De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Aflossingen - 1998

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Aflossingen - Uitslagen Heren 1998

18 April 1998 - 19 April 1998


Ploegenaflossing op weg Heren - 19 April 1998


1KEN Kenia (John Kibowen, Paul Kipsiele Koech, Benjamin Limo, Tom Nyariki, John Kosgei, Paul Malakwen Kosgei)2:01:13
2ETH Ethiopië (Millon Wolde, Assefa Mezgebu, Berhanu Addane, Tesfaye Tola, Fita Bayisa, Emere Alene)2:03:47
3BRA Brazilië (Elenilson Da Silva, Tomix Da Costa, Ronaldo Da Costa, Daniel Ferreira, Leonardo Guedes, Sergio Goncalves Da Silva)2:04:50
4ZIM Zimbabwe (Michael Ngaseke, Bigboy Goromonzi, Kingstone Maringe, Elijah Mutandiro, Tendai Chinhano, Abel Chimukoko)2:05:19
5JAP Japan (Mitsuhiro Okuyama, Tomoaki Kunichika, Masatoshi Ibata, Akira Manai, Shinichi Akiyoshi, Takaki Morikawa)2:05:22
6POR Portugal (Helder Ornelas, Alberto Maravilha, Ângelo Pacheco, José Santos, Rui Borges, Alberto Chaiça)2:06:22
7COL Colombia (Jacinto Navarrete, Diego Colorado, José Mauricio Ladino, Edgar Sánchez, Juan Jaramillo, Juan Carlos Gutierrez)2:06:55
8RSA Zuid-Afrika (Aaron Gabonewe, Richard Mavuso, Makhosonke Fika, Simon Morolong, Johannes Edwin Job, Shadrack Hoff)2:06:56
9MEX Mexico (Gustavo Castillo, Alejandro Coatepitzin, Rubén García, Ignacio Fragoso, Fidencio Torres, Samuel Retiz)2:07:19
10FRA Frankrijk (Mohamed Serbouti, Mickaël Thomas, Augusto Gomes, Arnaud Crepieux, Ahmed El Asery, Cyrille Ballester)2:08:22
11GBR Groot-Brittannië (Julian Moorhouse, Dale Loughlin, James Starling, Ian Hudspith, Justin Pugsley, Glen Stewart)2:09:59
12ECU Ecuador (Julio Chuqui, Franklin Bolivar Tenorio, Jose Revelo, Nestor Quinapanta, Edy Punina, Miguel Romero)2:10:51
13ARG Argentinië (Juan José Cruz, Antonio Ibanez, Javier Carriqueo, José Luis Luna, Juan Carlos De Bastos, Oscar Raimo)2:10:53
14VEN Venezuela (Lervis Arias, Tomas Zarraga, Leonel Guevara, José Alejandro Semprún, Pedro Mora, Luis A. Prieto)2:11:13
15USA Verenigde Staten (Michael Donnelly, Daniel Mayer, Teddy Mitchell, Peter De La Cerda, Mike Tansely, Timothy Gargiulo)2:12:39
16URU Uruguay (Marcos Silva, Washington Veleda, Patricio Melo, Néstor García, Cristian Rosales, Gustavo Nicolás Pereira)2:14:42
17BOL Bolivia (Maximo Poma, Policarpio Calizaya, Juan Carlos Echalar, Mariano Mamani, Miguel Nina, Geovanny Morejon)2:15:16
18CHI Chili (Mauricio Díaz, Daniel Herrera, Eduardo Carrasco, Leonidas Rivadeneira, Wilson Wall, Jaime Valenzuela)2:17:03
19PER Peru Jeugd (Joel Pineda, Julio Cutipa, Jorge Vara, Ivan Acosta, Constantino Leon, Miguel Mamani)2:18:49
20PAN Panama (Simón Alvarado, Agustín Morán, Said Gomez, Raul Castro, Edgardo Miranda, Guillermo Ramirez)2:20:47
21GUY Guyana (Andrew Smith, Neecharran Ramnauth, Kelvin Johnson, Errol Peters, Yubraj Jaichand, Odinga Bascome)2:24:59
22PAR Paraguay (William Panadero, Ramon Aranda, Lucas Panadero, Christian Gonzalez, Isaac Figueredo, Carlos Barrientos)2:26:59
23PNG Papoea-Nieuw-Guinea (David Rueben, Ken Mova, Anton Lopa, David Kania, Jeffrey Kaile, Gumsie Taulobi)2:27:01
24SUR Suriname (Jurmain Bijlhout, Radjinder Patan, Andre Joekoe, Steven Vismale, Roy Niamut, Aziez Nandlal)2:29:01

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden