De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 15 Mei 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Polina Kudermetova | 6-1 4-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 15 Nederlagen
Abu Dhabi van 4 Januari tot 13 Januari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giuliana Olmos | 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ena Shibahara | 4-6 7-5 6-2 | |
Eerste ronde | verslaat | Mona Barthel | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Karolina Pliskova | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Sara Sorribes Tormo | 7-5 6-3 | |
St. Petersburg van 13 Maart tot 21 Maart 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Laura Ioana Paar Andrei | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ana Konjuh | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Katarina Zavatska | 6-2 6-7 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Vera Zvonareva | 6-3 6-1 | |
Istanboel van 17 April tot 25 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Fetecau | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nikola Bartunkova | 6-4 5-7 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Qiang Wang | 4-6 6-1 6-2 | |
Belgrade van 17 Mei tot 23 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Elena Milovanovic | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kamilla Rakhimova | 7-5 7-6 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Olivia Gadecki | 4-6 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Coco Vandeweghe | 6-2 5-7 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Katarina Zavatska | 6-2 6-1 | |
Nottingham van 5 Juni tot 20 Juni 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kateryna Baindl-Kozlova | 1-6 6-4 6-4 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valeria Savinykh | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anhelina Kalinina | 3-6 6-1 6-2 | |
Livesport Prague Open van 10 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | María Lourdes Carlé | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jodie Anna Burrage | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Lucie Havlickova | 6-2 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Greet Minnen | 6-3 7-6 | |
Karlsruhe van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matteo Trevisan | 7-6 6-3 | |
Luxemburg van 11 September tot 19 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Olivia Tjandramulia | 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jana Fett | 6-1 6-0 | |
Astana Open van 27 September tot 2 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yuliya Hatouka | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Ana Konjuh | 2-6 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yulia Putintseva | 6-3 4-6 6-0 | |
Moskou van 16 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Qinwen Zheng | 6-4 6-2 | |
Cluj-Napoca 2 van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ilinca Dalina Amariei | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Briana Szabo | 6-1 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Jil Belen Teichmann | 4-6 6-0 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Lesya Tsurenko | 6-2 7-5 | |
Linz van 6 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Xin-yu Wang | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Sebastian Wagner | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Moskou van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kirsten Flipkens | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Moskou van 15 Oktober tot 23 Oktober 2016 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Paula Kania-Chodun | 7-6 5-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Fiona Ferro | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Violet Apisah | 7-5 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Manca Pislak | 6-4 7-6 | |
Roland Garros Junior Dames van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Emily Arbuthnott | 6-1 7-6 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Gasanova - M. Lumsden | verslaat | T. Pedretti - A. Sanford | 7-6 6-0 |
Achtste finales | A. Gasanova - M. Lumsden | verslagen door | P. Yadlapalli - W. Zheng | 7-5 6-4 |