richard Potts)3:13:47
15NED Nederland (Peter Visser, Peter Van Der Velden, Tekeye Gebrselassie, Marco Gielen)3:14:02
16ZAM Zambia (Felix Mbuye, Sam Mwape, Stephen Bwalya)3:15:10
17YUG Joegoslavië (Ramiz Taipi, Borislav Devic, Janko Bensa)3:15:43
18GER Duitsland (Christian Fischer, Michael Wolf, Steffen Benecke, Michael Fietz, Oliver Mintzlaff)3:16:28
19USA Verenigde Staten (Darrell General, Patrick Phillips, Eric Morrison, Gavin Gaynor, Todd Reeser)3:16:44
20EST Estland (Margus Pirksaar, Toomas Tarm, Pavel Loskutov)3:16:52
21POL Polen (Wieslaw Figurski, Eryk Szostak, Krzysztof Przybyla)3:16:58
22UGA Uganda (Clement Omagoro, Ben Chesang, Joseph Nsubuga, Alex Malinga)3:17:11
23RWA Rwanda (Patrick Ishyaka, Gabriel Mazimpaka, Joseph Msengiyomua)3:17:57
24CZE Czech Republic (Jifi Hajzler, Pavel Faschingbauer, Pavel Dudr, Miroslav Sajler)3:19:36
25LTU Litouwen (Ceslovas Kundrotas, Pavel Federenko, Arunas Balciunas)3:20:26
26LIB Libanon (Ali Awad, Mehdi Chebli, Omar Abdel Latif)3:27:20
27IND India (Room Singh, Hari Singh, Raj Pal)3:32:43
28MRI Mauritius (Menon Ramsamy, Eric Vamben, Judex Durhonne)3:35:57
29CRO Kroatië (Josip Lackovic, Drago Paripovic, Robert Prejnjak)3:36:34

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden